Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czasopismo Zwierzaki i Już Czytam wydawane w latach 90 ktoś zbierał ,czytał może

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś może z was zbierał i czytał takie pismo wydawane w latach 90 jak Zwierzaki to było czasopismo wydawane w latach 1992-1999 więc dosyć dawno już kilkanaście lat temu .Może ktoś pamięta bo jak był dzieckiem to może rodzice kupowali takie czasopismo wam ? jeszcze mam pytanie o czasopismo też wydawane w latach 90 nazywało się '' Już czytam '' to była czerwona okładka i taka kredka była narysowana u góry i tam były różne historyjki dla dzieci takie opowieści i zawsze był na końcu jakiś komiks . Czy ktoś zbierał jak był dzieckiem takie czasopismo co czytałem w necie to Pruszyński i Ska wydawało oba te czasopisma . Może ktoś z was pamięta taką gazetę Zwierzaki ? ja jak byłem mały pamiętam że może nawet miałem jeden numer tego czasopisma ;/ no i przypomniała się mnie ta seria właśnie już czytam bo kiedyś to wypożyczałem dawno już temu w bibliotece te serię ale to było dawno temu ;/ no bo to wydawali w naszym kraju pod koniec lat 90 te gazetki więc już szmat czasu minął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzaki pamietam. Pierwszy numer mialam. Byl o jezach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×