Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

fotoksiążka w ramach prezentu?

Polecane posty

Gość gość

Zbliża się chrzest mojej bratanicy. Zastanawiam się nad prezentem dla malutkiej z tej okazji i pierwsze co mi przyszło do głowy to: fotoksiążka. Co myślicie? Gdzie takie coś się robi? A może macie jakies inne pomysły na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotoksiążka jest generalnie spoko :) ale warto też pomyśleć może o jakiejś biżuterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w mieście jest Foto Joker -fotograf i tam zamawiałam fotoksiążek,fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechanika1
Też robiłam fotoksiążkę na prezent dla mojej chrześnicy :) zamawiałam online w polimax bo mieli najlepsze ceny a opinie o tej drukarni były spoko. I faktycznie - byłam zadowolona z wykonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie to złoty łańcuszek + jakaś zabawka + koperta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkaaa123
fotoksiążka to będzie fajna pamiątka na lata więc zdecydowanie trafiony prezent :) fajnie sobie po czasie wrócić do zdjęć i jeszcze oglądać je w takiej fajnej formie. Ja zresztą też dałam fotoksiążkę z okazji chrztu i rodzice dziecka się szczególnie ucieszyli :) na stronie Polimax sobie ją tak fajnie spersonalizowałam, oni to wykonali w ciągu kilku dni i prezent jak się patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka

ja dostałam fotoksiążkę na swoją 18nastkę 4 lata temu 🙂 i faktycznie potwierdzam, że to fajna pamiątka i według mnie każdy się z niej ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trini

Tak, to całkiem fajny pomysł na prezent. Bardzo fajnym pomysłem jest też taka opcja jaką daje nam Drukarnia Obrazów - możemy u nich zamówić obraz na podstawie zdjęcia. Też fajna pamiątka na naprawdę długi czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamipatka

Całkiem fajny pomysł 😄 a z tych bardziej szalonych, to polecam np voucher na lot w tunelu aerodynamicznym Speedfly pod wrockiem - świetna sprawa dla dzieciaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvvira

ja też dałam na chrzest mojego chrześniaka fotoksiążkę. To będzie pamiątka i dla jego rodziców i dla niego jak podrośnie. Realizację zleciłam Polimax - jak szukałam jakiejś firmy to oni mieli dobre opinie i dlatego ich wybrałam. Szybko mi zrobili tę książkę i w ciągu kilku dni miałam u siebie. A wracając jeszcze do prezentu: oczywiście dałam jeszcze kopertę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkiel

Sprawdzone jest Empik Foto - przynajmniej u nas. Przerobiliśmy ten temat. Wchodzisz w aplikację, układasz wszystko w książkę, a oni później to drukują. Nie wiem, ile razy już robiliśmy takie prezenty, ale to się po prostu sprawdza. Koszt niewielki, a ludzie przyjemnie na to patrzą. Dawaliśmy to rodzicom, znajomym na wesele. Fakt, że jest z tym sporo roboty, ale przynajmniej to się sprawdza. Bo dać byle co, to przecież żaden problem. Ale już znaleźć coś konkretnego... to inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotoksiążki zawsze są spoko, serio. Kilka razy na różne okazje je dawaliśmy i zawsze odbiór był pozytywny. Tutaj chyba największy plus jest taki, że wydajesz mało kasy, a masz fajną pamiątkę na lata. Tutaj w jednej książce można zmieścić mnóstwo fotek i chyba to jest w tym wszystkim najfajniejsze. Tym razem robię ją na święta - w Empik Foto. I to raczej pewny prezent. Jak to widzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu zrobiliśmy z moim byłym już facetem fotoksiążkę  dla chrześniaka i prezent bardzo się podobał. Poza fotoksiążką daliśmy też kopertę z gotówką i ozdobną kartkę z życzeniami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest tez zestaw, taki box różnych niezbędnych rzeczy dla malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×