Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy na tym portalu można zapoznać partnera(ke)

Polecane posty

Gość gość

Przejrzałem wiele portali randkowych dla starszych osób ,owszem są lecz gdy się zarejestrujesz okazuje się ze to płatna usługa i tak maja wszystkie portale . Nie chce płacić za coś co nie wiem czy poszukam .Jestem wdowcem o d dłuższego czasu sięgam 70 taki lecz nie chce być sam do końca, jest wiele kobiet w podobnym wieku i sytuacji lecz nie rozumiem dlaczego się nie ogłaszają ,być może ogłaszają tylko ja nie umiem szukać. Podobno na takich portalach siedzą faceci zboczeni i szukają ofiary lub są dla zabawy i piszą dla chęci .Wiadomo Polak to głupi facet chce się bawić czyimś kosztem ,niestety z tym trzeba się liczyć z idiotami . Myśle ze minie mnie ta przyjemność z głupim rodakiem a spotkam kobietę która chce być z mężczyzna w moim wieku . Zapewniam że nie jestem mocherkiem wiem co w sypialni można robić ,umiem podać kawę herbatę iść na spacer kino teatr o ile będzie wola .Wiec drogie panie dajcie znać na e-maila lub podajcie swojego odpisze ,proszę tylko poważne kontakty .jacek 1221@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×