Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusiaa

SIERPNIÓWKI 2019

Polecane posty

Gość Laura_1988

Czesc kobietki 🙂 na wstepie gratuluje wam wszystkim 🙂 rokrok temu to ja byłam sierpniówką na 2018 r 🙂 praprawie 4 miesiace temu urodzilam swoje czwarte dziecko. Nie jestem w ciazy ale zajrzalam tu do was z ciekawosci 🙂 jesjesli te lato bedzie rownie gorace jak ostatnaie to bardzo wam wspolczuje- ja urodzilam 20 sierpnia a co najsmieszniejsze upaly u nas trzymaly do 19 sierpnia 😉 bylo nas na grupie pelno... Niestety spora ilosc dziewczyn stracila ciaze lub poprostu przestalo do nas zagladac. Ja i 4 inne mamuski z kafe zalozylysmy swoja grupe na facebooku i po porodzie wymieniamy sie radami czy żalimy sie sobie 🙂 podpodsumowujac sorki za bledy ale telefon mi świruje i jeszcze raz gratuluje i zycze szczesliwego rozwiazania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella

Cześć dziewczyny gratulacje! Dołączam do sierpniówek 😄  Tydzien temu zrobiłam pierwszy test i wyszedł negatywny, ale wczoraj zrobiłam drugi i wyszedł pozytywny 😄 Mąż jeszcze nic nie wie, nie wiem jak mu to fajnie oświadczyć, może jakaś koszulka z napisem pod choinkę? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Czesc Anabella.

Gratulacje 🙂 swietny prezent na swieta 🙂 to wasze pierwsze dziecko?

Pati ja bym nie wytrzymala 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella

Cześć Ruda (?) 🙂 Nie, mamy jeszcze córkę prawie 4letnią. Jednak się sam domyślił także już mam planowanie z głowy 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Ehhh zepsul cala niespodzianke hihi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella

No zepsuł, ale on z tych domyślnych jest 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Czesc dziewczyny. Co u was? U mnie bez zmian chociaz dzis rano mialam jakies skurcze dosc bolesne i sie wystraszylam, ale po 20minutach bol ustal i teraz jest ok.

Jeszcze dokladnie 7 dni i ide do lekarza zobaczyc fasolke 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka

Ja już widziałam moje 5 mm szczęście z bijacym serduszkiem :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Lolinka super gratulacje. W ktorym tc jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka

7 :) serduszko widziałam tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Hej. Zrobiłam test 10 grudnia i my mojemu zaskoczeniu 2 kreski! Zapisałam się do lekarza na 2 stycznia! Gratuluję wszystkim sierpniowka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Lolinka zazdroszcze.

GoscAaa gratulacje.

Powiedzialyscie juz swoim rodzinom?

U mnie wiemy tylko ja z moim narzeczonym i moja przyjaciolka. Dzieciom powiem w piatek po wizycie u   ginekologa a w swieta naszym rodzicom. Rodzenstwo nasze potrzymamy troche w nieswiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

Witam ... I ja będę z wami do sierpnia ..wizyta była 4 grudnia to był 5 tydz i 2 dni lekarz widział ciążę ale też krwiaka dostalam tabletki ...od tego momentu nic się nie wydarzyło czuję się dobrze poza zaparciami ..we wtorek kolejna wizyta ..czy któraś z was też miała krwiaka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella

Hej moj maz nie wytrzymal i od razu powiedzial corce, ktora marzy o braciszku. Wolalabym, zeby to pozostalo miedzy nami jak najdluzej 😉 Mam nadzieje ze sie w swieta nie wygada ;D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Czesc dziewczyny, moje szczescie skonczylo sie wczoraj 😞 znowu. 😞 zyczye wam szczesliwych miesiecy ciazy i oby byly nudne i nic sie nie dzialo. Trzymam kciuki i zdrowka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Ruda tak mi przykro. Nie wiem co powiedzieć....

U mnie za to zaczęły się poranne i popołudniowe mdłości. Rano ciężko mi wstać do pracy ale jakoś daje radę. Na szczęście pracuje w biurze. W pracy zamierzam powiedzieć po 8 stycznia bo wtedy będzie druga wizyta. Trzymajcie się dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annemis

Cześć dziewczyny, ja termin wg kalkulatora na 31.08, testy pozytywne, wizyta 2 stycznia. Czuję się na razie dobrze, mimo drobnych dolegliwości. To jest niby mój 5 tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justibustiblabla

Hej dziewczyny chcialabym do was dołączyć. Termin mam na 3-9 sierpień. Wychodzi ze jestem w 9 tc. Jak sie dziewczyny w tym tc czujecie? Ja od wczoraj mam lekki bol brzucha jak na okres. A był juz z tym spokój i się zastanawiam czy to ok czy się martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabiszna

Matko Ruda bardzo mi.przykro. nawet nie wiem.co Ci powiedzieć;(( 

 

Ja mam.wymioty minimum.10.razy dziennie. Powtórka.z.pierwszej ciąży .  A.mam.dziecko którym.musze.się zająć. A nir mam.sily koło.siebie nic zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justibustiblabla

Zabiszna u mnie nawet wymioty na chwile daly spokój troche. Za to problem mam z zatokami...ciagle coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta

Witam przyszłe mamusie ;) U mnie termin na koniec sierpnia .Jak się czujecie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

U mnie całodniowe mdłości. Najgorzej jest rano. Ogólnie nie dopuszczam sytuacji żeby być głodnym 😊 we wtorek kolejna wizyta. Nie mogę się doczekac. 

Dobrze że chodzę do pracy to inaczej czas leci i tyle się nie myśli 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loka

Część kobitki, ja mam termin na 18.08, ale w najbliższą środę 9.01 mam drugą wizytę, więc coś się jeszcze może pozmieniać. Jestem w 8tc. Wymiotów naszczęście brak, ale jakieś mdłości od czasu do czasu się pojawią.

Trzymajcie się ciepło mamuśki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loka
3 minuty temu, Gość Pati02067 napisał:

Dobrze że chodzę do pracy to inaczej czas leci i tyle się nie myśli 😄

Pati, też chodzę do pracy, chociaż taka lekka drzemka o 12-13 byłaby błogosławieństwem 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

U mnie 6 tydzień 4dzien , według ostatniej miesiączki, dwie grube krechy na teście. Dziś idę na potwierdzenie, jeśli wszystko dobrze pójdzie to termin 27 sierpień .  Druga dzidzia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Loka nie ukrywam że czasem mam ochotę się chociaż na chwilkę położyć i odpocząć. Ale jeśli wszystko pójdzie dobrze to zamierzam do końca marca pracowac. Potem zobaczymy. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loka

Pati, pracuje bardziej biurowo, więc jak będzie wszystko ok i koledzy w pracy nie będą denerwować za bardzo, to myślę że nawet do końca maja lub czerwca popracuję. W domu to mu szajba odbija 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Ja też pracuje w biurze, ale zdarza mi się coś dźwigać. Więc zobaczymy co pokaże czas 🙂 w domu mam co robić bo mam już 4 letnia córkę 🙂 a tak w ogóle to do pracy trzeba przynieść jakieś zaswiadczenie? Bo zamierzam w przyszłym tygodniu oznajmić szefowi o mojej sytuacji. Z resztą już teraz ciężko mi ukryć brzuszek bo jakoś tak od razu wyskoczył...😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loka

U mnie w pracy, o tyle fajnie, że 3 lata temu jak się zatrudniałam szefu powiedział że jak by się dało wcześniej uprzedzić to by na spokojnie znalazło się kogoś na zastępstwo. Na początku 2018r powiedziałam że od października będziemy się starać, także jak tylko potwierdziłam w grudniu że jestem w ciąży to w sumie nie był w szoku. Tym bardziej że jego żona też w ciąży w podobnym TC. 

Także u mnie nie potrzebne było żadne zaświadczenie.

Zależy jak bardzo musisz formalizować ten fakt. Wg mnie skoro się powiedziało o ciąży, to chyba ktoś po złości musiałby Ci kazać nosić jakieś ciężkie rzeczy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze ze.wątek troszke.odżyl.? 

Ja juz jestem na l4. Czuje sie masakrycznie. No  stop wymiotuje . Nic nie.mam.ochoty jesc.ni.ogolnie.mam.beznadziejne samopoczucie. Ale byl.czas przywyknac, spodziewalam.się, ze deuga ciaza moze wygladac bardzo podobnie do pierwszej, ;( ale jak ja to mowie oby zdrowie, moja.corcia ma 4 lata ale jest bardzo rozwinieta i rozumie ze.mama nie ma.silh sie bawic i zle się czuje. Ale widze ze.sie smuci jak.chodze.do. toalety... ale jest kochana . Dzisiaj.powiedziala, zebym sie polozyla a ona będzie obok mnie i będzie mnie gladkac, to moze mi będzie lepiej 😉 , ale jak to.sobota ... pojechala.na noc do babci ( az tak mam.dobrze ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×