Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kocham Cię Polsko

Kocham Cię Polsko

Polecane posty

Gość gość
Również kocham. Tylko bez polityki mi tu, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa dziękuję :-) Piękny utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie piękny, wzruszający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygać na pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę tego kraju pełnego pozerów, cwaniaków i innego typu Januszy których jedynym zajęciem jest czekanie na promocję w Lidlu czy biedronce Kraju w którym pracodawca chce zajeździć pracownika za marne pieniądze starczajace tylko na pożywienie Kraju z którego nawet Ukraińcy s********ją ze strachem w oczach jak porobią chwilę Kraju gdzie na paliwo jest tak drogie że na pełny bak trzeba robić dwa dni Jedyne co jest dobre w tym naszym państwie to to że uczy człowieka jak nie powinien kraj wyglądać i to że jak wyjedzie zagranicę żyć czy za chlebem to nie ma za czym tęsknić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kocham :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zrozumiem tego fenomenu ciągłego wklejania linków do piosenek. Na jakikolwiek temat nie wchodzisz już są. Atakują z każdej strony czy to cyberki, flirt czy święto państwowe. :(Dwa słowa i link, albo i nawet bez słowa. Rozumiem próby nadania dodatkowego klimatu poprzez muzykę, ale do zrzygania tego nadużywacie. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:23 o tak, jedź zagranicę. Najlepiej do Zimbabwe albo do Afganistanu to zobaczysz jak w Polsce źle. :P💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś w tych krajach że wiesz jak tam jest? Może tam ludziom żyje się lepiej Albo żyło dopóki jakieś cwaniaczki ryja tam nie wsadził? Byłem w wielu krajach na świecie ale takiej dziczy i hołoty jak w Polsce to nie ma nigdzie Nawet radia w samochodzie nie można spokojnie posłuchać bo co chwilę jakiś debil redaktor pieprzy farmazony jakby był chory na umyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, przekonałeś mnie gościu. :D Zapewne łamanie praw czlowieka to pikuś przy debilu redaktorze. Zawsze możesz włączyć RMF FM MAXXX. :P Może zjeździłeś świat, ale ten Janusz w tobie wciąż siedzi. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusk sprzedał Polskę w zamian za stołek, zwyczajnie sprzedał i uciekł. Sam pewnie na niego głosowałeś a teraz płaczesz. PiS robi co może aby Polakom żyło się w miarę dobrze a będzie co raz lepiej. Sama uważam, że i tak po takich długich rządach tych złodziei to i tak w miarę szybko im idzie odbudowa kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i chùj strzelił w fajny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.39 Jesteś skończonym debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę na uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petro chłopiec
Zawsze możesz zmienić obywatelstwo i wyjechać z kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan Jack Sparrow dziś Madzialena Madzialena  trochę czasu mi zabrało, aby zebrać się na roast o Tobie. I pomyślałem, że właśnie ten czas zatrzymał się dla ciebie, tudzież jest łaskawy. Wiesz ten luz, uśmiech, kubek, śmiech ( seriami emoteeeeki), tu błysnąć odpowiedzią na każde buda haja , tu zakręcić kolejnym onanem serią erotycznych uniesień, tu zwyzywać facetów co forum odwiedzają, bo kobiece, tysięczny raz jepnąć brechtem na placka ihaaaa, że normalnie to się kurfa nie da i czas u ciebie musi.. co ja mówię musi, stoi ! w miejscu!. Skąd ty kurfa go masz tyle, od bez mała 10 lat? I tak se myślę, że te beskidzkie koronki mają się coś na rzeczy, bo kto jak nie sprzedawca koniakowskich stringów może go mieć w nadmiarze. Przez cały boży dzień kupujących ten s**t nie uświadczysz, bo komu się zechce kupić majtki sznurówki zrobione przez babę w kierpcach za tysiaka. No chyba, że trafi się jakiś japoński turysta frajer, to jest za co ulepić pierogów na następne pół roku.  Także tego ..znów można zakładać konta, nicki być kometą, potem kometą z wachlarzem, kometą z czarną kawą, hają, mają, …. A może nawet Grześkiem z Mielca…ille to haseł na @?? Mam nadzieję że te ciśnienie idzie koniec końców w co najmniej zielony wibrator.  :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Januszami to sami jesteście panowie Wozicie dupska swoim księżniczkom po galeriach, kosmetyczkach i fryzjerach a te leniwe larwy wydają wasze pieniądze (których i tak nie macie bo przecież w tym kraju nikt za pracę uczciwie nie płaci) nie dając nic w zamian Nawet d**y nie dostajecie od nich tyle ile byście chcieli Tak gościu RMF maxxx jest jakaś alternatywą ale chyba dla takiego upośledzia jak ty któremu wszystko jedno A na POsrańców nigdy nie głosowałem tylko zawsze na PiSdzielców i szczerze tego żałuję bo tak samo jak tamci oni nic nie robią Dalej rozkradają ten kraj, zubożają Polaków i dzielą między sobą Dalej to działa na zasadzie co zarobisz musisz wydać a jak chcesz mieć swój kąt to i tak trzeba jechać zagranicę żeby sobie na to zarobić Ale co wy z tego zrozumiecie? Msza, rosół a wieczorem seriale i inne g****a którymi się karmi wasze puste głowy W doopie byliście to nie macie porównania jak wygląda życie w normalnym kraju I nie piszcie o ciapatych że na zachodzie pełno skoro w Polsce Ukraińców nie brakuje A kochany rząd ściąga ich coraz więcej Tych którzy nas mordowali, małe dzieci na płot nabijali Takich ludzi nam zaprasza do kraju z hasłem na ustach że Polakom się robić nie chce Używajcie czasem resztek swoich mózgów proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan Jack Sparrow dziś Madzialena Madzialena  trochę czasu mi zabrało, aby zebrać się na roast o Tobie. I pomyślałem, że właśnie ten czas zatrzymał się dla ciebie, tudzież jest łaskawy. Wiesz ten luz, uśmiech, kubek, śmiech ( seriami emoteeeeki), tu błysnąć odpowiedzią na każde buda haja , tu zakręcić kolejnym onanem serią erotycznych uniesień, tu zwyzywać facetów co forum odwiedzają, bo kobiece, tysięczny raz jepnąć brechtem na placka ihaaaa, że normalnie to się kurfa nie da i czas u ciebie musi.. co ja mówię musi, stoi ! w miejscu!. Skąd ty kurfa go masz tyle, od bez mała 10 lat? I tak se myślę, że te beskidzkie koronki mają się coś na rzeczy, bo kto jak nie sprzedawca koniakowskich stringów może go mieć w nadmiarze. Przez cały boży dzień kupujących ten s**t nie uświadczysz, bo komu się zechce kupić majtki sznurówki zrobione przez babę w kierpcach za tysiaka. No chyba, że trafi się jakiś japoński turysta frajer, to jest za co ulepić pierogów na następne pół roku.  Także tego ..znów można zakładać konta, nicki być kometą, potem kometą z wachlarzem, kometą z czarną kawą, hają, mają, …. A może nawet Grześkiem z Mielca…ille to haseł na @?? Mam nadzieję że te ciśnienie idzie koniec końców w co najmniej zielony wibrator.  :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama uważam, że i tak po takich długich rządach tych złodziei to i tak w miarę szybko im idzie odbudowa kraju. X Ale oglupili ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan Jack Sparrow dziś Madzialena Madzialena  trochę czasu mi zabrało, aby zebrać się na roast o Tobie. I pomyślałem, że właśnie ten czas zatrzymał się dla ciebie, tudzież jest łaskawy. Wiesz ten luz, uśmiech, kubek, śmiech ( seriami emoteeeeki), tu błysnąć odpowiedzią na każde buda haja , tu zakręcić kolejnym onanem serią erotycznych uniesień, tu zwyzywać facetów co forum odwiedzają, bo kobiece, tysięczny raz jepnąć brechtem na placka ihaaaa, że normalnie to się kurfa nie da i czas u ciebie musi.. co ja mówię musi, stoi ! w miejscu!. Skąd ty kurfa go masz tyle, od bez mała 10 lat? I tak se myślę, że te beskidzkie koronki mają się coś na rzeczy, bo kto jak nie sprzedawca koniakowskich stringów może go mieć w nadmiarze. Przez cały boży dzień kupujących ten s**t nie uświadczysz, bo komu się zechce kupić majtki sznurówki zrobione przez babę w kierpcach za tysiaka. No chyba, że trafi się jakiś japoński turysta frajer, to jest za co ulepić pierogów na następne pół roku.  Także tego ..znów można zakładać konta, nicki być kometą, potem kometą z wachlarzem, kometą z czarną kawą, hają, mają, …. A może nawet Grześkiem z Mielca…ille to haseł na @?? Mam nadzieję że te ciśnienie idzie koniec końców w co najmniej zielony wibrator.  :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Januszami to sami jesteście panowie Wozicie dupska swoim księżniczkom po galeriach, kosmetyczkach i fryzjerach a te leniwe larwy wydają wasze pieniądze (których i tak nie macie bo przecież w tym kraju nikt za pracę uczciwie nie płaci) nie dając nic w zamian Nawet d**y nie dostajecie od nich tyle ile byście chcieli Tak gościu RMF maxxx jest jakaś alternatywą ale chyba dla takiego upośledzia jak ty któremu wszystko jedno A na POsrańców nigdy nie głosowałem tylko zawsze na PiSdzielców i szczerze tego żałuję bo tak samo jak tamci oni nic nie robią Dalej rozkradają ten kraj, zubożają Polaków i dzielą między sobą Dalej to działa na zasadzie co zarobisz musisz wydać a jak chcesz mieć swój kąt to i tak trzeba jechać zagranicę żeby sobie na to zarobić Ale co wy z tego zrozumiecie? Msza, rosół a wieczorem seriale i inne g****a którymi się karmi wasze puste głowy W doopie byliście to nie macie porównania jak wygląda życie w normalnym kraju I nie piszcie o ciapatych że na zachodzie pełno skoro w Polsce Ukraińców nie brakuje A kochany rząd ściąga ich coraz więcej Tych którzy nas mordowali, małe dzieci na płot nabijali Takich ludzi nam zaprasza do kraju z hasłem na ustach że Polakom się robić nie chce Używajcie czasem resztek swoich mózgów proszę x Bardzo fajnie napisałeś. Myślę dosyć podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polskość to nienormalność. Próbuję zrzucić z siebie ten ciężar (Polskości) ale nie jestem w stanie." Donald Tusk. Szwabski namiestnik, pupilek Angeli Merkel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×