Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Ale dla🌹 Vanilki🍀 zyczenia musza byc. Vanilko buziam mocno i zycze  duzo zdrowia.❤️🌺🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieczorne pozdro 👋

Odwieźliśmy Małą do domku i całe popołudnie było relaksowe: obiadek, kawusia film w telewizorni, teraz skończyłam piec drugą partię jagodzianek bo pierwsza została pochłonięta od razu.

Bastylko💕 ciesze sie, że z całą upartością dopięłaś swego  i laptoczek włączony do "służby" został 😄   Ciesze sie że będziesz częściej bo brakuje Ciebie.☀️ 

Orsejka też zniknęła a i Fruwająca z powodu szuflowania rzadziej odpala "Nasze sprawy" 😛

W przedszkolu u Wnuczki grasuje grypa i dzieci jest tylko troje na całe przedszkole w tym nasza Księciunia. Z tego też powodu impreza dla dziadków została odwołana.  W czwartek jade chłopców (najpierw do jednego na 10.00, potem do drugiego na 13.30) bo tam imprezy się odbędą. Naimprezuje sie za cały karnawał 😛😛😛 

Dobrej nocy  do jutra  🌛 🌛🌛 (jutro przed południem przychodzą do mnie na kawusie Brat z Bratową) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)

Wszystkie sciskam mocno ..zycząc miłego dnia [czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie na kawusi - dziękuje Orsejko 💕

Również miłego dnia życzę 🌷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę do życzeń, miłego dnia:classic_love:

U mnie za oknem mróz i prószy śnieg. Raj dla kochających zimowe klimaty, ale nie dla mnie🤪

Buziaki i 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👋

Witam z mroznego Ciechocinka.

Siedze juz na walizkach i nie moge doczekac sie jutra. Juz mam dosc, najgorsze sa ostatnie godziny.

Poprawy nie zauwazylam, moze po jakims czasie?

Tekla bylam przy ZNP, pozdrowilam od ciebie.

Do poklikania juz z domu👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny :)

Na początek największe serdeczności dla Vanilki. Żyj nam kochana 100 lat!!!

U mnie też mrozik trzyma.

A ja tradycyjnie: dom, praca, dom, i....wspólne z Cz. weekendy. I jakoś leci.

Betulko, ulga wielka , że syn dostał pracę. Oby się w niej spełniał.

Bo w dzisiejszych czasach baaaaardzo trudno jest pracować szczęśliwie. Sama tego doświadczyłam w poprzedniej mojej pracy, a i w obecnej roboty po uszy a pensja tycipieńka. Ale nic to. Mnie wystarcza. Gorzej było gdy miałam chłopców na utrzymaniu. Teraz juz mogę sobie pozwolić nawet na niewielkie oszczędności.

Tekla nam tańcuje po imprezach, a lekko uzdrowiona Terix wraca w domowe pielesze.

Daisy się mrozi a Orsejka i Fruwająca łopatują :)

Plotka zapracowana, a Bastylka cieszy się naprawionym komputerkiem.

Z ciekawostek - kupiłam sobie nowiutka pralkę firmy whirpool, na razie dobrze pierze.

Pozdrawiam Was wszystkie koleżanki i życzę wszystkiego dobrego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekla szuflowanie odstawione, bo odpukać nie pada tylko przypierdziela mrozik :classic_smile: Na razie mam luzik, bo kołowrotek dopiero zacznie się od 29 stycznia po wizycie z M u lekarza 😪 Tydzień miałam u siebie wnuczkę, bo u nas ferie. Był też siostrzeniec M z Anglii z żoną i dziewczynkami, mała 2 latka widziała pierwszy raz śnieg, był niezły ubaw :classic_smile: Zapisałam się z dziewczynami do domu seniora w sąsiedniej wsi, ale w decyzji dowalili mi dopłatę 70 zł. Poza tym musimy dojeżdżać na własny koszt, więc chyba się wymiksuję, bo nie będę dopłacać do interesu. W dodatku zacznę walkę z M i za bardzo nie będę miała czasu. Tylko nie wiem czy się da wycofać, może któraś coś poradzi, może Dorix bo narabia w gminie :classic_tongue:

Dobrej nocy wszystkim ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieczorne heloł 👋
Ciesze sie Terixiu 💕że wracasz do domu 
Efektów pobytu może wcale nie być widać. Trzeba korzystać możliwie często i reperować w organiźmie to co sie "poluzowało".  Czym częściej tym lepiej. Terix - jeśli lubisz sanatoria to już składaj wniosek na następne.. W mojej grupie ćwiczących jest taka babka która jeździ nawet dwa razy w roku. Znają ją już i każdą wolna "dziurę" dziewczyna zapycha a korzyści z tego są duże. Jest wypoczęta, opalona i w dobrej kondycji.
Ale niestety ciągle na walizkach - nie chciałoby mi sie. 

Dorixiu💕 życze Ci żeby nowa praleczka śmiagała cichutko i prała pięknie.
Fruwająca 💕o co chodzi z tym domem seniora? mają jakąś fajną oferte? co organizują?
Trzymam kciuki żeby Twoja walka z M nie była zbyt ciężka i żeby wszystko się "wyprostowało" Będziemy czekały na wieści.💓

Dobranoc Dziewczynki 🛏️ 🕙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zapraszam na kawę bo widzę ze jestem pierwsza no chyba że Teekla gdzieś tam się cichutko krząta.

 Fruwająca

 I ja trzymam mocno kciuki.

Dorix

oby tak dalej, chodzi o praleczkę. Niech się sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mam za bardzo o czym pisać. Cieszę się że Terix już wraca do domku a to dlatego że i ona sama się z tego faktu raduje. No i ja chętnie bym se ,,posiedziała na walizkach,,. No ale nie sanatorium hi,hi 

No i to chyba wszystko o czym mogłabym napisać. Kupa roboty a w wolnej chwili dokarmiam ptaki i sadzę kwiaty,. w zasadzie sieję. Wiosnę w doniczkach już mam😜

 No nic dziewczynki udanego dnia ,dużo słońca i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie Wszystkie :)

U mnie zima ale bez śniegu mrozu aż tak wielkiego równiez  nie ma 4st. da się wytrzymać ....Tak że nie łopatuje w zasadzie od początku zimy u nas sniegu prawie wcale nie narzekam :D

Fruwająca trzymam kciuki ..musi być dobrze [serce]

Daisy ..a jakie kwiaty już siejesz ..sadzisz?

Terix.. pewnie juz wraca albo wrocila :) ja tam bym chciała do sanatorium tylko..kto by mnie zastąpił :O jak czasami zdarzy sie w niedziele przysnąć i wpadamy do rodziców o   9/30 tato od progu o wreszcie są ja już to zrobiłem bo myślałam że nie przyjedziecie :D no tak mam tak nauczyłam i nie ma co mówić :D ...

boli mnie ręka po upadku niby nić nie ma ruszam ale jak położe nie w odpowiedniej pozycji to szpila przeszywa aż do karku ..nie byłam nigdzie bo i kiedy i jak ....

Tekla ..chyba zaspała no ale Dasiy kawunią częstuje :)

Vanilko.. jak tam siostra ?

Wszystkim miłego dnia ..mnie bardzo brakuje słonka nić wiecej sniegu nie ma z czego się ciesze bardzo ..deszcz nie pada mrozik jest akurat tylko słonka brak ..

Zulko...[serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzien doberek w samo poludnie.
A nasza Terix 🍀akurat w drodze. Szczesliwej podrozy. Ja coraz czesciej mysle o sanatorium tylko ze sama musze  zaplacic za kuracje. U nas dla osob niepracujacych sanatoria sa tylko w wyjatkowych wypadkach, najczesciej po szpitalu ale tego sobie nie zycze.


Fruwajaca,🍀 mysle ze nie powinnas rezygnowac ze spotkan w domu seniora. Przecie nie majatek musisz doplacac. Teraz kiedy masz stress dobrze zrobi Ci tak odskocznia od codziennych trosk. A czas wygospodarujesz. Zreszta nie musisz byc co tydzien na spotkaniach. Jak raz czy dwa nie pojdziesz to tez nie bedzie dziury w niebie.


Betulka,🍀 ciesze sie z Toba niezmiernie ze syn ma posadke. Wyczekal sie dlugo  ale czasami tak bywa. I komputerowy pokoj jest nareszcie wolny to  czesciej bedziesz na kafe.


Vaniko,🍀 na garnku widzialam Twoje galaretki-kwiatki i jestem pod wrazeniem. Brawo. Zdolniacha jestes!


Dorix,🍀 gratuluje nowego nabytku pralki. Moja stara ma chyba 13 lat ale jest super moze nawet lepsza jak Twoja nowa a dlatego ze pierze bez srodkow pioracych.  A tak na serio, wczoraj robilam przepierke i zapomnialam wlac plynu.  Dopiero przy wyjmowaniu zorientowalam sie ze pranie nie pachnie i jest troszke twardawe.
Ale nie pralam juz  drugi raz. Rozwiesilam i jest ok. Tym bardziej ze byly to  jensy, leginsy i spodenki dresowe do poniewierania sie na kanapie w domu. Sama woda tez czysci.


Koncze bede chyba wychodzic z domu. Trzeba dbac o kondycje i zrobic ze 2 kilometry. Wczoraj  na spacerku zle stanelam i upadlam. Ale na szczescie nic powaznego sie nie stalo. Noga w kostce troche boli ale nasmarowalam zelem i sie zagoi. Zreszta jestem wytrzymala na bol jak Indianie z plemiania Siuksow.


Sciskam Was mocno kochane ❤️dziewczyny. Nie dawajcie sie zimie, zlym  wiatrom i smutnym nastrojom. Bedzie dobrze! I wiosna coraz blizej🌻
Buziam 💋mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamowilam wycieczke do 🇮🇱 Ciesze sie. Pojade tam za dwa miesiace. 

Ale wczesniej bedzie kolonoskopia. Juz sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam ze spaceru. Niestety po miescie a co za tym idzie po sklepach.

I wrocilam niestety nie z pusta torba za to z "pusciejszym "portfelikiem. Kupilam kurtke.Nie wiem po co bo mam jak kazda baba mase. Ale nie moglam sie oprzec. Podobala mi sie i jak szyta na mnie.(tylko przyciasnawa na brzuchu) ale ladnie w niej wygladam i mlodziutko. Przeceniona byla.

https://www.peek-cloppenburg.pl/gerry-weber-edition/kobiety-kurtka-pikowana-z-kwiatowymi-nadrukami-czarny-9

Jutro bede spacerowac po lesie. I pojutrze tez.... i caly nastepny tydzien.

Orsejowo ja w Polsce kupilam taka bardzo dobra masc na stluczenia. Jak bylam na chrzcinach  rok temu przewrocilam sie i nie chcialam sie walesac po lekarzach bo wypadek mial miejsce krotko przed odjazdem.  Pomogla choc nie wierzylam ale aptekarka polecala i miala racje.Zachowalam ulotke moze znajde juz zabieram sie za szukanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Orsejowo choc pewnie Ty smarowidel masz pod dostatkiem bo corcia przeciez pracuje w branzy.  Ale na wszelki wypadek podaje, moze sie komus przyda. 

Masc nazywa sie  REPARIL Gel  bo wlasciwie jest to gel. 

To naprawde pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 👋

Ja dopiero teraz bo miałam dzień "latany". Pisałam, że imprezuje w przedszkolu  u wnuków. Rano o 10.00 u młodszego wnusia w sąsiedniej wsi (musiałam tam dojechać autobusem) a o 13.00 u starszego wnusia. Stamtąd dziadek zgarnął nas po drodze z pracy. Odebrałam wnuczke z przedszkola i popołudnie spędziliśmy razem.

Teraz moja Małżowina padła🛏️ a ja zasiadłam do komputera.

U mnie 5 stopni mrozu, jest sucho, sniegu prawie juz nie ma. SPrawdzałam prognoze la mojej wsi - ma być średnio od -1 do -5 czyli nie tak źle. Tak będzie do połowy lutego. 4 lutego mam laryngologa a 6 lutego nerologa. Nie moge sie doczekać konsultacji u gastrologa - 27 marca. Chce mu wylać swoje żale.

Bastylko💕 - przeżyjesz kolono. Dobrze, że zadbałaś. Potem odpoczniesz w "ciepłym" kraju.

Dobrej nocy życz\ę Wam Dziewczynki💕 - jutro będzie lepiej, dzisiaj jestem już zmęczona i marze o łóżku. Ciesze sie bo smarowane ramie ma sie troche lepiej. Smaruje żelem Voltaren - żel   Bastylko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kochane :) kawunia zapraszam (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)

Bastylko ...bardzo dziękuję [usta] kochana jesteś już napisałam do mojej apteki  z nakazem dostarczenia i opr. za zaniedbania dlaczego jeszcze nie mam [usta] ja czasami rownież nie bardzo wierze że coś mi pomorze a potem jestem mile zaskoczona :)

 

teklo ..wiem że nie zawsze nam się chce zajmować dzieciaczkami ,,ale w tym wypadku bardzo ci zazdroszę a już straciłam nadzieje mojemu  dziecku bardzo przypadło do gustu życie bez obowiązku że pewnie niedlugo  zegar zrobi swoje :) no ale co ma być to będzie póki co bawią się na całego :)...

Terix .. pewnie już w domku rozlicza M co i jak  :D:D

 

Dorix... cieszę się ze masz wsparcie w CZ.. i oby do emerytury :)

Fruwająca ..Batylka dobrze radzi taka odskocznia potrzebna dla ciebie a rzeczywiście te pare groszy to nie majątek :)

Plotko.. piąteczek już jutro wolne masz podziwiam cię bardzo :)

Beatulko... wspaniała wiadomość ..praca Teo super ...

My mamy kłopoty z kasą wiecznie jak nie ZuS to WAT ...i tak z miesiąca na miesiąc a zamowien mało ...czasami tracę nadzieje czy będzie lepiej :O

Zulko... [usta]

Vanilko... a u ciebie snieg sypie ?

 

Daisy ... jak mama twoja się czuje ?

Wszystkim miłego dnia [usta]

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 U mnie zima na całego mróz i niestety śnieg😥. Jeszcze nie byłam z łopatą i nie wiem czy uda mi się przed obiadem wyjść bo jestem dzisiaj jakaś,, wczorajsza,,. Tak się plączę niby coś robię ale nie bardzo, no i czas szuuu leci jak oszalały. A teraz jak jeszcze zajrzałam do komputera to już pewnie i obiad będzie po południu, dobrze że przynajmniej nie w grudniu😄

 Bastylko

 Udało mi się odnaleźć kurteczkę. I powiem że stworzona jakby dla Ciebie zatem nie dziwie się że ją kupiłaś. Nie mogę się doczekać Ciebie w niej, pstryknij fotę pliss

Teeklo

 No i ja mam czwartego lekarza tyle że laryngologa. Ale ja jakoś niespecjalnie się tym faktem cieszę. Mój żołądek także robi mi ostatnio przykre niespodzianki z wiekiem niestety już chyba tak jest.

 Orsejko

 Mama czasy dobrego samopoczucia ma już chyba za sobą😉. Jak czuje się ciut lepiej to jest niemożliwa do wytrzymania. Czepia się wszystkiego wyciąga jakieś stare sprawy, normalnie szlag człowieka trafia. No a jak źle się czuje to staje się normalna tylko cierpiąca. Oba stany są złe dlatego normalnie ja już straciłam nadzieję że będzie lepiej. A moja mama to nie jedyny problem bo same wiecie jak to w życiu bywa. No ale jakoś się trzeba trzymać bo najłatwiej jest hi,hi zwariować🤪 sztuka mimo wszystko zachować zdrowe zmysły. No może nie tak całkiem zdrowe, powiedzmy jako tako normalne jak na dzisiejsze standardy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęłyśmy się z Daisy 💕

Daisy to 4lutego obie u laryngologa siedzimy 😄 

Daisy czy Mama chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wkurzającego:  Daisy jesteś świadkiem, że zrobiłam rano wpis, pisałam o laryngologu i neurologu, pisałam do Orsejki i do Bastylki, i o Terix i wkleiłam 3x śniadanko zaglądam teraz i kurna! no nie ma!  jaka przyczyna? nie wiem. Wpis był bo przecież przytomna byłam i jestem a NIE MA! co ja robie nie-tak? wrrrrrr....🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taklo [czesc] twoj wpis jest taki od rana taki był wkleiłam

Napisano 6 godzin temu

Minęłyśmy się z Daisy 

Daisy to 4lutego obie u laryngologa siedzimy  

Daisy czy Mama chodzi? 

to treść tego co widzę ...

Ja natomiast mam problem nadal ze znakami i choroby nie dają się załadować .próbowałam nawet z Explorer i też nić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł 👋    dzisiaj sobota - imieniny Kota  

Zapraszam na kawusie i herbatke poranną  ☕  🍵

Ze mój wpis zapadł sie pod ziemie świadczy odpowiedź Daisy o laryngologu. Skąd wiedziałaby że się wybieram i to 4 lutego.  Ehhhhh musze rozgryźć co robię takiego  że wpis znika bo zdarzyło mi sie to drugi raz.

Ale to błachostka 😛  Żeby tylko takie problemy były w życiu to byłoby pięknie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🤝🍵Hej ,Teklo dzięki za herbatkę;

U mnie pada białe ... od wczoraj.Siostra różnie coraz bardziej się zapomina,dni jej mylą się,dobrze ze nas kojarzy i wie .Wiecie już minęło 9 miesięcy jak nie chodzi.

Podpowiedzcie co wy za prezent na 50 urodziny dali byście m,bo mój w lutym będzie miał.

Terix już wypoczęta po podróży jak się czujesz?

Orsejko jak twoje potłuczenia siniak schodzi,ja miałam na swoje taki spraye lód i mój szybko znika zmiany.Jak piszę o mamię to jak czytam to mam skojarzenie mojej babci było podobnie.

https://allegro.pl/oferta/sztuczny-lod-ice-mix-zamrazacz-400ml-spray-icemix-6007686087

Fruwająca jak ci idzie sprawa z m.Co zdecydowałaś z tym domem seniora?

Betulko jak tam zapominasz aniołków zostawić dla nas.

Daysi też pada u ciebie,bo nas jak na razie zima nie odpuszcza.

Zulko

Plotko jak twoja noga,moja dzięki na razie spoko,chodź po śliskim boje się chodzić,jak jakieś nie równości,ale lekarz mi powiedział ,że tak będzie,w marcu ma rehabilitację.

Bastylko uważaj na tej wycieczce,czasem jak piszesz o komputerowych kłopotach,o podesłałabym ci syna by zrobił ci,ale daleko,moja koleżanka będzie na wycieczce Łużyckie Ciekawostki to jest trochę po twojej stronie i po naszej.

Wszystkim życzę udanej pogodnej soboty i niedzieli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×