Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dieta oszustwo

Polecane posty

Gość Gość Ani Sz
Dnia 28.06.2019 o 14:23, Gość gosc napisał:

Niech Pani da znać co ustali z prawnikiem, co robić w tej sytuacji. Czy każda z nas powinna się zgłosić, czy można "olać sprawę", bo to tylko naciągacze? 

Pozdrawiam

Wysłałam pismo zwrotne do kancelari z której otrzymałam pismo (Małgorzata Rentflejsz i wspólnicy),że nie otrzymałam od firmy Juice Plus żadnej faktury ani umowy do podpisania.Poza tym dziewczyna do której sie zgłosiłam sama przez mesa nie wyjasniła mi że wchodząc w program musze go wykupic na 4 miesiące ,rozmowa jest tak prowadzona aby potencjalna klientka myslała że może wykupić jeden aby sprawdzić czy produkt jej odpowiada.Druga sprawa to taka że nawet jeśli miałam bym zapłacic to chciałabym ten towar posiadać.Dziewczyny uważam ,że firma bazuje na chęci spróbowania nowych produktów przemiany materi i celowo wprowadza w błąd.Nie mozna sie z nimi z kontaktowac samemu tylko przez te dziewczyny tzw.ambasadorki.

Powinniśmy wspólnie złozyć pozew o celowe wprowadzanie wbłąd dla korzyści materialnych.

pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ani Sz
Dnia 28.06.2019 o 14:23, Gość gosc napisał:

Niech Pani da znać co ustali z prawnikiem, co robić w tej sytuacji. Czy każda z nas powinna się zgłosić, czy można "olać sprawę", bo to tylko naciągacze? 

Pozdrawiam

Wysłałam pismo zwrotne do kancelari z której otrzymałam pismo (Małgorzata Rentflejsz i wspólnicy),że nie otrzymałam od firmy Juice Plus żadnej faktury ani umowy do podpisania.Poza tym dziewczyna do której sie zgłosiłam sama przez mesa nie wyjasniła mi że wchodząc w program musze go wykupic na 4 miesiące ,rozmowa jest tak prowadzona aby potencjalna klientka myslała że może wykupić jeden aby sprawdzić czy produkt jej odpowiada.Druga sprawa to taka że nawet jeśli miałam bym zapłacic to chciałabym ten towar posiadać.Dziewczyny uważam ,że firma bazuje na chęci spróbowania nowych produktów przemiany materi i celowo wprowadza w błąd.Nie mozna sie z nimi z kontaktowac samemu tylko przez te dziewczyny tzw.ambasadorki.

Powinniśmy wspólnie złozyć pozew o celowe wprowadzanie wbłąd dla korzyści materialnych.

pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
16 godzin temu, Gość Gość Ani Sz napisał:

Wysłałam pismo zwrotne do kancelari z której otrzymałam pismo (Małgorzata Rentflejsz i wspólnicy),że nie otrzymałam od firmy Juice Plus żadnej faktury ani umowy do podpisania.Poza tym dziewczyna do której sie zgłosiłam sama przez mesa nie wyjasniła mi że wchodząc w program musze go wykupic na 4 miesiące ,rozmowa jest tak prowadzona aby potencjalna klientka myslała że może wykupić jeden aby sprawdzić czy produkt jej odpowiada.Druga sprawa to taka że nawet jeśli miałam bym zapłacic to chciałabym ten towar posiadać.Dziewczyny uważam ,że firma bazuje na chęci spróbowania nowych produktów przemiany materi i celowo wprowadza w błąd.Nie mozna sie z nimi z kontaktowac samemu tylko przez te dziewczyny tzw.ambasadorki.

Powinniśmy wspólnie złozyć pozew o celowe wprowadzanie wbłąd dla korzyści materialnych.

pozdrawiam

 

Jestem za pozwem grupowym. Nie dajmy się oszukać!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
16 godzin temu, Gość Gość Ani Sz napisał:

Wysłałam pismo zwrotne do kancelari z której otrzymałam pismo (Małgorzata Rentflejsz i wspólnicy),że nie otrzymałam od firmy Juice Plus żadnej faktury ani umowy do podpisania.Poza tym dziewczyna do której sie zgłosiłam sama przez mesa nie wyjasniła mi że wchodząc w program musze go wykupic na 4 miesiące ,rozmowa jest tak prowadzona aby potencjalna klientka myslała że może wykupić jeden aby sprawdzić czy produkt jej odpowiada.Druga sprawa to taka że nawet jeśli miałam bym zapłacic to chciałabym ten towar posiadać.Dziewczyny uważam ,że firma bazuje na chęci spróbowania nowych produktów przemiany materi i celowo wprowadza w błąd.Nie mozna sie z nimi z kontaktowac samemu tylko przez te dziewczyny tzw.ambasadorki.

Powinniśmy wspólnie złozyć pozew o celowe wprowadzanie wbłąd dla korzyści materialnych.

pozdrawiam

 

Jestem za pozwem grupowym. Nie dajmy się oszukać!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
16 godzin temu, Gość Gość Ani Sz napisał:

Wysłałam pismo zwrotne do kancelari z której otrzymałam pismo (Małgorzata Rentflejsz i wspólnicy),że nie otrzymałam od firmy Juice Plus żadnej faktury ani umowy do podpisania.Poza tym dziewczyna do której sie zgłosiłam sama przez mesa nie wyjasniła mi że wchodząc w program musze go wykupic na 4 miesiące ,rozmowa jest tak prowadzona aby potencjalna klientka myslała że może wykupić jeden aby sprawdzić czy produkt jej odpowiada.Druga sprawa to taka że nawet jeśli miałam bym zapłacic to chciałabym ten towar posiadać.Dziewczyny uważam ,że firma bazuje na chęci spróbowania nowych produktów przemiany materi i celowo wprowadza w błąd.Nie mozna sie z nimi z kontaktowac samemu tylko przez te dziewczyny tzw.ambasadorki.

Powinniśmy wspólnie złozyć pozew o celowe wprowadzanie wbłąd dla korzyści materialnych.

pozdrawiam

 

Jestem za pozwem grupowym. Nie dajmy się oszukać!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana oszukana
12 godzin temu, Gość Dorota napisał:

Jestem za pozwem grupowym. Nie dajmy się oszukać!!! 

Zgadzam się. Jedna rzecz mnie tylko zastanawia, wezwania dostałyśmy z różnych kancelarii. To ta firma nie ma jednej- swojej? O. Co tu chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tez zostałam oszukana i tez dołączam się do pozwu, bo to jest jakiś żart. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An.dzis

Witam, moja sytuacja jest podobna.. Przedstawiono mi dietę cud i poinformowano o koszcie 200 zł za suplementy diety. Dziś- po roku czasu dostaje wezwanie do zapłaty..:( Absurd? Co z tym zrobiliście? Piszą o 14 dniach od daty otrzymania pisma aby zapłacić. Ale za co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Dziewczyny nie dajcie się nabrać, pracowałam w Juice plus te ambasadorki to naciągaczki za zamówienie maja prowizję, cały czas spotykają się na zoomach i obmyslaja nowe sposoby zlapania klienta. Można schudnąć bez tych specyfików. Mają fp dodają reklamy, przepisy gdzie trzeba skomentować post. Jak są komentarze zacierają ręce. Łatwo można się tam dostać do pracy  bo mają kasę z waszego zamówienia i jest tyle do pracy jakieś wyzwania itd robią z siebie glupkow na fb ale co dla kasy się nie robi haha żenada a w szczególności p N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smieszka

To fakt, te laski robią z siebie ...ki na fb, jakieś laiwy robią, legalna czekolada, a już szczególnie mnie rozwalają kolesie, którzy sie w to bawią. Zaden poważny facet nie sprzedaje tego badziewia 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.06.2019 o 14:11, Gość Ilka napisał:

Witam , właśnie ja dzisiaj też wyjęłam ze skrzynki taki list . Ale jak Pani wyżej wspomniała ,zwykły list nie żaden polecony . Ja ten produkt zamawiał raz płacąc 209 zł z 1.5 roku temu . Myśle ,że jeżeli jest Nas więcej tak oszukanych będzie trzeba zrobić wspólny donos na daną firmę . 

Zgadzam sie i jestem jak najbardziej chętna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann H
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam sie i jestem jak najbardziej chętna. 

Nic z tego. Skontaktowałam się z siostra która jest prawnikiem i oni wysłali fakturę z rozpiską spłaty, bez szans :( Lekcja na przyszłość dla mnie żeby uważnie czytać wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Raczkowska

Nie wiem o co chodzi z tą aferą. Kiedyś korzystałam schudłam 7 kg teraz tez już 5 na minusie, za każdym razem widziałam cenę, nie wiem jak można być zdziwionym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 19.07.2019 o 22:19, Gość Marta Raczkowska napisał:

Nie wiem o co chodzi z tą aferą. Kiedyś korzystałam schudłam 7 kg teraz tez już 5 na minusie, za każdym razem widziałam cenę, nie wiem jak można być zdziwionym. 

Bo moze trafiłaś na taka która nie oszukała cie. Schudłaś, super gratuluje. Ale u nas najwidoczniej  nie powiedziała tego co u ciebie. U mnie na przykład powiedziała ze płace raz i reszty płacić nie musze jak nie bede chciała kontynuować. A teraz firma sie upomina. Widziałam fakturę, rozmawiałam to powiedziała ze wszystkim takie same wysyłają ale mnie ona nie dotyczy. Na stronie maja ze należy podpisać umowę z akceptacja warunków. Umowy podpisanej nie mam. Dowody na to ze dziewczyny naciągaczki juz mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, również mam wezwanie a chciałam tylko partie na próbę. Co wynikło ? Co robicie z tym dalej ? Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA

U mnie też to samo...:(

Żadnej umowy, jedna paczka (zapłacona) i wezwanie do zapłaty po ponad roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka

Witam! Ja i moja kuzynka również jestesmy w podobnej sytuacji jak wy. Byłyśmy przekonane że towar oplacamy  za 1 mies... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Dziewczyny jeżeli macie szejki, odeślijcie je do biura, może nie w całości odzyskacie kasę ale zawsze coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 97

Witam, mam ten sam problem. Otóż chciałem na tym zarabiać, ale wyszło jak wyszło. Kupiłem te produkty za kwotę ponad 300 zł/mies. Opłaciłem wszystkie raty, jakie były do zapłaty, a ok. miesiąc temu zadzwoniła do mnie pani, że mam opłacona jest tylko jedna rata i jeśli nie zapłacę reszty, to wejdzie windykacja. Napisałem do "szefowej" tego biznesu, i okazało się, że faktycznie jest opłacona tylko jedna rata i muszę szę dopłacić prawie 1000 zł. Jak to usłyszałem, to myślałem, że zwariuję. Teraz muszę podpisać umowę o odstąpienie od umowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wam powiem co zrobić, musicie swoje sprawy dokładnie opisać do Biura Ochrony Konsumenta. UOiK. Wysłać im w załącznikach wszystkie dokumenty jakie posiadacie. Mi szybko odpisali i powiedzieli co dalej z tym robić. U mnie wyszło, że ambasadorka wyraźnie chciała mnie oszukać i muszę zgłosić się do biura konsumenta w moim miejscu zamieszkania, aby napisał pismo do Juce Plus wraz z tymi dowodami (dokumentami) jakie ja posiadam. I już on się będzie z nimi kontaktował. Ambasadorka mnie oszukała, podała nieprawdziwe dane, nie mam umowy, nie podpisywałam i nie zapoznałam się z warunkami zamówienia, więc mam się nie przejmować, bo ambasadorka nie dostarczyła mi wszystkich dokumentów, jakie widnieją na stronie Juce Plus jako obowiązkowe. Więc wy też się nie martwcie, tylko napiszcie do UOiK i oni wam pomogą. Na spokojnie :) A poza tym, przypominam, że wedle prawa to dług jest nieważny jakoś po 2 latach :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PZO

Czytajcie że zrozumieniem. Program trwa 4 mce. Paczka przychodzi jedna z produktami na cały program a Ty możesz spłacić je w 4 ratach czyli 4 razy... (zależy jaki produkt zamówisz). Na pewno żadna z Was nie wypiła w ciągu miesiąca 6 torebek koktajlu ❗

Za każdym razem jest harmonogram spłat i w paczce jak i w meilu. 

I jeszcze jedno... Koktajle nie są produktem odchudzającym czy spalajacym tłuszcz one mają za zadanie dobrze odżywić nasz organizm w okresie zmiany nawyków żywieniowych. Bez zmiany nawyków żywieniowych nic to nie da. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opłacony produkt

Witam

Jeśli twierdzicie ze umawiałyście się na kurację miesięczną to nie wykorzystane produkty trzeba było odesłać z pismem o rezygnacji z programu . Ja mam lepszy problem z nimi bo wykorzystałem cały program opłaciłem w czterech ratach a oni twierdzą ze nie dostali żadnej kasy . Czekam na sądowne wezwanie do zapłaty wtedy przedstawię kwity iż nie mam zaległości  im nic przesyłać nie będę wręcz zgłaszam na policję iż czuję się nękany i zaszczuty przez tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh
Dnia 19.08.2019 o 11:18, Gość gość napisał:

Ja wam powiem co zrobić, musicie swoje sprawy dokładnie opisać do Biura Ochrony Konsumenta. UOiK. Wysłać im w załącznikach wszystkie dokumenty jakie posiadacie. Mi szybko odpisali i powiedzieli co dalej z tym robić. U mnie wyszło, że ambasadorka wyraźnie chciała mnie oszukać i muszę zgłosić się do biura konsumenta w moim miejscu zamieszkania, aby napisał pismo do Juce Plus wraz z tymi dowodami (dokumentami) jakie ja posiadam. I już on się będzie z nimi kontaktował. Ambasadorka mnie oszukała, podała nieprawdziwe dane, nie mam umowy, nie podpisywałam i nie zapoznałam się z warunkami zamówienia, więc mam się nie przejmować, bo ambasadorka nie dostarczyła mi wszystkich dokumentów, jakie widnieją na stronie Juce Plus jako obowiązkowe. Więc wy też się nie martwcie, tylko napiszcie do UOiK i oni wam pomogą. Na spokojnie 🙂 A poza tym, przypominam, że wedle prawa to dług jest nieważny jakoś po 2 latach 🙂 Pozdrawiam

Co w przypadku gdy nie mam rzadnych dowodów. Rozmów z kobietą na messengerze, meili. Nic!!! Nie spodziewała się poprostu że zostanę oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny

to zwykli oszuści,  naciagają na kase ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny belk

to zwykli oszuści,  naciagają na kase ludzi.  firma jest zarejestrowana za granicą - szwajcaria. W polsce nie ma adresu. UOKIK nie może z nimi nic zrobić. Obowiazuje prawo w szwajcarskie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juice plus

Właśnie zostałam postawiona w takiej samej sytuacji wraz z moja mama. Umowa była na miesiąc po którym mama po prostu zrezygnowała z umowy. Oczywiście po zakupie shakeow słuch bo „ambasadorce” zaginął. Straszne ze w tych czasach pogoń za pieniądzem i desperacja przeważa nad empatia i człowieczeństwem. Dzisiaj po roku od przygody z firma the juice plus dostałyśmy telefon o wszczęciu procesu windykacji. Jesteśmy dłużne 800 złoty mimo rezygnacji po miesiącu. Zwyczajna manipulacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

UOKiK może wam pomóc, ale od spraw zagranicznych jest Europejskie Centrum Konsumenckie, w Warszawie. Oni lepiej pomogą. Wszystko zależy jak wy przeprowadziliście rozmowy z ambasadorką, jakie macie dowody. Nie nakręcajcie się wzajemnie tylko zgłoście do odpowiednich służb. A to, że firma jest zarejestrowana w Szwajcarii to przypominam, że mieszkamy w Polsce, w Polsce obejmuje nas Polski Kodeks Cywilny, Polskie Prawo, Polskie Prawo Konsumenckie, a nie zagraniczne, więc nie wprowadzajcie się wzajemnie w błąd. Naprawdę ktoś uważa, że jak firma jest w Szwajcarii i ktoś kupuje produkty to musi znać prawo szwajcarskie? A jak kupuje w Ameryce to amerykańskie? Żyjemy w Polsce. Firmy działające na terenie Polski, lub sprzedaż zagraniczna ale obejmująca Polskę ma obowiązek działać wedle prawa polskiego. 

Czy został wam przedstawiony okres wypowiedzenia, rezygnacji z produktu? Czy podpisaliście umowę? Czy zamówiliście produkt sami, czy ktoś klikał za was? Przeczytajcie prawa i obowiązki konsumenta i sprzedającego w Prawie Polskim. Połowa tam nie została dopełniona. Ambasadorki po prostu zatajały ważne informacje, aby wprowadzić w błąd kupującego, działając na jego szkodę. Nie dajcie się oszukać. Poczytajcie, zgłoście do UOKiK, zgłoście do ECK i dacie radę załatwić tą sprawę bez problemu. 

Pozdrawiam i nie poddawajcie się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

UOKiK może wam pomóc, ale od spraw zagranicznych jest Europejskie Centrum Konsumenckie, w Warszawie. Oni lepiej pomogą. Wszystko zależy jak wy przeprowadziliście rozmowy z ambasadorką, jakie macie dowody. Nie nakręcajcie się wzajemnie tylko zgłoście do odpowiednich służb. A to, że firma jest zarejestrowana w Szwajcarii to przypominam, że mieszkamy w Polsce, w Polsce obejmuje nas Polski Kodeks Cywilny, Polskie Prawo, Polskie Prawo Konsumenckie, a nie zagraniczne, więc nie wprowadzajcie się wzajemnie w błąd. Naprawdę ktoś uważa, że jak firma jest w Szwajcarii i ktoś kupuje produkty to musi znać prawo szwajcarskie? A jak kupuje w Ameryce to amerykańskie? Żyjemy w Polsce. Firmy działające na terenie Polski, lub sprzedaż zagraniczna ale obejmująca Polskę ma obowiązek działać wedle prawa polskiego. 

Czy został wam przedstawiony okres wypowiedzenia, rezygnacji z produktu? Czy podpisaliście umowę? Czy zamówiliście produkt sami, czy ktoś klikał za was? Przeczytajcie prawa i obowiązki konsumenta i sprzedającego w Prawie Polskim. Połowa tam nie została dopełniona. Ambasadorki po prostu zatajały ważne informacje, aby wprowadzić w błąd kupującego, działając na jego szkodę. Nie dajcie się oszukać. Poczytajcie, zgłoście do UOKiK, zgłoście do ECK i dacie radę załatwić tą sprawę bez problemu. 

Pozdrawiam i nie poddawajcie się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 02

Ja mam to samo. Skoro ludzie płacili nawet te 4 raty to ja splace ten dług i za chwile będą kazali znowu spłacać. Co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety dzisiaj i do mnie przyszło pismo.. Co dziewczyny z tym robicie? 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×