Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep internetowy z bielizną Broosa opinie wysyłka

Polecane posty

Gość Ania

Nie polecam. Oszuści i tyle!!

Wszystkie ich opinie na stronie to jakaś ściema. Tabela rozmiarów to nawet przy prawidłowych rozmiarach nie leżała. Na zamówienie czekałam ponad miesiąc. Stanik za mały (Nawet go nie wypakowałam) natomiast majtki bezszwowe niby z wysokiej jakości bawełny to nawet koło bawełny nie leżały, a jest to jakiś kawałek plastiku. W odpowiedzi na e-maila że chcę wymienić stanik a majtki (oczywiście nie mierzone) oddać, dostałam odpowiedź że ze względu higienicznych nie można zwrócić ani wymienić. Można tylko zwrócić paczkę nieotwartą!!! A na pytanie jak się sprawdza co jest w paczce nie otwierając jej nie dostałam odpowiedzi!!! A to zjawisko mnie bardzo zainteresowało jak się to robi!! Napisałam im że jeśli tak dbają o higienę to majtki były luźno w paczce bez żadnego okowania, czyli mogę mieć podejrzenie że ktoś je nosił... oczywiście na wszystkie moje zapytanie nie dostała żadnej odpowiedzi tylko powtarzanego e-maila jak jakąś mantrę że mam wysłać zdjęcie paczki nieotwartej.... Na stwierdzenie że łamią prawa konsumenckie i oszukują też cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam!!!

Ten sklep to jedna wielka porażka. Chce odstąpić od umowy, ale sklep nie zgadza się na to. O sprawie został poinformowany rzecznik praw konsumenta, inspekcja handlowa i jeszcze powiadomię policję> Pani z inspekcji handlowej poinformowała mnie, że skoro nie ma danych: adresu, nipu to najpewniej oszuści i mam to zgłosić na policję. Tak też zrobię i radze wszystko zrobić to samo, nie dajmy się oszustom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisis

https://www.facebook.com/groups/594309234379942

Grupa dla osób oszukanych przez Broosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzasta

Szkoda że wcześniej nie trafiłam na to forum bo też zamówiłam tam beznadziejny stanik samonośny który się odkleja od ciała-trafił do kosza.

Kiedy napisałam opinie na ich stronie to zaraz ja usuneli.

Porażka jakaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - NIE KUPUJCIE !!!
Zachęcona reklamami tej firmy i pozytywnymi komentarzami na ich fb kupiłam u nich stanik samonośny. Oczywiście na zdjęciach w internecie wyglądał super, porządny, itp. I żadnej informacji, że to chińszczyzna. Przy składaniu zamówienia informacja o realizacji w przeciągu kilku dni.

Dopiero po zatwierdzeniu zamówienia i zapłaceniu, na @ przychodzi wiadomość, że akurat wyjątkowo aktualnie zamówienia są wysyłane z zagranicznej centrali, więc czas dostarczenia to około 15 dni roboczych. Słabe, ale doczekałam do przesyłki, którą jak ujrzałam to rozwiało to moje wszelkie wątpliwości. Opakowaniem był foliowy woreczek kurierski, którego 90 % powierzchni zajmowała wielka etykieta z chińskimi krzaczkami. Nawet najbardziej staranna próba otworzenia "przesyłki" i tak kończy się rozerwaniem tej folii w połowie. To jest ważne, bo w przypadku ewentualnego zwrotu miła pani z broosy informuje, że zwroty są przyjmowane wyłącznie w ORYGINALNIE zapakowanych opakowaniach, które klient otrzymał, czyli właściwie - bez szans. Generalnie jakikolwiek zwrot w tej firmie to abstrakcja - na wszystko zasłaniają się ustawą i tym, że bielizna nie podlega zwrotom ze względów higienicznych.
Jeżeli chodzi o sam stanik to dramat. Jakości żadnej, odkleja się od skóry, zupełnie nie trzyma, wręcz zjeżdża z biustu. Piersi spłaszcza, a nie uwydatnia. MASAKRA.
Dopiero po otrzymaniu tego "cuda" zainteresowałam się tymi super komentarzami na ich stronie i fb. Okazało się, że na fb mają poblokowaną możliwość dodawania komentarzy, a na ich stronie w zakładce opinie też nie znalazłam opcji "dodaj opinię". A wszystkie opinie, które tam są to oczywiście same plusy i zachwyty.
Mega się rozczarowałam - przede wszystkim zachowaniem tej firmy i podejściem do klientów - dlatego przestrzegam przed zakupami u nich. Strasznie słabe jest to, że nie informują uczciwie, że produkty pochodza z Chin. Fejkowymi komentarzami wykreowali super markę. ODRADZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja otrzymalam swoje zamowienie w ciagu 10 dni roboczych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja tez się dałam nabrać. Kontakt zerowy z klientem, nie na zwrotów czyli kasa w błoto. Niewygodne komentarze usuwają w 5 minut. Oszustwo - odradzam korzystać z ich usług chyba ze nie macie ci robić z kasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar.ta

Również dałam się oszukać. Biustonosz dotarł po 2 tygodniach, ale odesłanie go i oczekiwanie zwrotu jest raczej niemożliwe.
Bowiem nie można odesłać paczki an adres pośrednika, czyli Broosa, tylko trzeba wysłać tam, skąd do nas dotarło, więc pewnie do chin.
muszę się jeszcze wczytaćw regulamin, ale widziałam, że napisali, że paczki odesłane do pośrednika po 30tu dniach będą utylizowane....

Chciałabym odzyskać wydane na biustonosz 100zł, myślę, że zaczerpnę też informacji u rzecznika praw konsumenta. firma broosa to totalny oszust, który wykorzystuje świadomie luki w polskim prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Ta sama sytuacja! Słuchajcie na stronie powinna być informacja że sklep nie przyjmuje zwrotów. Trzeba założyć na fb konto: Broosa- nie kupujcie. I wstawiac tam wszystkie prawdziwe komentarze oszukanych dziewczyn i przede wszystkim informacje ze sklep nie przyjmuje zwrotów. Trzeba coś zrobic w tej sprawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Tragiczny sklep nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podejście do klienta tragiczne towar beznadziejny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olx123

W regulaminie niestety jest informacja, że ze względów higienicznych nie przyjmują zwrotów (choć wiele sklepów z bielizną to robi) i niestety jest to zgodne z naszym prawem. Jeden biustonosz faktycznie świetnie leży i trzyma, dwóch pozostałych nawet nie przymierzylam, bo dramat.

Pierwszy raz mi się zdarzyło tak dać nabrać i oby ostatni - teraz już będę zawsze czytać regulamin. Myślę, że nic nie można z tym zrobić - jedynie ostrzegac innych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Oszuści! Chińskie tanie produkty o bardzo słabej jakości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

ZLODZIEJE I OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA NIE KUPUJCIE !!!!!
zaplacilam im, towaru nie otrzymalam, malo tego, nie moglam nawet do nich napisac o tym fakcie, bo zaraz po zakupie zostalam zablokowana na facebooku, czyli wzieli kase i zablokowali co sie dalo.

sPRAWA NA POLICJI.

PEWNIE mi nie pomaga, mam nadzieje ze platnosci Mtranswer sie tym zajma i oddadza pieniadze mi, bo co mam zrobic.....

ale bede pisac opinie,zeby przestrzec inne dziewczyny ktorre naiwnie jak ja skusily sie na reklame FACEBOOKA

 

 

poczytajcie w internecie, nie jestem jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Też dałam się oszukać tej firmie. Przyszedł badziew a firma twierdzi że zwrotów nie przewidują. Czy naprawdę nie ma na nich mocnych. A co z prawem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aneta

Ja również zamówiłam w lipcu drobną rzecz, przedłużkę do stanika.

Ani widu ani słychu...

OSZUŚCI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

A ich strony juz nie ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×