Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wy też już nie oglądacie youtuberek po czystkach?

Polecane posty

Gość gość

Zawsze kafe była źródłem wyłapywania kłamstw, głupoty nagrywających.. Teraz nie ma gdzie się tym podzielić, więc po co oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też niech się walą - obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha myślałam że to tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież można pisać. żadna policja do was nie przyjdzie. forum jest po to, by wymieniać opinie. nie przesadzajcie z obelgami, jakiś poziom trzeba zachować, ale jak najbardziej można pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie ma sensu pisać, skoro i tak zaraz usuną. Odsubskrybowałam i odlajkowałam wszystkie. Nigdy nikogo nie obraziłam, raczej pisało się o jakiś ich złośliwościach. Takie to bezsensu. Nikt normalny ich dla reklam chyba nie ogląda, nie? "Hejterki" to ich największe grono odbiorców. Nie wiem czemu tego nie widzą i walczą tak zaciekle :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez. Zawsze ogladalam vlogi po tym, jak na kafe cos zostalo wylapane. Nie ma watkow, nie ma ogladalnosci. Youtuberki same sie zaoraly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, jak nie będzie przeginy w postaci jakiegoś ubliżania, to nikt wątku nie usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogladam, chyba, ze zu cos ciekawego przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajne macie zycia xD wylapujecie klamstwa w podrzednych podcastach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle komentowało się to filmiki, bo pod ich vlogami szybko znikały, a teraz nie ma jak komentować, więc po co oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam te co zawsze. Dla mnie logiczne jest, że oglądam tylko te które lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżcie sobie społeczność na fb, albo jeszcze lepiej - własną stronę, żeby nikt was nie ruszył i róbcie dalej swoje, co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można pisać ? Usunięte zostały nawet te nowe wątki na których nie było pisane nic o youtuberkach i nie było tam nic obraźliwego. Redakcja kafeterii przesadza, co to ma być ja się pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt wam nie poda się ta tacy, żeby na fejsie pisać. W tym kraju można skazać osobę, która robi zdjęcia samochodu źle zaparkowanego i wrzuca na grupy, a mamy nie wierzyć, że wariatki nas nie podadzą do sądu, bo wytykamy ich kłamstwa, czy śmiejemy z makijażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie pokazesz numerow rejestracyjnych, nikt ci tego nie zabroni. Cwaniakow prawnikow, coraz wiecej i coraz wiecej innych naginajacych przepisy dla swoich potrzeb.;));)) Przed moim domem, taki jeden ciagle blokowal mi wyjazd z posesji, wystarczyly dwa zdjecia jedno na policje, drugie na jego adres domowy;)), zaskarzyl mnie o osmieszenie, nie skonczylo sie w sadzie, pan jurysta wycofal skarge, dobrowolnie pokryl moje koszty. Nie dajmy sie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie przesadzała z tym wyłapywaniem kłamstw, w większości to były plotki i konfabulacje znudzonych kur domowych oglądających z wypiekami na twarzy każdy film tylko po to, żeby interpretować po swojemu każdy szczegół w swojej chorej głowie. Kafeteria wreszcie po tylu latach zaczęła robić z tym porządek. Lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy, świętoszki, robicie na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, czym gwiazdy vlogow ,, nas przyciagaja, nie interesuje kafeterii ( bo robia to na juciubie.). My piszac o gwiazdach , korzystamy z kafeterii i tutaj jej wlasciciele wprowadzaja swoj porzadek. Ogladalam pewna otyla vlogerke, specjalistke od zakrzywiania szaf i pania z ,,triciti", obie odsubskrybowalam, za duzo reklam bez informacji, ze vlogi sa sponsorowane, oraz innych bajek. Bylo o nich sporo rzeczowych wpisow, byly jednak i aroganckie. Nie musze ich ogladac. Jesli pokazuja swoje zycie, dezinformuja widza, to musza sie z tym liczyc, ze nie kazdemu to sie bedzie podobalo. Krytyczne komentarze pod vlogaskami sa natychmiast usuwane. Sporo watkow na kafe, zakladaly vlogerki jako tzw. sondaz opinii. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, one same zakładają wątki o sobie, płacą ludzi którzy się zajmują tymi wątkami i podjudzają lud******ontrowersyjny sposób a potem wielki krzyk że hejt. One same za ten hejt płacą. Na wielu wątkach nie da się kulturalnie podyskutować czy napisać konstruktywnej krytyki. Zaraz jest się atakowanym przez pr- owoców i wyzywanym od najgorszych albo całkowicie ignorowanym bo pr-owiec musi dokończyć dyskusję sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek też do takich należy... Pr i jeszcze raz pr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdałam sobie dzięki tej czystce ile beznadziejnych osób oglądałam, caly czas nas oszukują i naciągają na wyświetlenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja większości od dawna nie oglądam. Uważam, że youtuberki są szkodliwe społecznie. Szczególnie te o dużej oglądalności. Nie wspieram pustostanów. Ludzi, którzy niewiele sobą reprezentują a na tym zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fenomen,,pustostanu" i zarabiania na nim. Bycie, pokazywanie siebie we vlogach i juz jest sie znana osoba. Ah, nasza gwiazda......;));)) Nie ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, jak nie będzie przeginy w postaci jakiegoś ubliżania, to nikt wątku nie usunie. X Oj znikają nawet wątki w których nie ma żadnej przeginy. Wystarczy trochę prawdy napisać, parę cytatów o wolności słowa i już wątek znika. Nie żyjemy w czasach komunizmu ani w dyktaturze. Co to k... ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.31 oj tam, jak nie będzie przeginy w postaci jakiegoś ubliżania, to nikt wątku nie usunie. X Wątek Hanki Digitalgirl był fajny, nikt nie ublizal jej, nie liczac naprawdę jakichś pojedynczych komentarzy, które wiadomo, wszędzie się zdarzają. Można było dowiedzieć się czegoś o jej kosmetykach np. Wątek zniknął. Tak jak na yt, niedługo NIC nie będzie można napisać, skrytykować bo wszystko oprócz wchodzenia w dupę będzie usuwane. Brawo kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spieydalaj z tym wirusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam tylko Karoline Miśliwiec i Szarlot t. na resztę nie mogę patrzeć :) szusz, olfaktoria łobuzy , ich nie da sie strawić ,ale to juz w sumie od bardzo dawna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×