Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirabellaaa

Siostra a ślub i wesele

Polecane posty

Gość Mirabellaaa

Witam, niebawem mój ślub, a w głowie ogromny dylemat: Czy zaprosić moją siostrę? Generalnie moja siostra to bardzo zaburzona osoba. Ma problemy z psychiką oraz relacjami międzyludzkimi. Od kiedy pamiętam były między nami spory i wyzywała mnie od najgorszych. Niekiedy potrafiła nawet uciekać się do przemocy fizycznej. Ponadto zachowuje się jak pępek świata, a swoim zachowaniem wiele razy przyniosła wstyd całej rodzinie. Jej reakcje nie są adekwatne do sytuacji. Dodatkowo nie zna umiaru w piciu alkoholu. Zazwyczaj nie pije, ale jak już zacznie to upija się na całego i wychodzi z niej zupełna patologia. Obawiam się zaprosić ją na swój ślub. Boję się, że zepsuje moje wesele. Z kolei wiem, że rodzice mogą mieć pretensje o to, że jej nie zaprosiłam. Jak byście postąpili na moim miejscu? Zapraszali czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapraszaj, nie zmuszaj się. To twój dzień, przeżyj go w radości i spokoju, a rodzice - muszą to zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaprosilabym. To jednak siostra. Jeżeli nie przyjdzie to jej wybór a jeżeli się upije czy zrobi coś głupiego to jej wstyd, jest dorosła i sama ponosi odpowiedzialnośc za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz rodzicom to samo co tutaj napisałaś. Zapytaj ich o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×