Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miałem fajny sen

Polecane posty

Gość gość

Mialem fajny sen. Gadalismy z kolezanka o jej koledze. Byl stoł. Usiedlismy, pohylilasie i na ucho cos tam mi mowila, zeby nikt nie slyszal. Nagle ktos wszedl i chyba wygladalo to tak, jakbysmy cos innego robili nad tym stolem. I wyszla ta osoba. Aja po tym spytalem, czy moge i pocalowalem ja pare razy w policzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Za dużo myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarzyciel
A mnie się śniło, że jakaś dziewczyna za mną latała, było to bardzo przyjemne, fajny sen szkoda, że tak rzadko takie miewam :P Lubię takie sny w których dziewczynie na mnie zależy albo się o mnie stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie mialem snu z ta osoba w roli i w ogole nie pamietam snu z kobieta, dlatego mi sie to spodobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi ostatnio śniło sie że dowiedziałam się, że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sni sie na odwrót wiec Ty nie jestes w ciazy a za tamtym nikt nie lata :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem i nie chciałabym być ale czytałam znaczenie tego snu i jest bardzo pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarzyciel
Chciałabym poznać ogiera, który zaspokoi moje wyuzdane pragnienia. Mam taka fantazję,że bierzesz mnie od tyłu na pieska. Jedną ręką ciągniesz za sutek, drugą za włosy. Podoba Ci się? Mnie aż gotuje się między nogami...ale to jedna z wielu moich fantazji. Może chciałbyś poznać inne? A może masz własny pomysł na ostre ****nko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarzyciel
Mam swoje pomysły ale też chętnie poznałbym Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem piękny se śniłmi się diabeł.czarne diablisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2018 o 11:13, Gość gość napisał:

Mialem fajny sen. Gadalismy z kolezanka o jej koledze. Byl stoł. Usiedlismy, pohylilasie i na ucho cos tam mi mowila, zeby nikt nie slyszal. Nagle ktos wszedl i chyba wygladalo to tak, jakbysmy cos innego robili nad tym stolem. I wyszla ta osoba. Aja po tym spytalem, czy moge i pocalowalem ja pare razy w policzek.

łap znaczenie 

https://mojsennik.pl/?znaczenie=Mialem+fajny+sen.+Gadalismy+z+kolezanka+o+jej+koledze.+Byl+stoł.+Usiedlismy%2C+pohylilasie+i+na+ucho+cos+tam+mi+mowila%2C+zeby+nikt+nie+slyszal.+Nagle+ktos+wszedl+i+chyba+wygladalo+to+tak%2C+jakbysmy+cos+innego+robili+nad+tym+stolem.+I+wyszla+ta+osoba.+Aja+po+tym+spytalem%2C+czy+moge+i+pocalowalem+ja+pare+razy+w+policzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×