Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ich dwóch

Polecane posty

Gość gość

Mam 31 lat. Od 9 lat jestem w związku. Raz jest lepiej raz gorzej. Czuje się przy nim bezpiecznie jednak trochę czegoś brakuje. W pracy poznałam jakiś czas temu faceta, który z czasem stawał mi się bliższy. Bardzo mi się podobał. Postanowiłam, że się rozstane. Jednak gdy to zrobiłam ten mężczyzna stwierdził, że narazie zostańmy znajomymi i może kiedyś to się zmieni. Ogólnie starał się mnie zniechęcić do niego. Gdy odpuściłam i wróciłam do obecnego partnera on zaczął do mnie wypisywać żebyśmy zostali parą, żebyśmy założyli rodzine i mieli dzieci. Nie wiem co robić boje się, że jak znów zaryzykuje on po raz kolejny mnie odrzuci. Doradzcie jak to widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może był ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najglupszy w tej historii facet który Cię chciał spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej dziwi mi, że ten drugi facet jest przystojny, zabawny i wygadany( mógłby mieć każdą). A od 4 lat jest sam. Zaden związek wiecznie wolny. Twierdzi że nie chce na siłe z kimś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.07 Coś w tym jest, obecny partner jest jedynie zabaweczka do towarzystwa, przyjmie w razie czego a w razie potrzeby poczucia motylków z innym to się go zostawi, potem w razie czego znowu z płaczem wróci bo nie wyszło..? Zastanów się dlaczego wróciłaś, aż tak się przestraszyłaś samotności? Lepiej byłoby dla wszystkich gdybys póki co została sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajna puszczalska! Myśli że to wiecznie będzie się udawało a nawet ten głupek co ją przyjął kiedyś sobie przypomni i wtedy skumulowane odpłaci że krew będzie tryskać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy krytykuje mnie a czemu nikt nie powie slowa na tego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to Ty bawisz się osobą przywiązaną do Ciebie, nie widzisz co wyprawiasz? Nowy to wolny facet, najpierw chciał się zapoznać, trzymał dystans a Ty od razu z fochem pognałaś do byłego bo nowy nie padł na kolana z wyznaniami. Pewnie były nawet nie wie że był i jest inny facet, za którym polazłabyś od razu gdyby tylko Cię przekonał. To tłumaczyłoby dlaczego Cię przyjął. Tak nie zachowuje się dojrzała osoba.Nie puścisz starej gałązki póki zębami nie będziesz trzymać mocno kolejnej. Krzywdzisz byłego, każdy zasługuje na osobe która naprawdę chce z nim być a nie traktuje jako cos przejściowego. Jak zjawi się kiedyś inny, pewnie znowu pobiegniesz bo jesteś znudzona swoim (jeszcze) facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.30 Pokaz tzycki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×