Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie umiem się całować ani nic a ide na

Polecane posty

Gość gość

W sobotę jestem umówiony na pierwszą randkę. Mam 28 lat, problem w tym że wcześniej nigdy nie chodziłem na randki z dziewczyną ani się nie całowałem. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada jest taka aby się nie wstydził był na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres nauki w szkole średniej i studia to czas na zaliczenie pierwszego pocałunku. Jest wtedy wystarczająco dużo okazji do tego aby całować się z dziewczynami. Skoro tego nie wykorzystałeś to twój problem. Nie jestem w stanie ci pomóc. Nie przychodzi mi nic do głowy. Trudno mi pojąć, że facet, który ma 28 lat jeszcze nigdy się nie całował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 i też się nie calowalem, zakochałem się z wzajemnością i teraz nie wiem co będzie? Czy to jest trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś jakąś swoją koleżankę albo znajomą aby nauczyła ciebie całowania. Możesz też udać się do agencji towarzyskiej. Tam też dziewczyna nauczy cię całowania, ale za opłatą oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.56 To nie jest trudne. Intuicja i instynkt ci podpowiedzą jak masz to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio koleżanka może kolegę nauczyć? Wolałbym psa pocałować niż prostytutkę co miała tysiąc k*****e w buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, nie spotkaliście nigdy na swojej drodze jakiejś fajnej dziewczyny, która lubi się całować z chłopakami na imprezach? Nigdy nie obmacywaliście się z dziewczynami? Przecież mieliście kiedyś te 18-20 lat. Dlaczego zmarnowaliście ten czas? Przecież ten młodzieńczy okres jest wam dany właśnie po to abyście nauczyli się całowania i pieszczenia dziewczyny. Potem będzie już będzie coraz trudniej gdyż okazji będzie coraz mniej ponieważ trzydziestoletnie, wolne kobiety nie całują się i nie obmacują na imprezach, a tylko takie niedługo będziecie spotykać gdyż sami będziecie mieli po trzydzieści kilka lat. Kobiety 30+ nie będą was uczył podstaw. One będą oczekiwały od was już pewnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem nieudane dzieciństwo, pochodze z biedy byłem odrzucony, nie wychodzi lem z domu. W wieku 20 lat się ogarnalem, w wieku 21 zakochałem, 3 lata kochalem i ostatecznie do niczego nie doszlo. Potem problemy zdrowotne stoczylem się na dno, znowu zawieszenie w życiu. Ogarnalem się prawie rok temu zakochałem . Raz się obmacywalem z koleżanka ale byliśmy dziecmi tak z 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z seksem bym nie miał problemu tylko te całowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×