Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie erotyczne młodej wdowy

Polecane posty

Gość gość

Mam 31 lat od pół roku jestem wdową bo mąż się powiesił. Głupio mi to mówić ale w ogóle nie jest mi z tego powodu przykro bo i tak planowałam rozwód. Wyszłam za niego za mąż tylko ze względu na zajście w ciążę ale dziecko i tak nie scementowało naszego związku, często zdradzałam męża. Jestem bardzo atrakcyjna i obecnie spotykam się z wieloma mężczyznami na niezobowiązujący seks. Zawodowo często wyjeżdżam w delegacje a więc aura mi sprzyja. Jednak moja siostra która jest zupełnie inna niż ja bo jest katechetką mówi że to wszystko co robię to ciężki grzech i że Bóg mnie pokara że tak bezczeszczę pamięć mojego męża. Na początku wydawało mi się to śmieszne ale teraz nie wiem czemu zaczęłam się bać. Przecież jestem młoda nie chcę żyć w celibacie co w tym złego. Nie umarłam z mężem , żyję a wszyscy oczekują że będę pogrążona w głębokiej żałobie i ją nosić, spędzać całe dnie na cmentarzu. A ja nie chcę udawać tylko dalej cieszyć się życiem. Czy wierzycie w Bożą klątwę z tego powodu. Mam być pokarana za to że nie kochałam męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyj jak chcesz, ale widzę że sumienie cię gryzie i szukasz na kafe usprawiedliwienia dla tego co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na cmentarz i to co nam mówisz powiedz zmarłemu mężowi i poproś o przebaczenie. Pójdź na pielgrzymkę do Częstochowy, może to da ci spokój ducha. Przypadkowy seks może też ciebie wpędzić do grobu,bo np. złapiesz HIV i wtedy twoje dziecko zostanie całkowitą sierotą. Rozumiem że jesteś młoda i potrzebujesz seksu dlatego znajdź sobie stałego partnera i bądź mu wierna. Nie musisz brać drugi raz ślubu skoro małżeństwo ci nie służy i masz uraz do niego. Żyj w konkubinacie i nie puszczaj się ze wszystkimi. Nie tylko ze względu na pamięć o mężu ale przez szacunek do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zwykłą zdzirą. Więcej szacunku mam do prostytutki która robi to z biedy a ty z rozpusty. Będziesz się smażyć w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×