Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kielecka Fabryka Mebli. Opinie pracodawców

Polecane posty

Gość gość

Hej, chciałbym zobaczyć wasze opinie na temat pracy tam, ponieważ jest otwarta rekrutacja i pomyslałem że mógłbym tam sobie dorobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaje się odpowiednie narzędzia do pracy. Pracownicy na hali - strój, akcesoria (np. maski itp.) a ph samochody służbowe, laptopy. Nie ma lekko, trzeba pracować żeby się utrzymać. Chętnych jest sporo, polecam ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że firma się prężnie rozwija i zmienia się na lepsze, bo z początku to była lekka partyzantka. Nie chodzi tylko o płace, ale też warunki pracy i konkstrukcje umów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, fajna robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w kieleckiej i jest w porządku, jeśli interesuje Cie taka praca to jak najbardziej polecam, sporo można się nauczyć i doceniają tam człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rekrutować. Może stawka nie jest na początku zabójcza, ale szybko idzie osiągnąć coś więcej. Jak się człowiek stara i widać, że pracuje i robi co do niego należy to jak najbardziej można sporo zyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwe warunki, szanują pracownikó, ich czas i pracę. Praca nie jest dla leniwych, obowiązków nie brakuje, ale jest motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony

Jeśli masz okazję to myślę, że jak najbardziej warto, jestem pewien, że dostaniesz warunki, które cie zadowolą 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama niestety tam nie pracuję, ale znajomy już tak i jak zobaczyłam ten wątek stwierdziłam, że podpytam. No i z tego co się dowiedziałam to źle nie jest. Podobno dużo informacji można znaleźć na ich goworku. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielecki

Jak masz zapał do pracy to sobie poradzisz. Pracy troche jest, ale pieniadze do domu przynosze dobre. Zespół mamy wesoły 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolo
Dnia 18.03.2019 o 12:39, Gość Kielecki napisał:

Jak masz zapał do pracy to sobie poradzisz. Pracy troche jest, ale pieniadze do domu przynosze dobre. Zespół mamy wesoły 🙂

Zapał nie zapał tutaj pracują uczciwi ludzie. Zespół bardzo zgrany, a atmosfera jak to sie powszechnie mówi jest teraz bardzo ważna. Także jak dla mnie kielecka najlepszy pracodawca w okolicy. Bardzo dobre warunki oferują nowym pracownikom, a i o starych dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalk

Ja pracuje Fabryce juz 3 lata, wydawaloby sie ze na produkcji j.ciezko, jednak praca jest dla mnie przyjemnoscia, warunki sa naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Teraz widziałam ogłoszenie na obsługę klienta. Wysłałam cv, doświadczenie mam, mam nadzieje ze mnie przyjmą. Słyszałam, że jest w porządku , choć wiadomo, dużo zależy od klientów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Praca w fabryce jest dobra, wypłata zawsze na czas, pracy aż tak bardzo dużo nie ma, wyrabiamy się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monk

Praca jak praca. Nie ma co chwlaic, ale zeby zle mi tam bylo to nie powiem. Pracuje juz dwa lata na produkcji i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×