Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nienawidze jej dotyku.

Polecane posty

Gość gość

Witam, moze wyda sie wam to smieszne co napisze ale poprosze o wasze opinie. A zatem jestem z moja zona od 12 lat razem. 11 lat malzenstwa i rok przed tym. Cale nasze wspolne zycie opieralo sie na milosci zaufaniu szacunku i dosc udanym sexie. Wszystko gralo jak nalezy. Ostatnio jednak zona musiala przejsc lekki zabieg korekcyjny wargi sromowej mniejszej. To nie byl jej wymysl poprostu musiala. Zatem ogolila swoja myszke czego nigdy nie robila bo mnie kreci jej owlosiona myszka. Po tym zabiegu zobaczylem ja wygolona i szlag mnie trafil czulem cie jakbym dotykal dziecko, czulem sie niesmacznie od tamtej pory kazde nasze zblizenie kojarzy mi sie z tym widokiem a sam jej dotyk mnie obrzydza, odrzuca jakbym dotykal dziecka. Nie wiem jak z tym walczyc. Mial ktos tak? Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj aż odrosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz k***a problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ogolona najlepsza a nie zarosnieta jak w buszu,pewnie jestes starej daty,juz pomijam,ze do lizania przyjemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok normalnie że musiałeś takie plugastwo oglądać (na samą myśl rzygać się chce) ona jakaś nienormalna jest że Cię do tego zmusza. Nie jesteś jej własnością, zostaw ją, ratuj się człowieku! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no ja ci powiem że każdy ma tam jakies problemy i nie wolno nam ich komentować, każdy do wszystkiego inaczej podchodzi i w ogóle. Ale wiesz żona to żona, kochaj ja z taką cipka jaka ma i cóż. A no i możesz się cieszyć bo nie ciągnie cię do małych dzieci tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko rozwód bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj jej zmarnować sobie życia bo będzie tylko gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzyć się nie chce że kobieta może być aż taką bezwstydną świnią, na pewno ma przeszłość nierządnicy i teraz są tego skutki a ty biedaku jesteś ofiarą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takie jak żona autora wszystkie dziewczyny mają opinię bezwstydnych, obrzydliwych świń i nie mogą sobie znaleźć partnera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×