Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przez Ciebie cały czas jestem nieszczęśliwa!

Polecane posty

Gość gość
Ha,ha,ha a jakiś dwa tygodnie temu opowiadałaś,że już z gościem nie utrzymujesz kontaktów ,,ze trzy miesiące" żenada ty się gubisz w tych kłamstwach,kłamstewkach,kłamstłuniach,idź pani w .... ja pierdolę :D nie chce mi się już nawet nic pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie utrzymywałam około trzech miesięcy, jakoś dwa tygodnie temu zaczął ciągle pisać do mnie i prosić mnie o powrót i wyznawać uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą jakie to ma znaczenie i tak jest k/u/t/a/s/e/m od dwóch tygodni ciągle mi wypisywał jak on to bardzo mnie potrzebuje, to i tak nie ma już znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiej się śmiej skoro sprawia Ci to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz buziaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no...dla mnie żadnego,roz******la mnie twoje lawirowanie,oj nie dogadali byśmy się nigdy,nie ma opcji!Dobrze,że stało się jak się stało,pozdrawiam i dobrego samopoczucia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz to on :) trochę dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widzisz... wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mielibyśmy się dogadać skoro jesteś żonaty? Ty czytasz siebie co Ty piszesz? myślisz, że byłabym w związku z żonatym mężczyzną? w życiu nie byłabym za żadne skarby świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj o 13:31 lewacki pogląd nie warty uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś wiedzieć jesteś dla mnie aniołkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że czytam i w przeciwieństwie do ciebie nie wciskam nigdy kitów!Pisałem teoretycznie,że nigdy byśmy się nie dogadali,bo po kliku takich akcjach byś mnie więcej nie zobaczyła,więc nie łap mnie za słówka :( I żebyś to wiedziała za to,że nie jesteśmy ze sobą winię tylko i wyłącznie ciebie!Twoją uległość,łatwowierność i brak zaufania oraz jakiegoś uczucia,do mnie,uwierzyłaś w to co ci powiedzieli o mnie i chuj! Wystarczyło by olać wszystko co nas łączyło,nie dałaś mi szansy wyjaśnić,bronić się,walczyć,dał bym radę nawet kosztem odejścia z domu :( ale po co dla ciebie było lepiej jak jest,żyć sobie dalej w ciepełku,iść na tańce i poznawać nową miłość!Więc daj mi k***a wreszcie święty spokój dziewczyno i zniknij z mojego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:35 Napisz imię tej, do której piszesz. Temat jest adresowany do Tomasza. Jesteś nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto mi coś powiedział o Tobie? bo nie wiem o co chodzi? serio, nie wiem o czym piszesz, kto mi coś o Tobie powiedział? może faktycznie masz rację byłam za słaba żeby walczyć o swoje szczęście z Tobą przeciwko całemu światu tylko nie rozumiem o czym napisałeś że ktoś mi coś powiedział??? możesz mi to wyjaśnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj se już siana,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siano to się daje zwierzętom w oborze, z tego co się orientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal się z chorym mózgiem Greku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyraża to więcej niż 1000 słów, dedykacja dla Hiszpana z Serbką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj słownik ,,dać se siana" oznacza dać sobie już spokój,odstąpić,nie tylko dla koni siano jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz wierzyć że to ja piszę wszystko podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to dla tego,że po prostu ci nie wierzę,wcale,w żadne słowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja też nie wierzę wszystko podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam mu tą dedykację, mam na niego wyjebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu mi nie wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówi się ,,dlaczego"ponieważ mnie okłamałaś,nie raz nie dwa,jesteś zawodową i nałogową kłamczuchą,nie toleruję tego i nie ufam takim ludziom,sorki nic na to nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tak o mnie nigdy nie powiedział, z moich znajomych, nie masz ze mną kontaktu w realu od ponad dziesięciu lat, nie widziałeś mnie od ponad dziesięciu lat, a właściwie tylko raz mnie widziałeś w ciągu 26 lat odkąd się rozstaliśmy,nie rozmawiasz ze mną przez telefon, nie smsujesz a piszesz kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaka jesteś nie piszę jaką jesteś....piszę,że mnie okłamałaś,że masz z tym problem dlatego cię nie mogę akceptować,jako przyjaciela,przyjaciele sobie tego nie robią,nie okłamują się,nie zawodzą,ty mnie zawiodłaś,kiedyś ci ufałem,mógłbym ci o wszystkim powiedzieć,ty to spierdoliłaś sama,nie można tego cofnąć,braku zaufania nie da się odwrócić,wiem o tobie tyle i to mi wystarczy :( ae powiem ci jeszcze coś....wiem o tobie więcej niż ci piszący,rozmawiający,telefonujący,spotykający się faceci,więcej niż ci się wydaje,kiedyś dałaś mi się poznać,lepiej niż myślisz,wystarczył dotyk ręki i wiedziałem wszystko :( zjebałaś wszystko Żabko. Baw się dobrze na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak? ja zjebałam wszystko? no tak mężczyźni to mają do siebie że uwielbiają kogoś obwiniać, szczególnie słabszego, czyli kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wolisz...niech ci będzie,ja zajebałem,też,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×