Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tarczyca i tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość

Witam.Od 5 dni biorę tabletki antykoncepcyjne w celu uregulowania miesiączki , natomiast nie poinformowałam ginekologa , który mi je przepisał , że leczę się na tarczycę-na chorobę hashimoto i biorę euthyrox w dawce 75 ,Mam pytanie, czy tabletki antykoncepcyjne mogą mieć jakiś wpływ na tarczycę i w późniejszym czasie ograniczyć moją płodność? Skoro sama tarczyca tak mi się wydaję , że ma zły wpływ na płodność i na nieregularne miesiączki. Czy można przyjmować jednocześnie tabletki antykoncepcyjne i tabletki na tarczyce czy to w jakiś sposób nie ingeruje ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karula
No to żle zrobiłas powinnas powiadomoć ginekologa. to podstawa aby dobrze dobrał c***igułki. Sama z doświadczenia wiem że można mieć żle dobraną antykoncepcję. Ja obecnie biorę belarę i dopiero w tej chwili mogę powiedziec że są to dobrze dobrane pigułki. Nie miewam bóli głowy, nie dolega mi PMS a co też ważne przy antykoncepcji nie spada mi libido. Więc musisz zawsze skonsultować z lekarzem wszystkie swoje dolegliwości bo inaczej nie bedzie wiedział jakią antykoncepcję ma ci dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×