Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcokrajowiec544

Jestem facetem z Ukrainy. Chciałbym z kimś pogadać

Polecane posty

Gość gość
To naprawdę jest skandal co prawda nie dzieje się w moim mieście bo mam nadzieje że tam gdzie mieszkam Ukraińców traktuje się dobrze, ale artykuł był na prawdę wstrząsający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż wiem że nie wszędzie tak jest, jak wynajmowałam Ukraińców do remontu swojego mieszkania to podali mi stawkę wyskoką, pracowali a zapłaciłam im ze sporym napiwkiem (zawsze daje spore napiwki) widuje się Ukrainki pracujące w sklepach w jednym kobieta pracuje juź pare lat, to musi być jednak zadwolona, w moim nowym mieszkaniu tam również niektóre wykańczali mieszkania Ukraińcy, po remoncie starego sprzątała mi Ukrainka to żeśmy jej dali więcej niż sobie życzyła, ja dałam jej jeszcze dodatkowo na taksówkę do domu bo było mi jej szkoda nie wszyscy są podli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze uważam że w lecie to warto pracować w Polsce w kurortach, właściciele restauracji, barów, hoteli to zapłacą każdą cene żeby mieć pracowników tylko trzeba być pewnym że się nie netrafi na oszusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, chociaź w Polsce jest takie powiedzenie " kto ma dobre serce to powinien mieć twardy tyłek", ale jak ktoś ma już taki to się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv z Norwegii
W Norwegii pracuje bardzo dużo Polaków, większość pracuje skiftjobb (kilka tygodni pracuje, dwa tygodnie w Polsce). Dużo Litwinów, Rosjan, Niemców, Szwedów, Czechow też spotkałam. Nie spotkałam Ukraińców (co nie znaczy, że nie pracują) byli zanim wybuchła u Was wojna, prowadzili firmę budowlaną ale chyba wyjechali. Każdy szuka swojego miejsca. Kaznodziei 8:9 "Wszystko to widziałem i rozmyślałem w sercu o wszystkim, co się robi pod słońcem. Przez cały czas człowiek panuje nad człowiekiem ku jego szkodzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie, czy na Ukrainie ludzie też trzymają w domu psy, Polacy lubią psy i często mają czworonogi, chociaż są tacy co się znęcają nad zwierzętami, ja nie posadam psa bo często wyjeźdzam i nie byłoby z kim psa zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chorzy psych,już gaszą światło i kładą się do łóżek!!! za 5 min sprawdzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałam żółwia, wiem tylko że długo żyją pewnie dłużej niź psy, ale czy taki żółw się przyzwyczaja do właściciela tak jak wierny pies to mam wątpliwości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt choćby taki spacer obowiązkowo dwa razy dziennie, ale ja i tak wole psy, kiedyś miałam psiaka, bardzo ciepło go wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv z Norwegii
Cyt. "W każdym państwie są osoby którzy nie lubią emigrantów i zachowują się do nich źle". A wszystkie te państwa wykorzystują emigrantów do bogacenia swoich krajów a także swoich obywateli (właścicieli firm). Emigranci wykonują prace, których "ziomal" nie chce, mniej płacą itd. zatrudniają na czarno bez ubezpieczenia itd. Namnożyło się firm, które pośredniczą w zatrudnianiu jest praca to cię wynajmują połowę zabierając, kończy się praca idź do domu I tak jest wszędzie (w Polsce to tez podobno się zaczyna). Ty się nie przejmuj ludzkimi gadkami, podłość jest wszędzie, na szczęście wszędzie można też spotkać serdecznych i miłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie co dzisiaj jadłem i jak to wygląda was ? Śniadanko obiadek do stołu, czy na mieście każdy sobie ?i co lubisz jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj ci w dupe ukrainska swinio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 17:33: Jadłem dziś śniadanie z płatkami owsianymi i persimmon( taki owoc), na obiad jadłem zupę rybną z kanapkami, potem piłem kawę z czekoladą. Na kolacje jadłem kasze gryczaną z duszona wątróbką z cebulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość zdrowo jecie ale nie po polsku absolutnie ,chleb powinien być na kolacje a wątróbka na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jadłam kasze gryczana ale z gulaszem jest bardzo zdrowa i nie tuczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcokrajowiec544
A czy lubisz kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadacie też kwaszone ogorki albo zupę ogórkowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraincy mają dobrą kuchnie Litwini i Łotysze również, najgorszą mają Niemcy, Austryjacy, Czesi i Słowacy teź niespecjalną, Włosi mają również dobrą, a Polacy moim zdaniem też smacznie gotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię kawy,po kawie miewam wysokie ciśnienie a tego nie lubię, pije zielona herbatę najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije dwie kawy dziennie a czasem i trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×