Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facet manipuluje kobietą

Polecane posty

Gość gość

Np. Raz jest oschly innym razem mily, pokazuje zainteresowanie bo potem znowu stac sie brylą lodu. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powodem tego jesteś Ty?Tzn.Twoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to typowe dla toksycznego faceta. Został skrzywdzony w dzieciństwie i nie myśl, ze się zmieni, nie ma szans. Moja rada: Olej go bo inaczej doprowadzi Cię do kompletnej psychicznej rozwalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twoja wyobraźnia jest ;) jak okazuje to zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś racja, święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam go z pracy, bardzo czesto ze mną rozmawia, gdy mam jakies obowiazki pomaga mi ale zajmuje mu to bardzo dlugo ta pomoc, czasami mnie wyrecza, gdy jest zebranie bardzo blisko mnie staje nawet gdy ma duzo miejsca stoi tuz za mną dotyka mnie ręką np. Lub są przypadkowe dotkniecia. W pracy gdy powiedzialam ze lubie jak facet dba o siebie, uzywa perfum tak sie nastepnego dnia wypsikal ze malo sie nie udusilam. Gdy byla rozmowa odnosnie imprezy integracyjnej pytal sie czy ide, jak mowilam ze nie wiem to kombinowal abym szla. Natomiast zaraz potem zrobil die chlodny , oziebly przestal pomagac, odpowiadal.polslowkiem, nie przebywal zena tyle, jakis taki sfochowany itp. Nie wiem skad ten zwrot akcji o 180. Fakt powiedzialam zeby nie krecil sie kolo mnie bo czuje ze chce mi.podebrac klienta (to taki kombinator i wiedzialam ze innym nowym podbiera-pracujemy w handlu) ale nie sadzilam ze tak zle zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrakowany zostal niemilo i obcesowo. i jeszcze oczekujesz, ze bedzie ci slodzil? niezle masz zryte ego, niezle, po prostu przejrzal na oczy po takim potraktowaniu i dostajesz dokladnie to na co zaslugujesz. tego tez nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat nie manipuluje tylko zobaczył ze jesteś jedzą i ma Cię już w d***e. Przejrzał na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to uwazacie, ze to co robil wczesniej rzeczywuscie bylo takie super? On to tez taki cwaniaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćji8uhjooo
Mnie taki doprowadził do wieloletniej samotnosci i załamania psych,z leków nie wyjde do konca zycia...uciekajcie id takich typów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pochlebiaj sobie Jakubie, o tym to możesz sobie tylko pomarzyć, wiesz ze brzydzę się ciebie a to nie idzie w parze z żalem, nawet facet, który 2x kiblował w liceum powinien to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zwyczajnie gra w waszą grę waszymi kartami :-D ...kobiety zawsze mają z tym problem żeby zaakceptować u innych własne zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulant to cwaniaczek który ma zryty łeb i uważa się za górą bo wszystko mu wolno może ustawiać każdego jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo potrzebuje poczucia władzy.panowania nad kimś.Z pracy można odejść, przenieść się itp. Natomiast taki w życiu osobistym to porażka i jeśli można trzeba wbrew wszystkiemu uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakżeś go potraktowała jak g...o tak samo on teraz traktuje Ciebie. OMG skąd sie biorą takie nieogarnięte klientki jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale on podbieral.klientów innym cwaniakowal myslalam wtedy ze sie przymila,bo chce na mnie zarobic zabierajac mi klientiow. I dlatego mu powiedzialam zeby sie kolo mnie nie krecil i ze jak chce klienta to niech go sobie obrabia, a nie przychodzi na gotowe i bierze go na swoj login. Bo tak robil innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to go teraz przeproś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak? Zrobię mu loda a on zgłosi molestowanie i wylęcę na pysk :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×