Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój były ma żal o seks

Polecane posty

Gość gość

Spotkałam się z byłym, on powiedział mi że spal z inna kobieta po mnie i dlatego nie chce ze mną być.. byłam na niego zła, więc w odwecie powiedzialam ze też z kimś spałam...choć nie było to prawda... Przyznałam się ze powiedzialam tak by poczuł to co ja... Teraz on robi mi "afere" o to że mi nie wierzy, że kłamie i wypieram się wszystkiego...A prawda jest taka że z nikim nie spałam... O co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet były czy nie były jest j**ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy razem, ale nie wiem o co mu chodzi i dlaczego tak mnie traktuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział że jestem kłamcą bo zmieniam wersję, wcześniej mu powiedziałam że spałam, później że nie...Ja już nie wiem o co temu facetowi chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie jestescie razem to czemu sie nim przejmujesz ? A traktuje cie tak zeby ci dogryzc bo mu ego siadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy, ale mi wciąż zależy i chciałabym z nim znowu być...a muszę się tłumaczyć z czegoś co powiedzialam...Nie spałam z nikim bo zwyczajnie chciałam pobyć sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie były oczernia na wszystkie możliwe sposoby, wymyśla na mój temat nieprawdopodobne historie, gdybym wiedziała że to patologiczny kłamca to nigdy bym sie z nim nie związała. Tym bardziej, że i tak musiałam odejść bo nie dało się z nim wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialas to powiedzialas. Mozesz sie tlumaczyc a nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że on do mnie ma żal, że najpierw w złości powiedzialam mu ze z kimś spałam, a później że nie. I on mi nie wierzy teraz...mimo że sam spal z inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olać go i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja chcę z nim być znowu...Nie wiem czemu i po co gada takie rzeczy...powiedzialam mu prawdę, że w emocjach to wszystko było...dalej nic nie dociera do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlpiej mieć 4-5 partnerów seksualnych wtedy nie ma zazdrości W przypadku dwóch .. Jeden może być zazdrosny o drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka
po co tlumaczysz sie bylemu? nie jest z toba to nie powinno go interesowac twoje zycie seksualne ja swojego jak mi zaczal wymyslac od dziwek, bo jakis debil twierdzil, z eze mna spal- 2 lata po zerwaniu- zwyczajnie wysmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On po rozstaniu pocieszyć się szybko, a ja nie...miałam dosyć facetów i z nikim nie spałam...On ma teraz żal że wg niego klamalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×