Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Bastylko dobrze ze juz po wszystkim a najwazniejsze ze wszedzie ok.Mysle ze jest tak kak pisze Tekla,zrosty.Ja borykalam sie z tym kilka lat zanim sie wszystko udppkoilo po tych operscjach.U mnie cztery brxuszne operacje to musialo zostawic jakis slad.Dzisiaj tez mialam pitra,bol z prawej strony,myslalam xe to juz wyrostek ale jakos przeszlo.a teraz sie ciesze bo jeszcze ze dwie godzinki i weekend.Aby szczesliwie dojechac do domku bo ślisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscvannilkowy

Hejka pozdrawiam serdecznie was.Js mam jeszcze m. Remontowalismy trochę, podam wam środek do białych rzeczy. Od wczoraj świętujemy męża urodziny. Miłej niedzieli życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscvannilkowy

Zostawiam toricika urodzinowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Bastylko💕 zaintrygowałaś mnie tym nowym sposobem czyszczenia jelit. Nie ma w Polsce żadnego śladu innych sposobów niż te 3 litry wody z rozpuszczonym preparatem. Mogłabyś przybliżyć jak to wygląda? tzn jak sie to zażywa, czy to tylko suche tebletki czy coś innego? trudno mi sobie wyobrazić wyczyszczenie jelit na sucho, to chyba niemożliwe. Ciesze sie że już jesteś "po" i że jest wszystko dobrze. 

U mnie spokojnie: wczoraj nocował wnuk ⛹️‍♂️🤾‍♂️(żywe sreberko :D) a poza tym wieczna krzątanina: wciąż układam, przekładam zwalniam miejsca w szafkach i na półkach. Doprowadziłam do tego że zrobiło sie naprawde wygodnie w moim mieszkaniu.

Marzec jednak będe miała bardzo zajęty. Właściwie same terminowe sprawy aż do wielkanocy.

Dobrej nocy życzę 🛌

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień  dobry  Koleżanki

Kawę zostawiam ☕

I mamy nowy tydzień,dla mnie bedą 3 tygodnie Teklo bardzo cięzkie,w tym tygodniu po pracy dentysta a od nastepnego tygodnia zabiegi i   same wizyty lekarskie. Jakos musze pogodzic prace i to wszystko.

 

Teklo fajnie ,że doprowadzasz mieszkanie do  ładu.Ja mam porządek,zreszta  sprzątam,wyrzucam na bieżąco.Juz nie chomikuje jak kiedys na strychu ,w piwnicy.

Miłego tygodnia,ja w miare  czasu bede zaglądac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja :)

Plotko .dzieki za kawunie ..dasz rade

Teklo.. mnie też by się przydałoby zabrać do uporządkowania ....ale jakoś czasu brakuje ..a jak już jest to weny brak ..

Vanilko.. Wszystkiego Najlepszego Dla M Sto Lat !!!!!

U mnie ładna pogoda dośc ciepło ....za chwile ogród zacznie wołać :)

Wczoraj kupiłam na giełdzie bratki posadziłam do skrzyneczek i jest cudnie :)

Zulko...może na mom.do nas zawitasz :) czekamy na ciebie i bardzo brakuje cię tu [serce]

Bastylko.. ciesze się że już po a co najważniejsze wszystko jest dobrze [serce]

Wszystkim miłego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie na kawie - dzięki Plotko 💋
Wiosna za oknem aż chce sie żyć
Plotko 💕 nieszkasz z nowym miejscu, jeszcze nie zdążyło sie zabałaganić. 
Z upływem czasu każde mieszkanie wypełnia sie. 
W moich 70m ciągle trzeba coś przekładać i wyjmować-chować. Mamy troche zainteresowań które panoszą sie wszędzie 😛
Wszędzie pełno książek, drobiazgów które akurat są w użyciu a i po dzieciach zostało jeszcze pare kartoników nie zabranych. 
Mamy też porcje "dyżurnych"zabawek dla odwiedzających wnuków. Nie mamy garażu bo w mojej wsi garaż jest rzadkością, wszystko stoi na parkingach pod domem więc i rowery mamy w domu.
No i w ten sposób zawsze coś sie dzieje 😄

Vanilko - życze M 🌹zdrowia a dla Was obojga nieustającego szczęścia i miłości 💖. Torcikiem sie częstuje do kawusi 

Miłego dnia dla wszystkich - czekam na kuriera bo zamówiłam ...enke. Zajrze później
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłam ...enke 😄 - dopiero teraz widze że zżarło mi połowe a edytować sie nie da 

👋 śmigam do zajęć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurna wrrr   cenzura znowu?  nie przyjmuje nazwy - chodzi oczywiście o kecke 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 👋  ciepło mamy ale ponuro, bez słońca.

Zapraszam na kawe   ☕     i herbatke    🍵

Terixiu 💖💖💖💖💖

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uda m sie cos  wyslac. Znowu mam klopoty z internetem.

Nie wiem czy tylko Chrome czcy caloksztalt. Poczytac Was tez nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc 

mam internet nie wim jak dlugo czy sie nie zrwie, korzystam wiec i pisze.

Terix Twoj list dostalam,  odpisze. Na razie trzymam kciuki za Was.

Teklo zle sie wyrazilam albo zle mnie zrozumialas. Na sucho sie czysci chyba tylko buty. Tutaj przy czyszczeniu trzeba naturalnie  pic tylko plynow jest znacznie mniej i chyba sa mniej zrace choc nie mniej ohydne.  Nie peka glowa i nic nie piecze (wiesz co) i jest w miare komfortowo w porownaniu z tym co bylo 9 lat temu kiedy robilam ostatni raz to badanie.

Preparat nazywa sie Eziclen.

A ja dzisiaj dalam sie zglupiec. Kupilam sobie tanie jeansy z czerwonymi lampasami. Troche kiczowate...ale co! chce byc modna 60-tka. Wszyscy maja to i babcia tez!

I co jeszcze z nowosci tym razem nie fajnych. Moj znajomy (tylko znajomy) dobry czlowiek zawsze moglam na niego liczyc, postanowil wrocic do Polski. Jest mu za ciezko juz pracowac. Ma 64 lata i do  emerytury zostalo mu rok. Postanowil ze  troszke postepluje troszke popracuje w ojczyznie.... Szkoda wielka dla mnie, zostane sama.

Sciskam Was mocno  dziewczyny i pozdrawiam.

Mam nadzieje miec juz polaczenie internetowe na zawsze. Jesli nie trzeba bedzie zmienic operatora. Tylko u aktualnego  mozna wymowic uslugi z terminem miesiecznym. U innych przewaznie trzeba sie wiazac na 2 lata. A ja nie wiem co bedzie za 2 lata ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana Vanilko

Serdeczne zyczenia dla Pana Malzonka. Zdrowka przede wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i jeszcze cos. Moze Tekla bedziesz wiedziala o co chodzi. Nie jestem pewna czy to byla wina operatora ale chyba tak bo i telefon nie byl czynny.  Byla strona startowa Google  albo ta ichniesza wyszukiwarka z Windowsa 10 ale nie bylo polaczenia. Za to moglam do woli ogladac filmiki i sluchac muzyki na YouTube.

Nie wiem o co sie "rozchodzilo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Bastylia napisał:

Acha i jeszcze cos. Moze Tekla bedziesz wiedziala o co chodzi. Nie jestem pewna czy to byla wina operatora ale chyba tak bo i telefon nie byl czynny.  Byla strona startowa Google  albo ta ichniesza wyszukiwarka z Windowsa 10 ale nie bylo polaczenia. Za to moglam do woli ogladac filmiki i sluchac muzyki na YouTube.

Nie wiem o co sie "rozchodzilo"?

Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury

It's a prank bro 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale coś sie tu stało 😞

Podejrzewam że jakaś menda zrobiła komentaż a admin się w to wmieszał. Gdyby tak było to super bo świadczyłoby o tym, że jesteśmy w jakimś sensie chronione. Ale czy tak jest? nie wiem, może sie myle. 

Bastylko dzięki za info o preparacie. Poczytam troche o tym.  Bastylko smutna wiadomość o znajomym. A czy nie mogłabyś Go do wyjazdu zniechęcić? I co z Twoimi planami? 💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam Bastylko że to wina operatora, czasami coś im "nie idzie". A czy wróciło wszystko do normy?  Bastylko u nas też najkrótsze umowy są na 2 lata. Nie bój sie takiej umowy zawsze jakieś ryzyko sie ponosi ale to nie jest duże ryzyko. Pomyśl o dobrym dostawcy internetu i kup dobry internet przede wszystkim stabilny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja tez dokladnie nie  wiem o co chodzi?

Podejrzewam ze ktos wulgarnie skomentowal moj wpis i Pani albo Pan Admin zareagowal. 

Serdecznie dziekuje.

Nie chce zeby w zaden sposob moj nick kojarzony byl z wpisami wulgarnymi i obrazliwymi jak na stonie Nr 1 naszego forum. I nadaremnie prosze o jego skasowanie....

Juz dosyc chamstwa na portalach i forach. Niektorym prymitywnym ludziom wydaje sie ze moga bezkarnie obrazac  innych w internecie. A to nieprawda. Wszedzie zostawiamy nasze slady i adresy. A  komputer, internet ma dobra i dlugo pamiec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj stawiam kawę i herbatkę, a do tego serniczek zwędzony z wczorajszej imprezy :classic_tongue: Było wczoraj otwarcie domu seniora w ościennej wiosce i zostałyśmy zaproszone :classic_smile: U mnie dzisiaj wiatrowo, a miało być tak ślicznie 😪 Kwiatki mi wychodzą więc przykryłam geowłókniną żeby nie zmarzły, może coś pomoże 😀 A i tak miłego dnia wszystkim 💋

Terix wiem jak z chorym chłopem, ja to przerabiam na bieżąco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! pachnie kawusią - dzięki Fruwająca 💋

U mnie mglisto i ciepło, tylko patrzeć jak  krzewy puszczą pąki. No i może być doopa bo jak przyjdzie ochłodzenie to wszystko zmarznie. A ja chce dużo jabłek dużo śliwek i gruszek!

Do kawusi mamy serniczek zwędzony z sąsiedniej wsi - hura! :D:D:D  zabieram sie za siobanie i  serniczka wcinanie. 

Miłego dnia Wam życzę - będzie ciepło; uważajcie na siebie bo grypa zawsze w marcu przyczajona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Fruwająca dzięki za kawę i przemycony serniczek:D

U mnie dzisiaj bardzo słonecznie, chociaż rano był mróz, ludzie skrobali szyby samochodów.

Dzisiaj mam trochę wolniejszy dzień, to biorę się za prasowanie.

Tekla jak już skończysz porządki w szafach u siebie, to zapraszam do mnie. Jakoś nie mogę się zebrać. Robiłam porządki jesienią ale zauważyłam że staję coraz większym ciułaczem i zostawiam różności  "bo może się przydać"

Miłego dnia wszystkim

Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki

 No znowu mi się przepadło ale miałyśmy wypadek😧. Moja mam miała wypadek. Zabrzmiało to dramatycznie i sama sytuacja w sumie była błaha ale konsekwencje już poważniejsze.. Przewróciła się i strasznie potłukła. Było wezwane pogotowie bo mi  z bólu zemdlała. Cud że  ja nie zemdlałam tyle tego strachu przetacza się przez moje życie.

Spędziliśmy na SORZE  cały dzień. Matko jedyna nie daj Boże potrzebować pomocy od naszej służby zdrowia😥. No ale nie będę w to wnikała bo to dłuższa opowieść i w sumie realia znacie. Efekt taki że wróciłyśmy z mamą do punktu wyjścia, znowu leży i cierpi. A ja znowu dyżuruję 24 godziny na dobę. Nawet nie mam siły pisać o wszystkim dokładnie, chcę tylko poinformować Was że mogę znowu bywać rzadziej. 

 terix

 Jest mi bardzo, bardzo przykro☹️

 Fruwająca

 Przytulam do❤️

Bastylko

 Cieszę się że już po badaniu, żal krajana . Tylko czy on zdaje sobie sprawę do czego wraca?!. Ja tak bardzo chciałabym uciec, ale jak i dokąd?!😥😢😭

 Teeklo

Twoje wnuki to żywe srebra i zawsze tak pięknie o nich piszesz że chciałoby się wziąć w ramiona i wyściskać. Jak czynią wszystkie namolne ciocie🤗

 No nic zmykam, buziaki i narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle po nocy sie szwendam 😛
Terixiu💕 -  tak to jest: specjalistów brakuje i emeryci obsługują chorych 😞  Mój M też miał przeboje bo jeden z Pszczyny zmarł (szkoda bo dobry i uczciwy fachowiec), drugi z Brzeszcz doił tak, że aż wstyd.   Z Brzeszcz  M przeniósł sie do naszej wsi a tu po jednej wizycie lekarz zniknął i przychodnia nie ma już urologa. Wreszcie  zapisał sie do przychodni "Pod Piramidą" i tu wreszcie trafił na kompetentnego, który nie doi i jest blisko. Na dodatek M wziął skierowanie i chodzi do niego bezpłatnie czyli z NFZetu. Trzeba przyznać że mój M jest w tych sprawach dość aktywny: do urologa sam sie zgłosił pare lat temu nawet o tym nie wiedziałam, pilnuje konsultacji i regularnie robi badania i bierze leki.  
Trzymam kciuki za spokojne leczenie Terixiu. Powinno być dobrze 💖💖
Daisy 💕- tak mi przykro, że znowu macie kłopoty i Mama cierpi. Pytałam Cie kiedyś czy Mama chodzi, nie odpowiedziałaś - teraz wynika z tego co piszesz że chodzi a raczej chodziła. Oby wróciła do chodzenia - życzę Wam tego.💖💖

Ogólnie u mnie jest spoko i oby tak zostało. Męczą mnie dzieci, stresują mnie, wciąż trzeba walczyć, uczyć, obsługiwać ehhh   Ale i tak to nasze szczęście, radość wielka i powód do mobilizowania się, patrzenia w przyszłość.

Dobrej nocki życzę 🛌 - czy mamy pełnie? czy tylko mi sie wydaje?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na czwartkową kawusie ☕ i herbatke z cytryną dla zdrowotności 🍵

U mnie słońce i zapowiada sie bardzo ciepły dzień. Pod oknem krzewy zaczynają sie zielenić. Z przerażeniem zobaczyłam drobne listki. Co będzie jak przypiździ...

No ale dobra - śmigam zaraz na zakupy po wyżarliśmy wszystko z lodowki.  Wam życze udanego dnia.

Zostawiam sterte pączków na naszym magicznym stole   [__@@@@@@@__]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek w tlusty czwartek

Jak karnawal to karnawal!  Musze kupic  sobie dzisiaj na to konto ze 2 paczki i zjesc z apetytem.

Oprocz tych od Tekli ale te moge jesc do woli bo sa dietetyczne i nie tucza:)

Tylko to  mi zostalo. Na bal do Opery wiedenskiej niestety nie zostalam zaproszna.  

Daisy tak bardzo mi przykro. Mama nacierpiala sie i pewnie jeszcze nacierpi. Dla Ciebie tez wielki strach i dodatkowa porcja stresu.

 U mnie piekna pogoda. Podobno juz jurto ma byc gorzej. Dlatego zmieniam plany.  Nie bede sprzatac w domu. Posadze tylko bratki ktore kupilam wczoraj bo byly przecenione i wyjde pospacerowac albo powinnam powiedziec ze bedzie to szybki marsz.

A co wiosna idzie, trzeba dbac o kondycje!

Orsejowa nie zagladala dlugo, mam nadzieje z u niej jest wsio ok.

Sciskam Was mocno dziewczyny .  Pojedzcie sobie paczuszkow. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bede na balu w operze. Bede ogladac w telewizji. I bede pic wino! A co jak karnawal to karnawal.  W Niemczech tradycyjnie dzisiaj szaleja panie. I jest zwyczaj obcinania krawatow pierwszym z brzegu napotkanym  nawet nieznajomym facetom.  U nas jest stosunkowo spokojnie, ale na polnocy oj  dzieje sie.....

A najbardziej oczywiscie szaleja panie w wieku 70 plus.

Czytalam ze w miare uplywu czasu z wiekiem  mezczyzni lagodnieja....a  ma to zwiazek z poziomem testeronu, u panow  testeron maleje.

Za to u  kobiet testeron znacznie   wzrasta.... Niektore wraz z wiekiem robia sie wrecz agresywne. Przeklada sie tez na urode... nie napisze o co chodzi ale czasem golarki musza isc w ruch....

Ladne perspektywy nie ma co😃

chyba sobie naleje  kieliszek wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bastylko 💕- dzisiaj tylko we dwie jadłyśmy pączki na forum 😞 - nasze Dziewczynki wolały pączki u siebie  😥

Wrąbałam trzy bo tak dobre były. dwa z adwokatem i jeden z różą. W ogóle dużo jadłam bo przed południem dorwałam sie do śledzików i mam teraz lekki dyskomfort 😛   Ale mamy już te kulinarne ekscesy poza sobą i mam nadzieje wszystko wróci do normy.

Bastylko czy Tobie lekarz wyjaśnił już przyczyne dolegliwości brzuszkowych? bo badanie wyszło fajnie, wszystko w porządku ale samo badanie dolegliwości nie usuwa. Chyba że psychika 😄 świadomość że jest ok działa cuda - przestajemy sie przejmować i dolegliwości mijają. 

Dobrej nocy życzę  👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×