Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zacząłem się spotykać z dziewczyną, ale boję się, bo...

Polecane posty

Gość gość

Ona jest bardzo popularna. Ma dużo zdjęć na fb i insta. Pełno znajomych i często wychodzi na imprezy i inne takie. Ma z kim, ma gdzie. Ja jestem typem człowieka, który ma bardzo mało znajomych 1-2. Samotnik, który fb używa do komunikacji (nie mam nawet zdjęcia profilowego) oraz bardzo rzadko idę na imprezę. Fakt, że jestem anty social media oraz, że nie mam wielu znajomych powoduje, że boję się. Ona kiedyś zauważy, że ja taki jestem. Na razie może myśli, że tajemniczy, skryty, a co jak uzna "nudny"? Nie wiem co robić. Zależy mi na niej, ale jednocześnie wiem, że jestem mało atrakcyjny pod kątem znajomych i imprez :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś wlasnie z tych normalnych jak ja ale myślę że dasz radę bez insta i fb zaciekawić ją swoją osobą mi się nie raz udawało. Takie osoby co wrzucają co chwilę zdjęcia jednocześnie płaczą na fb że ludzie gadają oceniają za plecami tylko jak mają tego nie robić skoro udostępniają im swoje życie prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co, jak ona będzie chciała, gdzieś wyjść, a ja jej tego nie zapewnię? Mam na myśli wyjście na imprezę gdzieś, na domówkę, na jakiś wyjazd w ekipie? Bo ja jestem typem samotnika i tego jej nie zapewnię... Romantyczny spacer we dwoje - jak najbardziej. To mnie zawsze hamowało. Teraz poznałem ją, ale nie wiem. Mentalnie nie potrafię sobie poradzić z tym lękiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ta to inna, więc nie pękaj ani nie graj kogoś kim nie jesteś, bądź sobą i albo jej pasuje albo nie, nic na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to nie wstyd być takim samotnikiem w dzisiejszych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie wstyd, samotnicy i introwertycy są pełni działalności w środku, dlatego tłumy to już za dużo, ekstrawertycy mają pustki w środku i potrzebują impulsów z zewnątrz bo się nudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×