Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domina33

Szukamy pracy z zakwaterowaniem

Polecane posty

Gość domina33

Witajcie. Mam razem z mężem problem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ale jest jedna sprawa. Otóż nie możemy ponad wszystko się wybić zawodowo i pod względem mieszkania. Mieszkamy na mazurach w małym mieście. Niestety nie mamy wybicia aby znaleźć pracy. U nas w miasteczku nie ma zakładów pracy. Jest jednostka wojskowa ale nie wszyscy mogą tam pracować. Były kiedyś zakłady pracy różnej dziedziny, niestety do dziś nic nie zostało. Ludzie gdzie mieli możliwość wyjechać wyjechali. A ci którzy nie mają rodziny która pomogłaby nie ma a nawet rodzina nie przyznaje się do nich. Niestety my do tych drugich należymy. Byliśmy u burmistrza i z radną się spotkalismy ale były to tylko obiecanki cacanki. Chcemy pracować i godnie żyć. Nie mamy szczęścia do niczego, bo mieszkania z gminy nie mamy co się starać bo się nie należy, a i pracę dla siebie szukałam wszędzie. Dojeżdżała bym do pracy w tym innym mieście, ale to co bym zarobiła to praktycznie straciłabym na dojazdy. Chcemy wyjechać w Polskę, mieszkać w Polsce i pracować. Poszukujemy pracy wraz z zakwaterowaniem. Może ktoś z was nam pomoże. Mąż ma wykształcenie średnie, pracuje jako ochroniarz. A ja siedze z córka w domu i jak narazie co mnie denerwuje pobieram 500+ a CHCĘ PRACOWAĆ na prawdę. Tu w małym miasteczku nie mamy szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasozyt społeczny z Ciebie bo pobierasz 500 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szukaj takich ogłoszeń, zdarzają sie. Z tym, ze z małym dzieckiem bedzie ciężej. Para/małżeństwo do pracy w wielkim domu/pensjonacie/hotelu/gospodarstwie wraz z zakwaterowaniem sie zdarza, ale dziecko? Nie wiem. Nie bardzo rozumiem tez co masz na myśli z rodzina, ktora miałaby pomoc? Rodzice owszem, ale co jacyś krewni mieliby dla Ciebie zrobic?:O No i skoro macie taka nieciekawa sytuacje, to mogliście poczekać z dzieckiem, wyjechać za granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×