Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony na maksa

Rzuciliście fajki?

Polecane posty

Gość wkurzony na maksa

Udało Wam się rzucić fajki? bo ja już próbuję z dziesiąty raz i nic. ciągle się łamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliś
Cześć, ja nie mam problemu z nikotyną, ale mój mąż tak. Wielokrotnie mi i sobie mówił "rzucam palenie" , a i tak wracał do nałogu. Byliśmy wczoraj w aptece i będziemy próbować z Tabexem. Nie zawiera nikotyny, więc nie będzie go uzależniać. Może tym razem się uda, na pewno będziemy się starać. Może rzucenie tego pozwoli nam w końcu zajść w ciążę. Boję się tylko tych napadów głodu nikotynowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yemmii
Rzucałam, ale chyba tak naprawdę do tej pory po prostu nie chciałam rzucić... teraz czuje, wiem, że muszę, zamierzam rzucić, kupiony Tabex, nie będę palić. taki mam plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak miałam dopóki nie wzięłam tabletek tabex . Bardzo mi pomogły w początkowej fazie rzucania fajek . Nie uzależniły mnie bo nie zawierają nikotyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanan88
Z tymi tabletkami jest prościej bo zawierają cytyzynę, która pobudza układ nerwowy, podwyższa ciśnienie krwi, stymuluje wydzielanie dopaminy, dlatego osoba uzależniona od palenia tytoniu nie odczuwa jej braku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie :) Tzn cały dzień już nie palilam :) Kupiłam w zielarskim KUDZUROOT a w aptece plastry. Na razie lyknelam tabletki. Trzymajcie kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×