Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kłuszynka z Podkovy i jej na gamtri łowy.

Polecane posty

Gość gość
"Mnie brakuje na Twoim kanale zdecydowania i autentyczności. Poza tym, że jesteś charakterystyczna, twój kanał niczym się nie wyróżnia. Próbujesz być pozytywna, motywować, ale jesteś malkontentką i na wszystko narzekasz. Niby gloryfikujesz "wyższe" wartości, a jednak trudno o drugą taką zakupoholiczkę, która zmienia Ziemię w śmietnik. Swoim życiem pokazujesz coś innego niż deklarujesz. Niby jesteś otwarta wobec widza, a nie publikujesz grzecznych komentarzy. Siedzisz po uszy w wizażu, ale kompletnie nie widać progresu, filmiki makijażowe mają żadną oglądalność. Niby wkładasz wysiłek w YT, a te filmy na poziomie montażu, języka polskiego, treści są niechlujne. I jak ktoś chce być niechlujny i ma taki grungowy styl, to ja to rozumiem. A ty w takim rozkroku jesteś. Nie nazwałabym twojego kanału pozytywnym, zabawnym, motywującym, ciekawym. Nie jest też freakowy, szalony, zaskakujący. No właśnie nijaki. Chyba czas zadać sobie pytanie, po co ja to robię? Czy ja chcę coś sobie udowodnić czy innym, czy chcę nawiązać relacje z ludźmi? Po co mi ten kanał? Co ja daję widzom? Czy ja w ogóle coś daję? Ja oglądam cię rzadko. Makijaże wolę u profesjonalistek, dni z nami u osób, które nie narzekają, nie marudzą (nie znoszę tego), natomiast haule o wszelakich cudzych zakupach są nudne i od tego odchodzi cały bjuti jutub." x Ok, która to? Przyznać się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hehehe, czyli Bogusia zainspirowała dziewczynę do zaprzestania ćwiczeń i roztycia się smiech.gifx Choroba psychiczna Buni rozprzestrzenia się ma jej chore fanki X Obstawiam, że będzie to jeden ze zwycięskich komentarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się żebrać. Paczuszka PR'owa z glamshopu przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myślisz, że wygłam głównom nagłodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że podziękowaniu i deklałacji wzięcia komentarza pod uwagę na nic więcej nie możesz liczyć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wygrać! Będzie chciała nagrodzić jakiś krytyczny komentarz, po tym jak kilka osób jej wytknęło, że chodzi jej tylko o slodzenie. :D która z nagród Ci się marzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyłożyłam się do komcia, ale i nie wydaje mi się, żeby ona zrozumiała, o co chodzi. Zapewnienie, że wzięła do serca, otrzymałam, więc rozgryzłaś ją 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahha :D Ona jest niemożliwa. Taka przewidywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wygrać! Będzie chciała nagrodzić jakiś krytyczny komentarz, po tym jak kilka osób jej wytknęło, że chodzi jej tylko o slodzenie. smiech.gif która z nagród Ci się marzy? smiech.gif x Nie wiem, jakie są nagrody... Jeżeli wygram, to Ci oddam. Chcesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie do mnie pytanie, ale ja bym tam nie chciała niczego, co przeszło przez jej łapy... Też nie wiem jakie są nagrody, ale mam nadzieję, że fabrycznie zafoliowane, bo jeśli nie, to wątpię, żeby nie otwierała. A z higieną to u nich wiemy jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Możesz wygrać! Będzie chciała nagrodzić jakiś krytyczny komentarz, po tym jak kilka osób jej wytknęło, że chodzi jej tylko o slodzenie. smiech.gif która z nagród Ci się marzy? smiech.gif x Nie wiem, jakie są nagrody... Jeżeli wygram, to Ci oddam. Chcesz? usmiech.gif X Gdyby było spotkanie w sushi maestro z Kruszynką to chętnie... A tak to same kosmetyczne rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hahahahahahahha smiech.gif Ona jest niemożliwa. Taka przewidywalna. x Nie wypada prywatnej korespondencji pokazywać i pewnie skończę z tłustym banem:P Jednak najpierw odpisała: robię to (kanał YT), bo lubię... Potem skasowała i napisała: dziękuję za Twoją opinię. Jest dla mnie bardzo ważna. Pozdrawiam. I ja się strasznie zawstydziłam jej dobrocią:P Aż uszy mnie zapiekły, bo z premedytacją pisałam do niej tY (zaimek specjalnie z małej litery):P #anielskiedobrozawstydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buka doczekala.SOE.bloga łoł. Teraz tam będzie swoje bueliady umieszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Uuu... koleżanko... Spłynęła na Ciebie anielska łaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu... koleżanko... Spłynęła na Ciebie anielska łaska smiech.gif x Nie mogę sobie miejsca znaleźć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ten blog to chyba niewypał będzie. Pomijając już fakt, że jest tendencja do odchodzenia od blogów na rzecz opisów na instagramie lub opinii na instastory, to dwie godziny po dodaniu pierwszego posta nadal są tylko trzy komentarze, w tym jeden od @meza, a drugi będący odpowiedzią samej Bogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszego posta nadal są tylko trzy komentarze, w tym jeden od @meza, a drugi będący odpowiedzią samej Bog x a trzeci z zapytaniem o czym blog......też od męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znudzonej Buni zamarzyl się blog, ale z jej słomianym zapałem to on przetrwa krócej niż Sokolandia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog? Wspaniały pomysł. Bedzie źródłem niezliczonej ilości przykładów profesjonalizmu edytorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze czułam, że te opisy na insta to dla niej za mało, że ciągnie ją do dłuższej formy. Nareszcie będzie mogła choć trochę spełnić swoje pisarskie pragnienia, rozgorzałe po napisaniu "Historii jednego marzenia" <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jej błędami i grafomania blog to samobójstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dwóch wpisach jej się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie, że one wszystkie zaczynały od blogów. Pozakładały też twittery. Niestety te media są dla nich zbyt wymagające. Z czasem 90% jutuba zarzuciło blogosferę i Twitter. Tam trzeba myśleć, mieć coś do przekazania, włożyć jakiś wysiłek intelektualny. Tam pokazuje się zawartość głowy bez opakowania w postaci zdjęcia odwracającego uwagę od pustki we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u aniołka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co zwykle: jedzenie, jelitówka, wyjście do galerii handlowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba naprawdę wygram ten konkułs. Mam 15 serduszek pod komciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba naprawdę wygram ten konkułs. Mam 15 serduszek pod komciemusmiech.gif X Jedno ode mnie ;) Tylko komentarze umieszczone pod filmem na yt biorą udział w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buka dzisiaj jeszcze nie wysrała nic na story, koniec świata nadciąga hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Buka dzisiaj jeszcze nie wysrała nic na story, koniec świata nadciąga hahahaha X Spoko, cierpliwości, zaraz się ukaże nasza anielska pogodynka, nadająca prosto z Arkadii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zauważcie, że one wszystkie zaczynały od blogów. Pozakładały też twittery. Niestety te media są dla nich zbyt wymagające. Z czasem 90% jutuba zarzuciło blogosferę i Twitter. Tam trzeba myśleć, mieć coś do przekazania, włożyć jakiś wysiłek intelektualny. Tam pokazuje się zawartość głowy bez opakowania w postaci zdjęcia odwracającego uwagę od pustki we łbie. X Ale nawet w sferach, w których blogerzy, przynajmniej z założenia, trochę mózgu mają, następuje przejście od dłuższych do krótszych form. Takie blogerki książkowe też coraz częściej proszone są przez wydawnictwa o zdjęcie książki na insta lub opinię na story, zamiast dłuższej recenzji na blogu. Ale Bogusia zapewne uważa, że ma światu wiele do przekazania, stąd decyzja o tej dłuższej formie wypowiedzi. Będzie ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×