Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beta17

Ubrania dla kobiet w ciąży

Polecane posty

Hej dziewczyny! Jestem w 5 miesiącu ciąży i szukam jakiegoś dobrego sklepu online z ubraniami dla kobiet w ciąży, ktoś coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weneska89
Moja koleżanka kupowała z 9fashion i bardzo sobie zachwalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolewska
Ja również kupowałam z 9fashion i w sumie to wszystkie ubrania dobrej jakości były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namentna
Kiedyś kupowałam ubrania z allegro, ale nie były zbyt dobrej jakości. W internecie znalazłam właśnie tą strone 9fashion i nie mam się do czego przyczepić także też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama322
Również polecam 9fashion, duży wybór ceny normalne i bardzo fajny materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krusiav
Kupiłam właśnie kilka dni temu kilka ubrań z 9fashion i śmiało mogę polecić, dobra jakość i rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś211
Kupowałam niedawno legginsy na 9fashion i są mega <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia8281
9fashion są fajne ubrania ciążowe w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzniedlugowiosna

Dziewczyny, odświeżam wątek:)zbliża się wiosna, więc czas odświeżyć szafę:)a że jestem już w ciąży od prawie pół roku, więc coraz trudniej kupić mi coś modnego, w dobrej jakości i pasującego do coraz większego brzuszka. A więc, na co zwrócić uwagę przy wyborze tuniki ciążowej? A może macie swoje ulubione tuniki lub bluzki ciążowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się zaopatruję głównie na Allegro (sklepy z ubraniami dla ciężarnych to wg mnie porażka, jeśli chodzi o narzut cenowy, nie zawsze idzie to w parze z jakością). Pojawiły się takie nieduże szwalnie, które szyją określony "nakład" danego ciucha i puszczają to po całkiem przystępnych cenach (jak dopłacisz to Ci coś skrócą/wydłużą przed wysyłką na życzenie). Sprzedawcy, od których kupowałam to elimone i www_malazabka_pl i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Zamawiałam tak ostatnio spodnie i ...enkę (jestem niska, więc zasadniczo dla wysokiej dziewczyny byłaby to tunika) i jakość jest bardzo fajna, wykonanie też, zastanawiam się, czy jeszcze czegoś sobie nie domówić. Do tego rozmiarówka dobrze opisana i podana, nie miałam kłopotu z dobraniem czegos dla siebie.

Także polecam poszperać w aukcjach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Happymum ale drogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzniedlugowiosna

Dziękuję za rady:)dziś cały ranek patrzyłam bluzki do karmienia, zarówno i na allegro, jak i na tym sklepie podanym przez gościa powyżej:)znalazłam też ładnie ciążowe bluzki i tuniki do karmienia w Sklep Ciążowy.pl ale powiedzcie mi, czy dobrze karmi się w takich bluzkach lub tunikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bez sensu wydawać kasę na takie rzeczy. Ja miałam koszule do spania dla karmiących i były niewygodne. Całe szczęście, że nie kupowałam bluzek ani tunik dla karmiących. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olive

Ubrania dla kobiet w ciąży....wór po ziemniakach od Giorgio Armani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

9fashion? No nie wiem....175 zł za szorty, 189 za tunikę, 280 zł za sweter. Ja pierdzielę,  ceny z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodla123

Sama jestem w ciąży - 7 miesiąc i chętnie odpowiem. Z typowo ciazowych ciuchów przydają mi się legginsy, spodnie z materiałem na brzuch oraz T-shirty, które rosną razem z brzuchem (hm). ...enki kupowałam w normalnych sklepach, tylko rozmiar większe (zamiast S to M) z zamiarem wykorzystania ich po ciąży. Swetry kupiłam dwa w lumeksie - fajne szerokie oversize, myślę że też będę z nich chodzić po ciąży. Dlatego myślę, że nie co szaleć z zakupami ciążowym bo czas szybko leci, a potem z tymi ubraniami nie ka ci robić jeśli są typowo dla ciężarnych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam dużo rzeczy na zalando i w H&Mie. Biustonosze Anita i Alles. Większość odzieży w sklepach dla ciezarnych to jedna wielka szpetna PORAŻKA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×