Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożar. Możecie uratować własnego psa lub cudze dziecko. Kogo ratujecie?

Polecane posty

Gość gość

I dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uratowałabym cudze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Mojego psa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zastanawiam komu tak strasznie przeszkadza moje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Bo jest mi bliższy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnego psa bo z nim jestem związana emocjonalnie i podświadomie taka byłaby pierwsza reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego kogo bardziej kocham, wybor dowolny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych, które uratowałyby własnego psa: a gdyby ktoś inny stojąc przed takim wyborem, uratował swojego psa, zamiast Wasze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego, kogo szanse na przeżycie byłyby większe plus moje szanse na przeżycie akcji ratunkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jego wybor,kogo ratuje,uratowal kogo kochal tak jak ty obrabiasz pale swojemu nie obcemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie mam dzieci, ale wybór jest zrozumiały... Zwierzę to tez członek rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisujecie przy swoich odpowiedziach czy macie dzieci i czy macie zwierzęta. To może zmieniać punkt widzenia. Ja jako bezdzietna panna pewnie uratowłabym własnego psa, a teraz, będąc matką, na pewno cudze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jego wybor,kogo ratuje,uratowal kogo kochal tak jak ty obrabiasz pale swojemu nie obcemu facetowi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś I już wszystko jasne. Będziesz miała dziecko, wszystko się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy uratuje kogo chce i chuj wam do tego wyboru, na tym polega wolna wola, nie zmusisz ani nie wymusisz swojej woli na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie nie zmieni nigdy moj wybor bo nigdy nie bede miec dzieci, takze sory batory musicie uratowac wszystkie dzieci z pozarow za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty wiesz, że kogokolwiek byś uratowała poza własną dvpą? Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono... "Oto idzie szybko kobieta, śpieszy się nieznacznie, ale gorączkowo. Małe, kilkuletnie dziecko o zarumienionej twarzy cherubinka biegnie za nią, nie może nadążyć, wyciąga rączki z płaczem: – Mamo! mamo! – Kobieto, weźże to dziecko na ręce! – Panie, panie, to nie moje dziecko, to nie moje! – krzyczy histerycznie kobieta i ucieka zakrywając rękoma twarz. Chce skryć się, chce zdążyć między tamte, które nie pojadą autem, które pójdą pieszo, które będą żyć. Jest młoda zdrowa, ładna, chce żyć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psa (kota w moim wypadku). W takiej sytuacji pewnie nawet nie myślałabym o obcych ludziach - łapać rodzinę/kota i spieprzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie będę miała dzieci a zwierzaki sa w moim domu odkąd tylko pamiętam... Gdyby chodzilo o kogoś z moich ludzkich bliskich i psa gdybym musiała wybierać to wybór byłby pewnie inny, ale w takim zestawieniu to mój pies wygrywa z cudzym dzieckem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzinę i mojego kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzaka bo dzieciak urosnie i zje swinke jako kotleta czyli zleci mord niepotrzebnie, ogolnie to przyszly zleceniodawca rzezni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciak moze tez urosnac w zacząc glosowac na zlodziejskie PO wiec tez jest ryzyko, zalezy czy matka tvn ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież wiadomo, że to są nasze przypuszczenia i nasze wyobrażenia na temat nas samych. Przecież można się nad tym zastanowić i odpowiedzieć. Potrafię sobie też wyobrazić, co bym czuła, gdyby ktoś mając przed sobą psa i dziecko, uratował psa. I mówię to jako osoba kochająca zwierzęta, wegetarianka z powodów etycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No a akurta moje dzieci są wegetarianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tez kochac kase i sprzedawac ludzi do burdeli albo katowac innych, wybieram psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że bezdzietne odpowiadają tutaj, że psa, a matki, że dziecko. Nie wyobrażam sobie, by jakas matka odpowiedziała, że psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge tez wybrac psa z przekory bo czuje ze ktos chce wtryniac sie do moich wyborow, poza tym skoro wszystkie ratujecie dziecko to ja dla samej rownowagi wybieram psa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A pies może ugryźć i zarazić posocznicą, która jest śmiertelną chorobą. Już raz odpowiedziałaś, wystarczy. Wiemy, że masz fobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba logiczne, matka kocha dziecko, a bezdzietna kocha swoja psinke i kazdy ratuje kogo kocha,logiczne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×