Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezrozumiałe

Dlaczego kobiety grają trudne do zdobycia?

Polecane posty

Gość gość
Oj, to czterdziecha cię czeka z kotem na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek to suma wyborów. Mężczyzna wybiera kobietę, do której uderza. Kobieta wybiera spośród takich mężczyzn tego, który jej odpowiada. Zarówno mężczyzna jak i kobieta mogą wybrać samotność zamiast decydować się na związek z kimkolwiek. Ale z tego co tu czytam, to mężczyźni częściej zadają pytanie bezosobowe, czy będą mieli szansę u kogoś, kto tak naprawdę im się nie podoba, byleby móc być z jakąś kobietą. Dlatego uważam, że bardzo dobrze, że kobiety mają wyższe standardy, bo tak mogłyby skończyć z kimś z kim nic ich nie łączy, a już na pewno nie miłość. Tak - i mężczyzna wybiera. I tak, to kobieta wybiera. A nawet jej wybór przy podejściu mężczyzn "byle by coś się trafiło" jest gatunkowo cięższy jeśli chodzi o jego znaczenie. usmiech.gif Więc dobrze, że kobiety "są niedostępne". Po prostu wybierają z kim chcą być. Tak samo, jak mężczyźni. Jeśli oboje chcą być ze sobą nic tylko życzyć im szczęścia i się cieszyć. x Niekoniecznie mężczyzna wybiera kobietę, do której uderza. Nieraz zdarza się, że to do niego uderza kobieta i on ją wybiera. Pierwsze też słyszę, żeby faceci stosowali zasadę "byle się coś trafiło", wręcz przeciwnie, wielu ma bardzo wygórowane oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo matki i babki im każą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygórowane oczekiwania? Nie rozumieszaj czytających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala, ty żyjesz w jakimś lesie? Mnóstwo facetów nie chce określonych kobiet: brzydkich, grubych, bez biustu itd. Na pewno nie wezmą byle kogo, żeby tylko mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie graja tylko nie biora byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to złe kobiety są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo maja wymagania:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę kota na kolanach niż bycie z kimś kto mnie fizycznie ani mentalnie nie pociąga. Przecież bycie w związku to też nowe obowiązki. Po co mi to? No i podstawowe: mnie to nie przeszkadza. Tobie przeszkadza? Jakiś niedobór jeśli chodzi o kandydatki na partnerkę? Żadna nie chce, a te po 30tce powinny po prostu się do ciebie garnąć? Łojej. Łolaboga. Łohohoho. Co to się dzieje. Kobiety wolą być same nawet po 30tce niż z kimś, kto im nie pasi. A powinno być łatwiej do takiej podbić. :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One są złe tylko na tych, co wymagań nie spełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalusiu - czytam to forum - i faceci pytają często, czy jakaś która im w sumie się nie podoba jest do wyrwania. Jeszcze wczoraj taki temat tu był. To notoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala, ale wiesz że to forum nie jest miarodajne, prawda? Czy nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.14 Coś cię mocno zabolało, bo uprawiasz nieudolną domorosłą psychologię, próbując w prymitywny sposób wmawiać coś swojemu adwersarzowi. Takiej to nawet kot nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.17 Do wyrwania taka która im się nie podoba? Co to za brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejku jejku. :D Bo oczywiście ja nie mogę nic przepowiadać ani dopowiadać, a inni tak? A może jeszcze nie przyznawać się do własnej wypowiedzi. Jejku. Boli i to jak cholera ale chyba najbardziej tych, którzy myślą, że kobiety po 30tce to po prosu desperatki i wezmą wszystko jak leci. Jeśli okazuje się, że to nie prawda to niektórym załamuje się wizja życia ;) :D nie mam brania teraz (myśli facet) to potem będą się o mnie bić. Bo przecież zegar im tyka. Biedni rozczarowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A każdy temat jest twój lalusiu? czytasz ze zrozumieniem czy po łebkach byle coś odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto ci naopowiadał, że kogoś boli, że jesteś sama? Skąd bierzesz te wszystkie kocopoły? Śmieszna jesteś i pocieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:14 Sorry, ale masz problemy z rozumieniem tekstu, ciężko z tobą polemizować. Pisząc wprost: masz spory niedobór inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to teraz kogoś coś tu boli laluś myśli, że każda wypowiedź mężczyzny na forum to jego wypowiedź, a przynajmniej nie można mówić o jakiejkolwiek grupie mężczyzn, do jakiej by się nie zaliczał więc jak jest grupa mężczyzn pisząca, że nie wie, którą wybrać i wśród wymienianych są takie dziewczyny, które w sumie się im nie podobają, a czynnikiem decydującym ma być łatwość zdobycia dziewczyny, dostępność to laluś ma problem, bo nie jest w grupie więc zaprzecza istnieniu grupy OK - może ty tak nie masz, ale są tacy, którzy tak mają są też na pocieszenie kobiety, które marzą o związaniu się z kimkolwiek byle mieć dziecko (więc w sumie i takie palanty szukające łatwych okazji mogą liczyć na jakieś szczęście) ale jest to nieproporcjonalnie mała grupa w stosunku do tego, jak myślano o tym kiedyś a to dlatego, że kobiety mają obecnie szersze możliwości i mogą bez problemu radzić sobie w życiu samemu :) lalusia pozdrawiamy, biedaku, tak zabolało, że nie spojrzałeś na treść? co to teraz będzie? ego się urąbało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, z tych których chciałam zaden nie spasował :)) hehe widocznie moge wybierac , i nie patrze na wygląd jedynie, musi byc coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala, ty jednak jesteś jeszcze głupsza niż sprawiałaś wcześniej wrażenie. Wnioski wyciągasz jak egzaltowana gimnazjalistka, ale sposób myślenia i wypowiedzi wskazuje na to, że może właśnie nią jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, teraz nawet wydaje się, że to ten sam gość, który w pewnym momencie ma problem z argumentami i strzela fochy. A zawsze startuje z pozycji, "ja jestem taki obeznany". :D Co z tobą zrobić kochanie? Próbuje i próbuje zabłysnąć i zawsze mu to ktoś sknoci. Ale brawo, za kolejne próby. Może kiedyś Ci się coś uda. Będziesz pamiętał ten dzień długo. ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzep sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby na kafeterii to jednak w większości umysłowe ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pustaki do kwadratu, na szczęście wyginą selekcją naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.14 kompleksy się odezwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderz w stół a nożyce się odezwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko jakiś chłop pierwotniak, którego baby nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubią udawać że nie są łatwe. Są, tylko oczywiście dla tych facetów,którzy im się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed przystojnymi czy nie,zawsze udają i grają niedostepne. boją się opinii że będą dz...i bo społeczeństwo zaszczepiło w kobietach przeświadczenie że jak uprawiaja od razu seks to ku...y za to jak facet naparza ile wlezie to buhaj i macjo. Troche taka hipkryzja z maskulinistycznego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×