Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GabrychaWawa

kurs coachingu

Polecane posty

Gość GabrychaWawa

Witajcie, od pewnego czasu zastanawiam się nad kursem coachingu i szukam do tego osoby sprawdzonej, rzetelnej i od której wyjdę z głową pełną inspiracji i pomysłów, najlepiej z Warszawy, bym nie musiała daleko jeździć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula010
Jestem z Warszawy i sama byłam na takim kursie u Marcina Mańka, może go kojarzysz nawet z Polsat Cafe :). Samo szkolenie w sobie świetne, jeszcze nie raz skorzystam z jego oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz V
Polecam Ci zacząć od poczytania blogu Marcina Mańka na stronie https://manka-academy.com/blog/ , a potem się zapisać na jego szkolenia, bo prowadzi je świetnie i mówię to z własnego doświadczenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta545
Paula, Grzegorz, a kiedy byliście na coachingu u Marcina Mańka? Może przypadkowo się spotkaliśmy, bo ja byłam we wrześniu :) . Gabrycha polecam Ci jak poprzednicy pana Mańka, bo to mądry i inspirujący człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony Romek
Jestem świeżo po szkoleniach z coachingu u Marcina Mańki, na początku jak szedłem, to byłem sceptycznie nastawiony, że ktoś może zmienić mój negatywny tok myślenia, a tu proszę! Słowa Pana Marcina bardzo na mnie wpłynęły. Na kolejne spotkanie idę na dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endryki
Bo ten Pan ma doświadczenie w tym co robi, dlatego jego szkolenia i kursy dają dobre rezultaty. Ma chyba 17 lat doświadczenia i wykształcenie w psychologii, co też jest ważne jeśli ktoś jest coachem. Wielu innych coachów ma niewielkie doświadczenie i często nie ma nawet stosowanego wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Major66
W Polsce nie ma za wielu dobrych coachów, którzy naprawdę pomagają, jedynie Marcin Mańka jest dobry, więc odsyłam od razu na jego stronę zainteresowanych https://manka-academy.com/ bo lepszego w Polsce coacha chyba nie ma...jak już ktoś napisał - ten Pan ma wykształcenie w psychologii co jest bardzo ważne w przypadku prowadzenia szkoleń i porad coachingowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×