Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zawsze pamiętacie złe chwile

Polecane posty

Gość gość

Mam 40 lat, jedno dziecko, trochę w życiu przeżyłam różnych romansów, pierwszy raz miałam jak miałam 16 lat. Teraz jestem singielką. Byłam w różnych związkach, jak wiadomo są dobre i złe chwile. Z natury jestem bardzo uczuciowa i zawsze jak się z kimś rozstawałam niezależnie od wieku, to po rozstaniu zawsze pamiętam więcej złych chwil niż dobrych. Może dlatego że to mnie najczęściej porzucano. Czasami zdarzało się że facet chciał później wrócić do mnie ale ja już nie chciałam. Najgorzej jest jak przechodzę obok domu w którym mieszkał jakiś mój były, patrzę wtedy na ten budynek i się rozckliwiam.Chciałabym umieć oddzielić miłość od seksu ale nie potrafię. To nieprawda że najbardziej się kocha tego z którym się miało pierwszy raz lub ojca dziecka, ja pierwszy raz miałam z kimś innym niż ojciec mojego dziecka, każdego partnera wspominam inaczej. Czy wszystkie kobiety mają tak jak ja że po rozstaniu bardziej pamiętają złe a nie dobre chwile, piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam. Złe chwile bardziej utkwią w pamięci bo to one były przyczyną rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest dlatego że faceci nie umieją rozstać sie z klasą tylko zmieniają się w chamów i bydlaków jak chcą odejść. Nawet tu w internecie w Forum Facet takie dupki radzą sobie żeby jak ma dojśc do rozstania to należy tak się zachowywać żeby kobieta znienawidziła,żeby spalić za sobą wszystkie mosty. A złe momenty jak na złość mózg rejestruje na całe życie,czasami nawet pomoc specjalistów nie pomaga. Dlatego pamiętamy wyłącznie złe chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×