Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep internetowy z bielizną Broosa opinie wysyłka

Polecane posty

Gość Hahah

Dziewczyny, nie ośmieszajcie się, tak trudno czytać regulamin przed zakupem ? Wszystko jest legalne i żaden pozew Wam nic nie da 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Niestety mnie tez oszukali 😞

 Straciłam 550 zł. Nie kupujcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana

 

Dnia 1.03.2019 o 18:25, Gość Anita napisał:

Ja dzisiaj otrzymałam paczkę z biustonoszami. Są za małe i ten rzekomo rewelacyjny klej nie trzyma. Chce zwrócić te produkty bo to jest chiński wyrob, który mi będzie całkowicie zbędny. Czy jest jakaś możliwość? Bo jeżeli nie to jest to złodziejstwo i tego nie zostawię

Ja również otrzymałam swoje zamówienie 2 biustonoszy których nie można porównywać do rozmiaru który zamówiłam.. Są o wiele za małe.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z innego tematu:

Czy wy naprawdę przed zakupem nie zerkniecie choćby do regulaminu danego sklepu? Nie sprawdzicie, czy i gdzie jest zarejestrowany (identyfikacja w KRS)? :O 10 sekund na ich stronie, następna minuta w google i już wiem, że: - ten "sklep" nie jest w Polsce zarejstrowany - że jest zarejestrowany w Kanadzie - że dokładnie ten sam adres ma (a raczej miała, dlatego teraz jest broosa) niejaka strona Mavoj będaca międzynarodowym oszustwem, o której wiadomo, że to handlarz kupujący na Ali: www.antyweb.pl/jak-zarobic-1000-na-produkcie-z-aliexpres/ - jako, że "sklep" nie jest zarejestrowany w Polsce, ani nawet w ogóle w UE, to teraz możecie sobie tylko zębami pozgrzytać, bo żadne unijne prawa konsumenckie go nie obchodzą Reasumując: gratuluję wam wszystkim "rozsądku".

Jakby ktoś chciał się dalej dawać robić w konia to mają następną stronę: https://sorisso.pl/pl/i/Regulamin-sklepu/8

I jeszcze jeden: http://roxitel.pl/reklamacje-i-zwroty Biedactwa zapomniały sobie "regulamin" dopasować i piszą: "Przedmiotem świadczenia sklepu Broosa są rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których nie można zwrócić ze względów higienicznych." :D 

I jeszcze tak z rozpędu bo niby w regulaminach jest jakaś polska wpisana, ale bez żadnych danych szczegółowych (aż się chce zapytać, czy przypadkiem nie podstawiono danych bez wiedzy tej firmy): https://adura.pl/ https://moreti.pl/ Dwie identyczne strony sprzedające chińszczyznę z Ali (wyszukanie obrazem daje odpowiedź w 15 sekund) bez nipu, regonu, etc. są "lekko" podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

ostrzegam przed tą firmą. nie odpowiadają na maile, a jak już odpowiadają to nie na zadane pytania. nie ma możliwości zwrotu ani anulacji zamówienia. przesyłka idzie do mnie już długi czas i nadal nie dotarła....totalna porażka. odradzam zakupy tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Dołączam do naiwnych osób :( paczka przyszła z Chin. Rozmiar niezgodny z tabelą. Staniki są dużo za małe. 89 zl poszło w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broosa nie polecam!!!

U mnie taka sama sytuacja co u was. Masakra.. Właśnie dzisiaj dostałam wiadomość, że przesyłka się jednak opóźni, a biustonosz zamówiłam z tego sklepu ze względu na szybką przesyłkę, bo był mi potrzebny na już. Żałuję, że nie zajrzałam na tę stronę wcześniej. Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Taka sama sytuacja. Zawsze przed zakupami sprawdzalam opinie o sklepie i nie wiem jak to sie stalo ze tym razem zrobilam zakup na slepo. Oszusci !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Usuwają negatywne opinie na FB? Dziewczyny, chciałam dodać opinie, mój negatywny komentarz usunęli, opinie też, czy jest szansa żeby ostrzec dziewczyny, które się nabierają?

Zacznę od tego, że czas dostawy to około 3 tygodnie i tę informację można znaleźć jedynie w regulaminie sklepu, a nie przy samym zakupie. To trochę mi podchodzi pod zatajanie informacji, każdy poważny sklep informuje o czasie dostawy w widocznym miejscu na stronie. Gdyby nie zależało mi na czasie zamówiłabym sobie dokładnie ten sam biustonosz sama przez chociażby Aliexpress za 3 razy niższą cenę. Z drugiej strony jaki poważny sklep, jest tylko pośrednikiem w zakupie z hurtownią w Chinach.
Brak możliwości wymiany rozmiaru - kiedy w końcu udało mi się skontaktować z działem obsługi a propos wymiany rozmiaru, dostałam informację, że sklep 'dba o komfort klientek' i nie ma takiej możliwości. Wszystko okej, jednak tabela rozmiarów nie zgadzała się z rozmiarem rzeczywistym.
Po wszystkich nieprzyjemnościach z Broosa, postanowiłam, że zamówię kilka "ich" produktów z Chin i są dokładnie takie same, tylko że o wiele tańsze. Plus obsługa klienta jest o wiele lepsza - w momencie gdy  wolałam wymienić rozmiar, zamiast odsyłania dostałam 70% na nowy(wyszło ok 8zł z dostawą).
NIGDY WIĘCEJ BROOSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

szkoda ze znalazłam te opinię o kilka dni za późno. 😞 pewnie ja tez zostanę oszukana, dostałam maila z wiadomością że towar został wysłany i że idzie z zagranicy i czas dostawy to 15 dni roboczych. na te chwilę mi się nie spieszy bo potrzebuję dopiero pod koniec czerwca ten stanik ale jestem zła na siebie bo zawsze sprawdzam wszystkie informacje a  w tym momencie nie sprawdziłam i mam nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meja79

Długa realizacja  paczka doszła z Chin bez pargonu miseczka rozmiar chiński niestety oddać nie można chodź rzecznik praw kosnsymenta propunruje prostu wadliwy ze względu na zle oznakowanie towaru wszytskie komentarze nieprzychylne są usuwane nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... z Chin.

Najgorsze ... jakie miałam, nie polecam, oszuści zawyżają ceny produktu z Chin. Jakość tragiczna, obsługa klienta beznadziejna, usówają negatywne komentarze i blokują możliwość wyrażenia swojego niezadowolenia. Tak naprawdę zarabiają na oszustwie. Serdecznie nie polecam i ostrzegam innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnk

Czas oczekiwania na przesyłkę.....pomylka....nigdy więcej nic nie zamówię z tej firmy. Czekam już miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Broda.pl największy naciągacze i oszuści  z jakim miałam do czynienia !

Także nie otrzymałam ani paczki ani zwrotu pieniędzy a na maile nie odpowiadają ponad 300 zł stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia
Przed chwilą, Gość Emilia napisał:

Broda.pl największy naciągacze i oszuści  z jakim miałam do czynienia !

Także nie otrzymałam ani paczki ani zwrotu pieniędzy a na maile nie odpowiadają ponad 300 zł stracone...

Broosa.pl 

Broda.pl największy naciągacze i oszuści  z jakim miałam do czynienia !

Także nie otrzymałam ani paczki ani zwrotu pieniędzy a na maile nie odpowiadają ponad 300 zł stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia
Przed chwilą, Gość Emilia napisał:

Broosa.pl 

Broda.pl największy naciągacze i oszuści  z jakim miałam do czynienia !

Także nie otrzymałam ani paczki ani zwrotu pieniędzy a na maile nie odpowiadają ponad 300 zł stracone...

Broda.pl największy naciągacze i oszuści  z jakim miałam do czynienia !

Także nie otrzymałam ani paczki ani zwrotu pieniędzy a na maile nie odpowiadają ponad 300 zł stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Jak dodajesz im negatywna opinie pod produktem na ich stronie automatycznie zostaje ona usunięta... Tragedia UWAGA NA OSZUSTÓW I CHIŃSKIE PRODUKTY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

To skoro straciliśmy kasę i jest nie do odzyskania to oni też nie powinni zarabiać. 

Ja im będę 20 razy dziennie komentować negatywnie wszystkie produkty i każdy tu pokrzywdzony powinien zrobić to samo

Niech usuwają do bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 30.04.2019 o 15:00, Gość Emilia napisał:

Usuwają negatywne opinie na FB? Dziewczyny, chciałam dodać opinie, mój negatywny komentarz usunęli, opinie też, czy jest szansa żeby ostrzec dziewczyny, które się nabierają?

Zacznę od tego, że czas dostawy to około 3 tygodnie i tę informację można znaleźć jedynie w regulaminie sklepu, a nie przy samym zakupie. To trochę mi podchodzi pod zatajanie informacji, każdy poważny sklep informuje o czasie dostawy w widocznym miejscu na stronie. Gdyby nie zależało mi na czasie zamówiłabym sobie dokładnie ten sam biustonosz sama przez chociażby Aliexpress za 3 razy niższą cenę. Z drugiej strony jaki poważny sklep, jest tylko pośrednikiem w zakupie z hurtownią w Chinach.
Brak możliwości wymiany rozmiaru - kiedy w końcu udało mi się skontaktować z działem obsługi a propos wymiany rozmiaru, dostałam informację, że sklep 'dba o komfort klientek' i nie ma takiej możliwości. Wszystko okej, jednak tabela rozmiarów nie zgadzała się z rozmiarem rzeczywistym.
Po wszystkich nieprzyjemnościach z Broosa, postanowiłam, że zamówię kilka "ich" produktów z Chin i są dokładnie takie same, tylko że o wiele tańsze. Plus obsługa klienta jest o wiele lepsza - w momencie gdy  wolałam wymienić rozmiar, zamiast odsyłania dostałam 70% na nowy(wyszło ok 8zł z dostawą).
NIGDY WIĘCEJ BROOSA.

Czyli co...oddali Ci kasę, wymienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Wielkie rozczarowanie!!!! Pomijając fakt, że towar otrzymałam około 30 dni po jego zamówieniu, został nieodpieczętowany i nie ma możliwości zwrotu - to znaczy, jeżeli zamawiasz, nie otwieraj kartonu, bo nie będziesz mogła zwrócić! Miseczka B nie zgodna ze standarowymi wymiarami. Chętnym zakupów w tym sklepie - ODRADZAM! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adèle - Motylkowy samonośn

NIE KUPUJCIE!!!!!

Ten biustonosz zamowilam tydzień temu. Cala miseczka jest pokryta jakims silikonowym klejem, oprócz wycięcia na sutki, i przy zdejmowaniu ma sie uczucie jakby sie piersi DEPILIWAŁO. OKROPNOŚĆ!!!

chcąc oddac produkt Pani mnie przez messanger poinformowała ze,cytuje,produkt nie może byc odpakowany by go oddać. 

Na pytanie jak niby mialam ten biustonosz przymierzyc nie otrzymałam odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Biustonosz doszedł zapakowany jak a AliExpress ( bo napewno z tamtąd zamawiają ) . Zdecydowanie nie polecam! Chińska jakość , moim zdaniem wyrzucenie pieniędzy w błoto . Nigdy już tam nie zamówię !! Odradzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broosa OSZUŚCI

" Biustonosze" prosto z Chin-, ( identyczne Aliexpress dużo, dużo taniej) u mnie sytuacja jak wiele powyżej. Przesyłka ponad 2 tyg, mozliwość zwrotu do Chin 😄. Produkt beznadziejny, piękna reklama i marketing zrobiły swoje. Produkt w ogóle nie spełnia oczekiwań, mały, nie trzyma się, w ogóle nie unosi biustu, porażka. Do tego informacja o tak długiej wysyłce po złożeniu zamówienia. Negatywne komentarze na fb usuwane a na oficjalnej stronie nie ma w ogóle możliwości dodania komentarza, więc widniejące tam pewnie są fałszywe. Dziewczyny nie dajnie się nabrać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta

Uwaga, ten sklep to oszustwo, przysłano mi towar niezgodny z zamówieniem, nie można zwrócić ani odzyskać pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna

Też zasiliłam stado jeleni, które zrobiły zakupy w Broosa. Nigdy nie czułam się tak oszukana!! Bądźcie mądrzejsi. Nie kupujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve

Ja też popełniłam ten błąd. Ale udało mi się odzyskać kasę. Na początku dostałam maila, że nie ma możliwości zwrotu, na co odpisałam im, że zgodnie z Ustawa o prawach konsumenta mam prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni, w związku z tym odstępuje od umowy i proszę o wskazania adresu zwrotu. Poinformowałam, że w przypadku odmowy zglosze sprawę do UOKiK. Po tym poprosili mnie o przesłanie zdjęcia nierozpakowanego produktu. Wysłałam zdjęcie, po czym otrzymałam adres DO CHIN !!!!! Postanowiłam nie odpuszczać i odesłać ten badziew. Przesyłka kosztowała 16 zł, list polecony. Przesyłka szła do Chin 16 dni, dotarła w 23 lipca, dziś dostałam zwrot gotówki! Da się odzyskać kasę od tych oszustów, ale trzeba znać swoje prawa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
17 godzin temu, Gość Eve napisał:

Ja też popełniłam ten błąd. Ale udało mi się odzyskać kasę. Na początku dostałam maila, że nie ma możliwości zwrotu, na co odpisałam im, że zgodnie z Ustawa o prawach konsumenta mam prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni, w związku z tym odstępuje od umowy i proszę o wskazania adresu zwrotu. Poinformowałam, że w przypadku odmowy zglosze sprawę do UOKiK. Po tym poprosili mnie o przesłanie zdjęcia nierozpakowanego produktu. Wysłałam zdjęcie, po czym otrzymałam adres DO CHIN !!!!! Postanowiłam nie odpuszczać i odesłać ten badziew. Przesyłka kosztowała 16 zł, list polecony. Przesyłka szła do Chin 16 dni, dotarła w 23 lipca, dziś dostałam zwrot gotówki! Da się odzyskać kasę od tych oszustów, ale trzeba znać swoje prawa! 

Zrobiłam dokładnie jak samo. Przesyłkę odebrali 14 lipca , ale kasy do dnia dzisiejszego nie mam piszą , że mają 14 dni na zwrot. Nie odpuszę im, będę walczyć o zwrot pieniędzy.

Jeśli chcecie zwrócić towar to podaję adres.

ANHUI MILANO TRADING CO, LTD. ROOM 501, BLOCKE, ZHONGCHEN CHUANGFU INDUSTRIAL PARK INTERSECTION OF FUYANG NORTH ROAD AND YAOYUAN ROAD LUYANG DISTRICT, HEFEI CITY ANHUI PROVINCE 23 0000 CHINY.

Adres długi ale prawidłowy

 Moja paczka wysyłana 02.07 a 14 odebrana przez adresata.

Pamiętajcie żeby nie otwierać worka s biustonoszami bo wtedy nie zwrócicie.

Czekam na zwrot 210 zł

 Jak dostanę kasę to napiszę Wam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata86

Okropni oszuści. Co prawda ja swoje zamówienie otrzymałam ale rozmiarowke jest mocno przekłamana, szkoda czasu na kontraktowanie się z firmą kłamią, nie odpowiadają na pytania tylko wysyłają wcześniej przygotowane odpowiedzi wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM BROOSA

Odradzam wszystkim!!! BRAK ZAMÓWIENIA I BRAK ZWROTU PIENIĘDZY!! Zamówienie do mnie do tej pory nie dotarło, mimo, że cały czas ktoś był w domu - nie dostałam awiza ani żadnej informacji, Broosa nie bierze odpowiedzialności za brak doręczenia OPŁACONEGO towaru. Komentują sprawę tak: "Niestety nie odpowiadamy za pracę listonosza, czy wystawi on awizo czy też nie". Kazali mi zapłacić za przesyłkę 10zł, mimo, że na stornie chwalą się, że wysyłka powyżej 50zł jest darmowa. Gdy uznałam, że ich podejście do klienta jest żenujące i poprosiłam o zwrot MOICH pieniędzy, stwierdzili, że to wbrew polityce ich sklepu!! Czy polityka sklepu stoi ponad prawem?! Od 22.07 mnie ignorują mimo wysyłanych wiadomości. Zero odzewu z ich strony, po prostu sobie przywłaszczyli 70zł! Dziewczyny, nie dajcie się nabrać! Dałam się skusić fajnej reklamie i zostałam bez pieniędzy, i bez stanika na wesele! Nie poleciałabym nawet wrogowi! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×