Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luizka33

Jaki smartphone?

Polecane posty

Gość Luizka33

Czy możecie podpowiedzieć jakie macie smartphone i jaki model jest warty zakupu? Budżet powiecmy do 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko czego konkretnie oczekujesz. W tej kwocie jest wiele dobrym modeli np. G7 czy S8 - świetny aparat i jakość wyświetlacza, gorzej natomiast z samą baterią. Pozd względem wydajności dobrze wypadają telefony marki Xioami. Wybór jest naprawdę spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 000 to akurat całkiem sporo. Żaden z moich telefonów tyle nie kosztował, a korzystałam zarówno z iPhone'a, Samsunga i teraz od czterech lat HTC. W zależności do czego potrzebujesz, mój telefon był niezawodny przez cały ten czas, z kolei moja bliska znajoma, której poleciłam podobny model, narzeka od dnia pierwszego. Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka33
No a jeśli chodzi o model to co możecie polecic? Bo widzę, że z wielu mareki korzystrałeś. Porównywałam przez komórkomat, ale jakoś nie mogę sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka33
A czy ktoś z Was może ma iPhone? I może podzielić sie opinią o jakimś modelu? Ciekawa jestm ich, bo Komórkomat pokazał mi go w zestawieniu z Samsungami które polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 5s i sobie chwalę. Nie może najnowszy, ale na mój budżet był odpowiedni. A telefon działa świetnie. Nie zacina się i działają na nim płynnie wszystkie aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam se i nie zacina sie a zdjecia robi zayebiste Mam na sorzedaz 5s z wszystkimi papierami i kablem za 560, rok uzywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka33
Zaraz zobaczę co ma ten co piszesz w specyfikacji w Komórkomacie i poszukam po ile jest nowy. No i pytanie czy opłaca się kupowac 5s skoro z tego co wiem to Apple wyłącza starszym modelom wsparcie do aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kormak
A rozważasz zakup samego telefonu czy z umową? Bo z tego co widzę w tej porównywarce to sieci komórkowe obecnie iPhone mają również w swojej ofercie. Ale czy opłaca się tak brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka33
A wiesz, ze nawet się nie zastanawiałam. Może faktycznie zobacze co mają sieci w ofertach. Na Komórkomacie chyba też moiżna zobaczyć oferty operatorów. A może cos uda mi się na Black Friday taniej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motorola z2 Play 700zł na Ali express, w porównaniu do Galaxy S8 który kosztuje 1500zł+. Ma tylko znacząco gorszy aparat, i wystający aparat który jednak jest niezauważalny w codziennym użytku. Jestem ciekaw, po co ktoś miałby kupować droższy smartphone zwłaszcza że za rok cena każdego z flagowców spadnie o 500zł a praktycznie poza małymi różnicami zwłaszcza aparatem, nie różnią się praktycznie wcale. Także nie rozumiem czemu ktoś poleca iphona, za jedyną zaletę podając że się nie zacina. Zamulające/zacinające smartphony to mogliśmy kupić 7 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×