Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nataliassll

Dieta Keto

Polecane posty

Gość Nataliassll

Hej. Od 3 dni jestem na diecie keto. Od tego momentu na wadze jest prawie-2kg mniej. Myślę że to sporo jak na 3 dni, zobaczymy jak będzie dalej. Czy któraś z Was jest, była na tej diecie. Jakie były wasze efekty I odczucia? U mnie pierwsze dwa dni były słabe. Głód, duże zawroty głowy, ale nie przestałam I dziś jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja zaczęłam dzisiaj. Od jakiej wagi startujesz I co jadłaś przez ostatnie 3 dni, że tak szybko zlecialas te 2 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
Ja na tej diecie schudlam ponad 20kg, zaszłam w ciaze i teraz znowu na niej jestem bo mi na niej najlepiej i najszybciej leci. Przede wszystkiem nie jestem taka głodna. Organizm się przyzwyczaja. Pewnie jesteś na adaptacji i brak wegli i ukru powodu u ciebie takie objawy ale to przejdzie i będziesz czerpać moc z ketozy. Powodzenia! Ile posiłków dziennie jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoseOfRose
nati32 od dziś jesteś moja inspiracja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoseOfRose
Ucielo mi całą resztę co napisałam.. ehh.. pytałam czy mogła byś nap9sac co gadasz w ciągu dnia I ile mniej więcej I co sądzisz o napojach typu Coca cola zero. Na etykiecie pisze że ma zero węgli. Jesteś bardziej doświadczona więc powiedz proszę co o tym myślisz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoseOfRose
Jadasz A nie gadasz hehe ta autokorekta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
Haha zrozumiałam. Osobiście piłam cole zero na początku bo potrzebowałam szczególnie w lato. Teraz juz nie mam potrzeby i pije wodę gazowana jak chce mi się coś innego niż czysta wodę. No i jest chłodno wiec idealnie na herbaty. Pije pu erh i pokrzywę oraz kawę ze śmietanka. Publikuje swoje dania na instagramie myketo4life jakbyś chciała spojrzeć. Dziś no zjadłam na obiad zapiekanka z mięsa wołowego mielonego z serem oraz z jajkiem i do tego miska salat z pomidorami ogorkami i majonezem. Robiłam tez sernik zebra z blogu olalalchf.pl a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem ok. 1500kcal w 2,3 posiłkach, staram się zjeść wszystko w godzinach 8-16 bo stosuje okno żywieniowe 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem na keto, a właściwie LCHF bardziej, bo jem więcej węglowodanów. I jak wam idzie, u mnie -9kg w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,-9kg w dwa miesiace," a skora wisi? Jaki sport uprawiasz i jak czesto? 9 kg nie jest duzo ale dla wielu moze byc zgubne. Lepiej powoli przyzwyczajac organizm do nowego. Musi miec czas aby sie ,,oswoic" i nie chciec wracac do przeszlosci. ;))S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uprawiam sportu. 9kg jeszcze skóra mi nie wisi, bo mam dużo do zrzucenia, ale wiem, że wisieć będzie i powiem szczerze, że nie jest to dla mnie osobiście wielką tragedią. Wole żeby mi wisiała niż wyglądać tak jak teraz. A ze sportów to stosuję spacery i od poniedziałku włączam taniec 30min dziennie z rana na rozruszanie. A skóra mi i tak i tak będzie wisieć, bo nie mam 20lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Ja też sportów nie uprawiam takich typowych, nie chodzę na siłownię ani na basen. Uważam, że każdy powinien wybrać aktywność z jakiej nie zrezygnuje po osiągnięciu celu, ma to być coś "na zawsze". Wiem, że u mnie siłownia nie byłaby "na zawsze", dlatego ja robię 10000 kroków dziennie na świeżym powietrzu, z wózkiem ;) latem rowery, zimą może właśnie ten taniec, co osoba wyżej, oglądałam fajny filmik na youtube jak to pani schudła ponad 50kg tańcząc codziennie i wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skora nie musi ,,wisiec", regularny sport jest bardzo wazny, codziennie. ;)) S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. A co myslicie o rowerze stacjonarnym w ramach sportu. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy to działa i rzeczywiście lecę kg w dół? Jestem po ciąży  i jest masakra. To tylko się pije? Czy jeszcze trzeba do tego stosować diete?mam 2 małych dzieci i szczerze mówiąc nie mam czasu na przygotowanie posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2018 o 02:47, nati32 napisał:

Jem ok. 1500kcal w 2,3 posiłkach, staram się zjeść wszystko w godzinach 8-16 bo stosuje okno żywieniowe 8h.

Sprawdza Ci się ten sposób odżywiania? Też się nad tym zastanawiałam? Łączysz to z keto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×