Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MOJA LISTA ZAKUPÓW Z BIEDRY NA JUTRO DO OCENY

Polecane posty

Gość gość

Chleb 1,59 x 3szt = 4,77zł mielone z szynki 500g 3,99zł x 3szt (kup 3, zapłać za 2) = 11,97zł pasztet 375g 2,67zł x 3 (kup 3, zapłać za 2) = 8,01zł Łopatka wieprzowa 7,99/kg taki kawałek około 1,4kg = 11,19zł Olej 3 litry 9,99zł Łącznie = 45,93zł Tak kupuje w biedronce! Ogólnie kupuje tylko na promocjach, wyłapuje gdzie co tańsze i do tego marketu wtedy ide! Tak jestem biedakiem! i ja sie tego nie wstydzę bo taką rolę wyznaczyła mi historia! poza tym nie ciągne ze społeczeństwa, nie mam żadnych zasiłków, rent, dodatków, kasy czy żarcia z mopsu, nic! tylko własnoręcznie zarobiona pensja, dlatego muszę być łowcą promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 litry oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, potem przelewam sobie ten olej do litrowej butelki a reszta swoi w spiżarni, nic mu sie nie stanie, a butla mi starczy na rok albo i więcej, ale chodzi o to że za litr wychodzi 3,33zł a normalnie prawie 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko zakupy, ja też kupuje łopatke bo zrobie na niej bigos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja lista zakupow jutro z biedry Oliwa z oliwek 0,75 l ok. 14 Maliny mrozone ok 11 Truskawki mrozone ok 11zl Razem ok 34 zl Mniej niz ty i zadnego syfu :aP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesz żadnych warzyw i owoców? Dorzuć sobie jabłko albo pomidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik z upraw
gość dziś X Gdybyś pracowała na uprawach to byś taka zadowolona nie była :D "żadnego syfu" Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikst
W ogóle to słuchajcie! Czytałam ostatnio artykuł o tym, że pewien student z Poznania postanowił przeżyć za 50 zł miesięcznie... minęło 11 dni i zostało mi mniej niż 20 zł w kieszeni.. albo pewna kobitka chciała udowodnić, że przeżyje za 100 zł miesięcznie ale ludzie podrzucali jej jedzenia A babka z osiedlowego sklepiku dawała jej pozostałe warzywa i owoce oraz przeterminowane jogurty.. więc ona się nie liczy.. Ja myślę, że da się przeżyć za 100 zł miesięcznie. 65 zł na jedzenie i 35 zł na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryja z Nazaretu2
a ja tak: 3 kg ziemniaków-3 zł 3 mleka-1,99 x 3 (tak tak jem na obiad ziemniaki z mlekiem) I sie tego nie wstydze. smalec -89 groszy twarug,-2,19 makaron nitki-2zł ryz,2 zł 5 zupek choinskich po 85 gr ppaier toaletowy 3,99 Miesa nie jem bo za drogie... jajka czasem kupie jak sa tansze niz 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie sa ziemniaki po zlotowce?u mnie tajtansze po 2 zl no coz chyba kazdy z nas zywi sie na promocjach w dzisiejszych czasach ot dobrobyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×