Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kompulsywne jedzenie. help

Polecane posty

Gość gość

Witam. Potrzebuje porady. Chyba uswiadomilam sobie ze mam problem. Postaram sie jak najkrocej. Przez poltora roku"udalo" mi sie przytyc 10 kg. Przedna jest brzuch,kilka razy pytano czy jestem w ciąży. Bylo mnóstwo prób odchudzania, pplecialo w dol 2 kg i znowu tylam bo rezygnowalam. Jem nawet jak nie jestem glodna. Potem dopadaja mnie wyrzuty sumienia bo zjadlam,czuje sie przepelniona i chce mi sie płakać. Probowalalm kilka razy wymusić wymioty bo tak źle sie czułam ale bez skutku. Co dzień rano obiecuje sobie dziś zaczynam odchudzanie - ZNOWU. Ale po chwili czuje głód i zaczynam jeść. Potem znowu i znowu. Czuje pełnosc ale znowu po coś sięgam. I tak codziennie. Wstydzę sie siebie,unikam zbliżeń z mężem bo mi źle wiedząc jak wyglądam. Moje BMI mieści sie w normie ale górną granicą. Moja zmorą jest mój brzuch. Co robic co robic?? Chce nie jeść a i tak jem....help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczka

Musisz pamiętać, że aby schudnąć, trzeba zjeść ale z głową. Może w chwilach zwątpienia zamiast się objadać, wypij albo zjedz coś małokalorycznego, ale sycącego? Ja tak robiłam z koktajlami białkowymi eco and fit i dało radę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx

No niestety,ale wygląda mi to na kompulsy. Uważaj bo wyjście z tego jest strasznie trudne. Sama walczę z tym od 4 lat i jest ciężko. Przy wzroście 159 ważę 75 kg! dno totalne a zawsze wazylam ok 49-50. Mam tak rozwalony metabolizm ze nie moge schudnac nawet trzymajac diete. Zacznij jesc regularnie 4-5 posilkow dziennie tak zebys czula sie pelna a nie glodna bo jesli bedziesz chodzic glodna to bedziesz myslec o jedzeniu i w koncu nie wytrzymasz i cos zjesz. Dodaj sobie np na 2 sniadanie pasek swojej ulubionej czekolady po prostu wlicz to w bilans. Nie mysl ze jak zjesz cos np paczke chipsow czy jakiegos batona to juz koniec diety bo wlasnie takie myslenie prowadzi do ompulsow. u mnie juz jest wszystko albo nic. albo zdrowa dieta i cwiczenia albo komupulsy nie ma nic po srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×