Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zmieniłoby się Twoje życie?

Polecane posty

Gość gość

Jak zmieniło by się Twoje życie gdybyś była w związku z facetem ,który dzięki swoim interesom i inwestycją zarabia 6 - 8 mln zł? Co zmieniłabyś w swoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć Kasa zmienia ludzi. Nie wiem , nigdy tego nie doświadczyłam. Myślę że dużo zależy od charakteru obu partnerów. Jednak myślę że ja oczywiście przeznaczyłabym kasę na jakieś zaspokojenie podstawowych potrzeb,ale jakby to ująć ,nie szalałabym z wydawaniem jej na byle g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rzuciłybyście pracę? Albo zatrudniły sprzątaczkę? Poza tym ciężko mi uwierzyć ,że nie chciałybyście kupić sobie jakiegoś bezpiecznego i komfortowego auto. Kobiety zwykle takie lubią jeśli je na to stać np. Audi Q7 albo Porsche Cayenne. A ubranie? Naprawdę nie chciałybyście pochodzić sobie po najznamienitszych galeriach handlowych i wydawać po 20 - 30 tyś miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chciałbym chodzić po galeriach sztuki inwestować w sztukę i wina.. chciałabym być z mecenasem sztuki hojnym donatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadanie pieniędzy podnosi poziom życia, to jest normalne. Komu nie podnosi, ten jest typowym Scroogem Ebenezerem z Opowieści wigilijnej. Mieć kasę to nie wstyd, ale mieć i nie dzielić się z ubogimi i żałować sobie juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno bym nie sprzatala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby pisał tak jak ty to bym mu kurs polskiego kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×