Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ślub cywilny a prezent

Polecane posty

Gość gość
Do tej co obraża katolików - jesteś zbyt płytka by się wypowiadać w takim temacie jak wiara. Nie obchodzą mnie twoje przekonania, mój komentarz był dla autorki, jeżeli ma ochotę to się nad nim zastanawi, jak nie to nie. Jeżeli ktoś bierze ślub w innej religii - proszę bardzo, ja takich znajomych nie mam, więc nie mam tego problemu, ale szanuję to. Cywilny to sb każdy głupi może wziąć a potem się rozwieźć, kościelny zobowiązuje mnie duchowo bardziej niż Cywilny. Zresztą szkoda strzępić wiadomo co, i tak wypłycisz moją wypowiedź, bo nie rozumiesz tego po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie katolikow. Tylko ciebie. Nie obrazaj katolikow porownujac sie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do rozwodow...nikomu nie przeszkadzaja sluby koscielne w braniu rozwodow, ponownych slubow i dzieci z roznymi ludzmi. Wiec rozwiesc mozna sie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libero55
zamow ładny kosz okolicznościowy [url=https://www.tokante.pl]kosz okolicznościowy do tego koperta i super :) wszyscy daja kwiaty, a Ty sie wyroznisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:23 katolikom przeszkadzają. Tyle, że obecnie większość małolat bierze ślub kościelny tylko dla białej sukni i bo rodzice naciskają. A takie ciężko nazwać wierzącymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie koleżanko jakaś byle baba z internetu nie może obrazić :) Sama się przyznałaś, że chciałaś mnie obrazić - świadczy to o tobie najlepiej. Możesz się teraz zagryzać w swojej złych emocjach, pozdrawiam cieplutko, nie będę już odpisywać bo mam ważniejsze rzeczy do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwalam cie suka, raczej nie probowalam cie skomplementowac :D po prostu nie lubie katoli ktorzy maja w dupie przekonania innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlen55
jak slub to kwiaty :) www.kwiatowaprzesylka.pl oni dostarczyli na slub kuzynki i bukiety byly imponujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×