Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość kwestia papierkowa

Kochany najważniejszy

Polecane posty

Gość gość kwestia papierkowa

patrzę na Twoje zdjęcia ...jesteś na nich bardzo zmieniony ,smutny ,blady zmarniałeś...chyba nawet schudłeś,jeśli to przeze mnie tak cierpisz to Przepraszam,wiesz ze kocham .Proszę dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Madziu trochę byłem smutny bo balem się ze wolisz innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem Magda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkwestia papierkowa
00.52 załamałam się kiedy wybrałeś G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy patrzysz co u mnie, sprawdzasz co wrzucam na Instagram? Niestety przed nami najgorsze Serce mi mówi: "weź idź tam sam" Weź wyrządź jej tyle zła, żeby musiała o tobie zapomnieć Tyle ich na backstage się pcha Weźmy najlepsze i jedziemy do mnie Nie piłem tyle miesięcy, a teraz pije co dzień Chociaż nikt nie ma pretensji, w głowie je słyszę co dzień Wciąż piszą do mnie modelki, piszą blogerki Zawsze ktoś pisze co dzień Fura bez dachu mnie wiezie dalej na imprezie gdzieś Takie mam życie co dzień X I chodź moje usta się cieszą na zdjęciach, oczy są smutne Po tym co zrobiłem nie mogę mieć serca, chyba że sztuczne Przepraszam za wszystko, kochaj nas i żegnaj, wiem że to trudne Wpadłem ci tylko wyszeptać... Pa, pa, pa Pa, pa, pa, mała Pa, pa, pa Ty pewnie myślisz, że dla mnie to była tylko taka gra Pa, pa, pa, mała Pa, pa, pa Pa, pa, pa, mała Pa, pa, pa Pa, pa, pa, mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkwestia papierkowa
jakiś głupi tekst piosenki serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkwestia papierkowa
możesz choć przez chwilę pisać otwarcie ,szczerze?jak poważny człowiek, bez wygłupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×