Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Złamane serce

Polecane posty

Gość gość

Hejka znowu piszę do was z moim problemem... Ponad dwa tygodnie temu chłopak którego kochałam i któremu zaufałam po ponad dwóch miesiącach związku ze mną zerwał, bo jak mi to powiedział podobno odkochał się. Miałam straszną załamkę. Mój były chłopak ogólnie chciał ze mną już uprawiać seks tylko, że ja nie byłam gotowa i za krótko byliśmy razem. Jakoś tydzień przed zerwaniem kiedy znowu nie chciałam on po tygodniu czasu ze mną zerwał. Myślicie, że chodziło mu.tylko o seks? Rozmawiałam z naszym wspólnym znajomym, który mi potwierdził, że on tylko szuka takiej co by mu dała, a ten kolega zna go całe życie. Po naszym zerwaniu bardzo robił mi na złość i zaczepiał mnie mimo, że ja nic nie zrobiłam i to on mnie zranił. Jeszcze do mnie pisał o jakieś głupoty, żeby tylko zapytać co u mnie przy czym moi znajomi uznali, że on to robi bo zrozumiał swój błąd i chce wrócić. Nie usunął nawet naszego wspólnego zdjęcia z fb. Ale to i tak nie wszystko... Ostatnio od kolegi się dowiedziałam, że ponad tydzień od naszego zerwania znalazł sobie nową dziewczynę, której nawet nie zna. Pisałam nawet w tej sprawie do naszej wspólnej koleżanki, która też potwierdziła, że podobno ma nową dziewczynę. Mój dobry przyjaciel, który zna mojego byłego potwierdza, że mnie nie zdradzał ale w to akurat wierzę, bo spędzałam z nim na prawdę dużo czasu i by nawet nie miał kiedy mnie zdradzać no i chodzimy do jednej szkoły to tam też nie było takiej możliwości. Czy możliwe jest żeby się w niej zakochał i miał wobec niej czyste intencje? Bo raczej po ponad tygodniu to niemożliwe. Siostra od mojego byłego nic nawet nie wie, że ma jakąś nową dziewczynę, a jej by jednak powiedział, o mnie od razu powiedział rodzinie. Z góry przepraszam za rozpisanie się, ale musiałam napisać co mi na sercu leży i jak to wszystko wygląda. Czekam na jakąś pomoc od was bo już sama nie wiem jak to wszystko mam rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekcji dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimbaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że chodziło mu.tylko o seks? x Prawdopodobnie temu mogło służyć złudzenie związku, jakie stworzył. Mówię 'złudzenie', ponieważ w poważnej relacji ludzie ze sobą rozmawiają. Ze sobą, nie ze znajomymi. W każdym razie, naucz się oceniać kandydatów na partnerów rozumem, nie emocjami, wtedy zaczniesz wybierać tych dojrzałych mentalnie i unikniesz problemów w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×