Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak rzucić na kogoś klątwę jak sprawić żeby ta klątwa zadziałała i odniosła skut

Polecane posty

Gość gość

Czy rzeczywiście można kogoś przeklnąć i rzucić klątwe na osoby które mnie skrzywdziły które mnie kiedyś poniżały i były dla mnie złe? że mogę rzucić taką klątwę na osobę która mnie kiedyś potraktowała w sposób taki że odbiło się to na mnie i mam teraz blizny w pamięci ? czy taka zemsta za to że ktoś mnie skrzywdził był dla mnie nie w porządku zrobił mnie wielką krzywdę ale tak że mnie sponiewierał jak najgorszego łacha jest możliwa że rzuci się klątwę na taką osobę i ona żeby poczuła cierpienie i ból ? żeby takiej złej osobie co mnie kiedyś uczyniła wielką przykrość upakarzając mnie poczuła to samo co ja czułem ? żeby jej życie się zamieniło w koszmar i żeby jej się nic nie wiodło i miały takie osoby same nieprzyjemności i żeby wszystko się im zwaliło jak domek z kart .Bo bym chciał takim ludziom co mnie kiedyś skrzywdzili życzyć tego żeby najlepiej umarli w męczarniach i długo konali i żeby najlepiej to im nikt nie podał ręki i żeby byli sami nikt nawet na nich napluć nie chciał ;/ ale czy tak się da taką klątwę rzucić czy to nie jest tylko bajka że tak jest tylko w filmach fantastycznych możliwe ? bo moim zdaniem to jest tylko wymyślone i tylko w ksiązce jakiejś może być to możliwe ;/ chciałbym tak żeby ktoś z przeszłości co zrobił dla mnie krzywdę źle mnie potraktował był dla mnie taką osobą którą źle wspominam miał jakąś karę za to co mnie zrobił .Jak sprawić żeby taka klątwa mogła podziałać i żeby coś się wydarzyło że taka osoba poczuje konsekwencje swoich czynów , oczywiście ja chcę taką klątwę rzucić żeby ta osoba naprawdę miała życie takie że będzie miała piekło na ziemi i będzie każdy dzień przeklinać że się urodziła . Czy tak można zrobić ? może ktoś się zna na takich sprawach bo sam ma takie osoby które go skrzywdziły i chciałby żeby zaznały takiej samej krzywdy i ich życie zamieniło się w koszmar ? ja tego bym chciał i myślę o takiej sprawie jak można taką klątwę rzucić żeby ktoś miał to na co sobie zasłużył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie,nic nie dzieje sie bez przyczyny jak sami tu pisaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siebie rzuć dobro powraca zło też bez klatw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego ze dobro czy zlo powraca,bo mnostwo zlych ludzi ma dobrze i dobrze miec bedzie.Czyz nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze maja ale zycie weryfikuje z czasem im moze sie układac ale dzieciom czy wnukom to juz nie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:23 Znasz ich prywatnie całkowicie? To że ktoś ma np. pieniądze albo wygląd czy inne bajery które tobie wydają się dobrym życiem nic nie znaczy jeszcze. Powierzchowni jesteście strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem że to może podsuwać diabeł takie myśli ,ale czasem jednak się chce tak żeby ktoś też kto mnie skrzywdził ,wyśmiewał ,wyzywał ,upokarzał poniwierał mnie gorzej niż psem jakimś też doznał cierpienia albo krzywdy .tUTAJ nie że życzę komuś bo tak po prostu jakby ta osoba nie wywołała w moim życiu takiego bólu to bym jej źle nie życzył ;/ ja nie jestem osobą mściwą ale są ludzie którzy zasłużyli sobie na karę bo czują się pewnie ,myślą że mogą wszystko robić i że każdy ma się ich bać ; / są takie osoby co czują się bezkarne że są silniejsi a ktoś jest dla nich leszczem i ma się słuchać i nie podskaki wać ;/ nie wierzę w takie rzeczy nie chce żeby dzieci albo żona lub mąż danej osoby cierpiała .Ja nie chcę żeby ktoś miał źle ale czasami ludzie są tacy że nie maja nad kimś litości i go niszczą ,są bezduszni dla kogoś że poniwierają osobą chociaż im się nie zawiniło i nie ma się do nich nic ,taka osoba sama prowokuje sama się wyżywa bo najłatwiej sobie znaleźć kogoś spokojnego co nie jest silny jest słabszy i po nim jeździć jak po najgorszej wszy ;/ ja nie wiem czemu mam tak zapomnieć jak ktoś mnie poniżał poniewierał mną a mam przebaczyć ;/ ja nikomu nie zrobiłem nigdy nic złego i nie życzyłem nikomu nigdy żeby go krzywda spotkała ;/ mam gniew tylko do osób co mnie poniżały bo taka osoba też powinna zostać poniżona co kogoś poniewiera też taką osobą powinno to samo spotkać .Taka osoba co kogoś gnębi i jest dla kogoś jak najgorszy koszmar powinna mieć jak najgorzej w życiu żeby nawet dzieci nienawidziły własne tej osoby ,żeby nikt z tą osobą nie chciał nawet iść na piwo albo nawet żeby ta osoba nie miała pieniędzy i za co żyć i nie mieć nawet za co zjeść ;/ czemu taka osoba co gnębi kogoś albo upokarza i znęca się psychicznie bądź fizycznie jest dla kogoś katem ma żyć dobrze i ma mieć szczęście i radość ? taka osoba powinna właśnie cierpieć bo nie szanuje czyjegoś życia i jest podła dla drugiego człowieka .Osoba która gnębi kogoś powinna być sama gnębiona bo karma wraca jak ktoś tutaj powiedział słusznie i to prawda ból zadany powinien do tej osoby co go zadaje wrócić ze zdwojoną siłą .Ja wiem że pan Jezus kazał przebaczać że jak ktoś uderzy ciebie w prawy policzek nadstaw mu drugi że mam przebaczać zawsze komuś żeby być doskonały jak pan Bóg w niebie bo on każdemu przebacza ;/ ale czy tak się da jak wielu ludzi jest podłych i wielu ludzi jest gorszych od zwierzęcia że ranią człowieka i kąsają jak jadowite żmije ? to jak mam dawać sobą pomiatać bo tak chce pan Bóg żeby przebaczać komuś jak mnie źle czyni ? to wtedy każdy rzuci we mnie kamieniem kopnie mnie i opluje każdy mnie bedzie bił i każdy mnie popchnie bo ja jestem człowiekiem który przebaczy komuś jego złe czyny ;;/ ok trzeba być takim żeby nie robić drugiej osobie tego samego jak ona mnie uczyniła .Ale druga osoba też musi czuć że jest ktoś kto też może go ukarać za jego czyny i żeby czuł że nie jest wielki że może każdego sponiewierać ;/ ludzie też muszą czuć że krzywda może też ich spotkać bo zawsze zadawać komuś dobremu krzywdę co akurat nie jest nikomu nic winien jest spokojny i nie wadzi żadnej osobie ;/ jak nikomu nie mówię nic złego jestem spokojny i nie prowokuje kogoś to czemu mam cierpieć czemu bo fatum jakieś ciąży nade mnną czy jak że akurat to mnie spotyka takie krzywdy że ktoś mnie poniwiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×