Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Gość plotka

O co tak pustawo dzisiaj?

Zapraszam na rybke po grecku,tak jakos mnie dzisiaj naszło na rybkę.

Teklo nijak nie moge sie zalogowac ,pewnie musze nowa poczte otworzyc,nowy nick itp.Tu nie puszcza  a wszystko robie prawidłowo. Rano pojechałam  do  przychodni przy klinice zawieść  skierowanie do naczyniowca i jestem zdziwiona bo kolejki nieduże,tylko około miesiąca.

Nie to co w starej wsi.

 Nawet zarejestrowałam małzyka do neurologa bez problemu,tez kolejka krótka.

Teraz wychodzi słoneczko i na dworze slicznie.

Zaraz pojade do galerii handlowej tak połazić ,moze cos wpadnie w oko. Potem musze przygotowac  mieszkanie bo jutro  mamy księdza,z kościoła do którego nie chodzimy bo mi tam nie pasuje wcale. Stary  oj nie to co miałam w Z..

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór koleżankom. Zaczynamy weekend. U mnie śnieżny bardzo. Mamy ostrzeżenia meteorologiczne. Angielski syn poprosił mnie o sernik więc jestem w trakcie pieczenia.  LLubię w ten sposób spełniać marzenia. Pozdrowienia dla wszystkich zasyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem - chętnie zjem rybke po grecku na późną kolację - dzięki Ploteczko.

Plotko spróbuj zaerejestrować sie na nowo z innym loginem np Plotka1(dodając cyfrę) albo Plotkaa (dodając jakąś literę) i z innym hasłem. TYlko dobrze by było żebyś tym razem pamiętała hasło i login 😄 

Dzisiaj byłam u ginekologa z wynikami badań. Pogratulował mi świetnych wyników. Cholesterol książkowy, poziom cukru dobry, próby wątrobowe dobrze, poziom wit D3 55 - idealny. Rozgadaliśmy sie potem tak, że aż smialiśmy sie sami z siebie. To jest facet którego kiedyś nie lubiłam i chciałam zmienić lekarza 😄 

U mnie bielusieńko, znowu odwoziliśmy wnuczke do jej wsi. Zawsze jest przy tej okazji "przebojowo" bo Mała ma swoje zdanie i swoje wyobrażenie o wszystkim. Każda odchyłka od tych wyobrażeń powoduje absolutnie głośny i dramatyczny protest 😄 Coś pięknego! a my z Dziadkiem przeżywamy 😇😇😇 i modlimy sie po cichu o cierpliwość.

Dorixi - życzę udanego wypieku - serniczek ma być pulchniutki i żeby nie opadł ❤️

Dobrej nocy życzę 🌙🌟

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👋 Witam z zasypanego Ciechocinka.Dojechalam szczesliwie i tylko jeden postoj w szczerym polu 20 minut. Jestem w pokoju 2 osobowym z kolezanka Teresa a wszystkie Teresy to fajne dziewczyny wiec na razie jest dobrze. Mam 3- 4 zabiegi dziennie. Lekarz okropny, nie mozna bylo poprosic o zabiegi tylko takie jakie on zdecydowal. Ale ludzie z obslugi zabiegow bardzo fajni i mozna sie dogadac. 

Dobrej nocy wszystkim 👋💋❤️🙋‍♀️

Dorwalam sir do emotinek to sobie uzylam😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👋Hallo

Sernik przeciez zawsze opada Tekla. Ma byc dobry,  klapniety moze byc. Ale Dorix zawsze wychodza ciastka.

Ja upieklam mufinki. Z gotowej mieszanki po terminie  pol roku. Nie wyrzucilam tylko rozpieklam. Wyszlo dobre i wcale nie popsute, zreszta czlowiek nie wie z czego tyje.

Ide sie kapac pilingowac i masowac celluity. 

Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka

Witam wieczorkiem

Teklo  wiem ze mozna cos pozmieniac w nicku,ale jest problem kiedys musiałam  podac  poczte meilowa i musze stoworzyc nowa bo wyskakuje ze juz ta poczta istnieje.Niby nie podawałam na kafe poczty a jednak gdzies cos poszło nie tak,jak zwykle.

Terix  oby dobrze sie mieszkało z Kolezanka bo jednak  sanatorium trwa długo.A dokupiłas sobie jakies zabiegi?

 

Dorix  spełniaj takie zyczenia ile możesz,ile dasz radę,niech dzieci wiedzą ,ze maja dobra mamę.

Bastylko  nie przejmuj sie ze cos jest po terminie,przeciez sie wypiecze.

Dzisiaj zmęczył mnie syn,wziął  mnie na zakupy a z nim zakupy to dłuuuugo trwaja ,oj długo. Ale nawet  sie obkupiłam ,kupiłam dwie pary  botków  lasockiego dla siebie i trzecie dla małzyka.O dziwo nawet mu sie podobały.A nigdy w zyciu nie kupowałam mu butów bez mierzenia.Ale wyprzedaży były więc szkoda nie kupić.Moze dozyjemy.To będa jak znalazł.

Teklo wiem  jak trudno czasem z maluchami,oj wiem bardzo dobrze.Ale nauczyłam sie własnie byc bardzo spokojną,nawet nie wiem jak?Zawsze  byłam nerwowa ,ale  teraz spokój i tylko spokój i tłumaczenie.

Miłej nocki

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka

Witam

Orsejko 100 Lat w zdrowiu i spokoju.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie z ,Syberii , 🤣. Mróz wprawdzie nie taki ale za to śniegi. ale za to wiatry. No i odczucie chłodu iście syberyjskie.

 Wanilko

 Do mnie nie dotarło nic.

 Wczoraj ja wreszcie byłam na rezonansie tym na który czekałam osiem miesięcy. I wiecie co?. No oczywiście zmarzłam jak sto diabłów. Jestem sama na siebie zła bo nie rozumiem dlaczego ostatnio tak marznę. Ubieram się na cebulkę ,grube rękawice a tylko przekroczę próg zaraz mnie skuwa lodem.. Jeszcze w minionym roku mój M mnie ciągle obsuwał bo bez rękawiczek wszędzie, dzisiaj nie ma takich w których byłoby mi ciepło😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o rezonans to miałam robiony w nowym jeszcze pachnącym fabryką urządzeniu. No i chyba panie jeszcze się uczą bo badanie miało trwać 30 min trwało 45 i było sporo hi,hi nowych akcentów. Po badaniu panie bo były dwie stwierdziły ,,ale panią pobadałyśmy,,. A mnie mimo że jestem raczej cierpliwa to czas w tej tubie dłużył się, dłużył. Już myślałam że o mnie zapomniały.

No nic teraz musze kończyć bo komputerek potrzebny. Buziole💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 👋

Orsejko ❤️- urodzinowe całusy 💋 żyj nam zdrowo i szczęśliwie 💕💐

Terixiu ❤️- no to fajnie trafiłaś, ciesze sie, spokojnie "zabieguj sie" i myśl tylko o przyjemnościach. Jest karnawał, możesz pohasać na parkiecie 💃 A po południu na gorącą czekolade w Ciechocinku najlepsza 😉

Bastylko ❤️- moje serniki opadają aż do samego dna i nawet nie wiem dlaczego bo robie wg wszystkich zasad. Inne ciasta jak malowane a sernik dooop! 

Plotko ❤️- dawno temu jak zakładałyśmy swoje pierwsze rejestracje to podawało sie adres @ tylko tego nie pamiętasz. Za to dobrze pamięta internet. Tam nic nie wygumkujesz. Nie czepiam sie ale coś robisz nietak, może bez zrozumienia.

Daisy ❤️- u mnie plus dwa i cały śniego ciężki, mokry, jak tak dalej pójdzie to jutro rano czarno będzie 😞 żal mi bo jak ma być zima to niech będzie biała.

Vanilko ❤️- dziękuje za @ przykro mi że tak sie w Rodzince ułożyło. Spokojnej podróży na pogrzeb. Wróćcie szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daisy - posłałam Ci treść @ od Vanilki, posłałam przez Twój awatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z Was używa kropli do oczu Systane Ultra Hyal 0,4 ? krople nawilżające do oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,Teklo mialas racje gdzies kiedys byla poczta podana,ale przy nicku jakims wogole z kosmosu.Corka od razu pozmieniala,ja juz nie mam chyba cierpliwosci do  szukania a to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teklo nie używam kropli do oczu.A tak to u mnie zima,wszystkie dzieci były na obiedzie a jutro do pracy.Ale mysle ten tydzień jeszcze bedzie troszkę wolniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielny wieczór 

Widze, że frekwencja doopy nie urywa.

Plotko ciesze sie, że C zrobiła Ci porządek - znany mi już awatar cieszy oko :D Fajnie że nadal jesteś Ploteczką bo to fajny login.

Ja też kropli nie używam ale okulistka zaleciła jednak zakrapiać tzn nawilżać oczy profilaktycznie. Nie kupiłam jeszcze tych kropli ale zrobie to.

U mnie nic nowego poza tym że troche dzisiaj porządkowalam swoją "jaskinię" bo jutro mam gościa ;) Zawsze takie spotkania motywują no i dobrze bo ulubione kątki zarastają kurzem. Piszę więc ze swojego Maczka i ten jeszcze mi nie załadował emotek. Ale logowanie było szybciutkie.

Pozdrawiam i miłego wieczoru życze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczorek

Na poczatek spoznione  zyczenia dla Orsejoweej🐞🍀.

Zycze Tobie kochana Orsejowo🌺 przede wszystkim zdrowia🌷. Cala reszte juz masz tzn. fajnego meza, wspaniala corcie i na szczescie jeszcze kompletna rodzine. Zycze Ci zeby ten stan trwal jak najdluzej. No moze jeszcze tylko troszke wiecej czasu dla siebie.

Sciskam Ciebie mocno  od serca.❤️ 

Ogladalam skoki i ciut rozczarowana jestem. Tak niewiele brakowalo Kubackiemu.

A tak trzymalam kciuki.....

Teklo ja momentalnie nie nawilzam oczu ale to chyba niezle w sezonie zimowym od czasu do czasu  nawilzyc oczka. Kiedys to robilam ale nie wiem jak zwa sie te ktrople. Moge Ci tyko podpowiedziec ze najlepiej jest kupowac nie w buteleczce tylko w malych plastikowych fiolkach  przewaznie 10 sztuk jest w opakowaniu(nie wiem jak to okreslic, takie plastiki w jakich jest sol fizjologiczna) Bo kropelki maja krotki termin przydatnosci. Jak otworzysz trzeba szybko zuzyc . Plastikowe fiolki choc drozsze mozna latwiej jest podzielic i zrobic sobie przerwe.

Dorix a ktory Twoj syn jest w A? Czy ten zdolny majsterwowicz wyjechal czy humanista?

Plotka udalo sie z awatorkiem ? Teraz poczytalam ze udalo sie nie Tobie tylko corci. Ach z nas sa komputerowcy do bani.

Nic dziewczynki zycze Wam milego wieczoru.

Ja zaraz bede drukowac  i denerwowac sie na dukarke na mur cos sie tam  mi sie nie uda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja. Wpadam złożyć spóźnione życzenia urodzinowe dla naszej Orsejki. Wszystkiego dobrego Kochana. Spełnienia marzeń. 🍾❤ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny serniczek wyszedł luksusowy.  Nazywa się " złota rosa ". Robiłam gości kilkanaście razy i Nigdy mi nie opadł 

Bastylko w Anglii mam tego wszystko umiejącego syna. W piątek już odlatuje.  Ściskam Was kochane baaaaaardzo i spadam w poduchy.  

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kochane :)

Kawunia podana zapraszam :)(_)(_)(_)(_)(_)

kochane dziekuję za zyczenia (usta)

Vanilko... szczęsliwej podroży ....

Dorix.. proszę o przepis na ten serniczek ..moje dziecko ostanio odkryło że bardzo lubi kucharzyć ..myslę że to za sprawą jej chlopaka bo to on bardzo lubi gotować ..:)

Bastylko...[serce]

Daisy...[serce]

Terix..[serce]

Fruwająca ..i jak bylas już w krakowie jaki tam termin już wiesz ? trzymam mocno kciuki [serc]

Beatulko...dobre że sis... ma ciebie a ty sis. u mnie na pewnio nie było by rodzinnie :O

Plotko ... a widzisz udało się ..ciesze się :)

Zulko..[serce]

Wszystkim miłego dnia [czesc]

PS. u mnie sniegu brak "D

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajta w poniedziałek 👋 dziękuje Orsejko za kawe 

u mnie nagle minus 10 śnieg jest - nie zdążył w sobote stopnieć: było plus 3

Mamy więc huśtawke pogodową. Nie mam ochoty na ten mróz no ale przecież jest zima.

POzdrawiam wszystkich i życze miłego dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Orsejko  kawusia wypita,dziękuję.

Taki serniczek moja córcia z rosa piecze,jest dobry i rosa sie pojawia zawsze.

Tylko na razie trzeba przystopowac z ciasteczkami bo cos cukier mam za wysoki.Mam nadizeje ze to tylko objaw poświąteczny ,ale za jakis czas musze sprawdzić.

Miałam 111 a norma do 100.

Teklo u mnie też zimno a zaraz musze sie zbierac  do pracy,cięzko ale trzeba ,w domu cały dzień sama tez zle.

Daisy robiłas rezonans kręgosłupa czy jakis inny?

 Mnie tez  kilka lat temu trzymali w Z około godziny ,tez myslałam ze zapomnieli o mnie,tylko wtedy miałam z kontrastem.

Dziewczynki z tym moim logowaniuem ,jak patrzyłam nic trudnego,ale ja jestem strasznie ostatnio niecierpliwa,męczy mnie szukanie czegos,nawet jak chce cos kupic przez internet to przekazuje to innym a potem tylko zatwierdzam.Wczoraj  nawet szukałam bombek i co skapitiulowałam ,oddałam to zajęcie córce.,Teraz sa wyprzedaże chce kupic na nastepny rok ,moze uda sie dozyć.Córka przed swietami zrobiła piekny wieniec na drzwi ,taka dekorację,chce zrobic i dla nas.A potrzeba tam moc bombek.Nie wiem czy wiesza sie wszedzie ,ale w mojej wsi  widze  ludzie wieszają.W wolnej chwili będzie robiła.

Miłego dnia

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w mroźny i mglisty poniedziałek💋

 Orsejko

 Przyjmij spóźnione ale serdeczne i szczere życzenia. Zdrówka, powodzenia, mniej kłopotów i trosk, więcej wspólnych wypadów w góry, morze….. Kasy na wszystkie zachcianki i spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych nierealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ploteczko

 I ja miałam rezonans z kontrastem, tym razem robili mi główkę😅. Zobaczymy czy coś tam jeszcze mam🤣?

No i sorki że ja tak bywam w kratkę. Nie mogę robić żadnych postanowień że się poprawię bo to niestety nie zależy ode mnie. Nie wiem jak to się dzieje że mi obowiązków tylko przybywa i narasta ogromna chęć ucieczki:classic_sad:.

 Zawsze w   nowym roku lubiłam planować jakiś maleńki wypad z córką. Ostatnimi czasy najczęściej i tak nic z tego nie wychodziło ale same marzenia dodawały mi jakiejś siły, różowiły rzeczywistość. No ale w tym roku doszło mi jeszcze jedno zmartwienie no i nawet marzyć nie umiem. Nawet ja wielka fantastka nie potrafię się już tak okłamywać.

Na dokładkę jakoś trzeba się wziąć za robienie naszego dołu. Aby wszystko miało ręce i nogi trzeba robić to gruntownie. Nie ma kasy na fachowców wiec znowu szykuje się większość samodzielnych prac. Najgorzej boję się o mojego M bo praca i w domu także praca. Schudł mi i zrobił się jak szczypiorek. Na dokładkę ciągle zły i zestresowany bo za dużo na głowie.

 No dobra ale już  nie marudzę bo problemy mam nie tylko ja:classic_unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dobrych wiadomości to dzień robi się coraz dłuższy i zanim się obejrzymy przyjdzie wiosna i przylecą żurawie.....

 Puki co mam na podwórku lodowisko. Jak wychodzę z moimi pieskami to nie tylko ja jadę ale one także😆. A że na lodzie leży kilkucentymetrowa warstwa śniegu to nigdy nie wiadomo w kiedy i gdzie się człowiekowi nogi rozjadą, łoj nudy nie ma😅.

 no nic teraz się odmelduję bo tradycyjnie zawsze coś:classic_rolleyes:.

Teeklo😚

 Wielkie dzięki za odkrycie nowych możliwości kafe, jesteś WIELKA

 No nic teraz zmykam, pomacham na odchodnym 👋 i już mnie nie ma😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczorek dziewczynki[👋

 Daisy lodowiska nie zazdroszcze....I jeszcze na podworku pod nosem. Choc u mnie leje  juz ktorys dzien z kolei. Normalnie prawie zawsze na poczatku stycznia bylo troche sniegu. Choc na poludnie ode mnie jest sniegu po pachy.  Ale tak po prawdzie nie wiem czy tesknie?  Snieg oznacza zimno, a ja marzne okrutnie  juz jak temperatura spada do  5 stopni....

Nadaje sie pewnie do cieplych krajow.

A nasza Vanilka dzisiaj miala trudny dzien. Podroz  no i jeszcze pogrzeb. Vanilko ❤️

Plotko ja wieszam wience na drzwi juz 30 lat. U mnie sie wiesza. Moj jest co prawda bez bombek ale wiem jak wygladaja te z baniek. U nas sprzedaja co   roku w Lidlu i u Aldiego. Gotowe kupione kosztuje pewnie polowe taniej jak zakup materialow i robocizna.  Ale to ladne nowoczesne ozdoby. Najfajniej wygladaja w jednek tonacji.  Bombki roznej wielkosci i np z polyskiem i  matowe ale  bez zadnych wzorkow. Za bardzo kolorowe sa  kiczowate.

Dziewczynki zrobilam sobie pyszniutki syropek z imbiru , miodu i cytryny. Imbir pokroilam w paseczki wycisnelam sok z cytrynki i dodalam miod. Po kilku dniach imbir robi sie miekki a miod rzadki. W lodowce trzyma sie z 10 dni w tym czasie zdaze wyjesc po 2 lyzeczek dziennie i robie nowy...W drugim sloiczku zrobilam inna miksturke. Plasterki cytrynki umytej i sparzonej przelozone cienkimi plasterkami imbiru, smarowane miodem. To jest do herbaty. Pyszne  ciut gorzkawe w smaku bo cytryna jest ze skorka ale za to bardzo aromatyczne. Polecam bardzo czyste zdrowie. Ja  mam troszke wzdecia po imbirze.☺️ jem to jak siedze w domu.

Dzisiaj bylam w sklepie i omal sie nie rozplakalam. Zobaczylam cos co przypomnialo mi meza i chorobe.... Za tydzien bedzie  juz 3 rocznica i pewnie dlatego mysle i wszystko wraca i sie przypomina.  Jak ten czas szybko leci.

Sciskam Was mocno. Trzymajcie sie i nie dawac sie zimie. 

Terix udanego wypoczynku i kuracji.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tulu Tulu Bastylko 💕💕💕  Wiem jak szarpane jest Twoje serduszko. To jest chyba najtrudniejsze dla nas ludzi z bagażem doświadczeń. Byłoby fajnie gdybyśmy nie musieli tego przeżywać 😞 Jakoś tak ten świat urządzony jest że ból nam zawsze towarzyszy.

Zrobie sobie ten syropek z imbirem i cytrynke z imbirem do herbatki.  Trzeba zacząć się dopieszczać w długie zimowe wieczory.

Ja podobnie jak Daisy odliczam juz dni do wiosny. Dzisiaj odczułam że dnia przybyło bo jak szłam o zwykłej porze po naszą księciunie do przedszkola to było jeszcze widać zachodzące słońce. A przed świętami było ciemno jak w doo.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×