Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawiła mnie dla innego

Polecane posty

Gość gość

Po 4 latach związku zostawila mnie dla innego jej powód to że ma 22 lata i że chce sie jeszcze wybawić mija 2 tygodnie ona już w związku znalazła sobie chyba chłopaka takiego niegrzecznego po kryminale może ja byłem za grzeczny za dla niej każdy mi mówi żebym się nie przejmował ze ten chłopak jej prędzej czy później zabawi się z nią i ją zostawi chciałbym żeby zabawil się nią tak jak ona się mną zabawila , dodam że rok temu byłem że nią w Anglii wracając z pracy w nocy na moich Oczach kochała się z współlokatorem po tym wszystkim próbowała mi wmawiać że ja wykorzystał że nic nie pamięta a ja głupi uwierzyłem a teraz mnie zostawiła , widziałem jej posty na Facebooku do niego wystawia że go kocha i go nigdy nie zawiedzie jestem w szoku i nie wieże w to co ona dodaje i że ona już ma chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój, nie warto na takie,,kobiety,,zwraca uwagi ciesz się że to nie twoja żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziękuj ale nie jej tylko facetowi (postaw flaszkę) że pokazał prawdziwe oblicze i uwolnił Cię od niej . Pomyśl jakby to był za parę lat wtenczas po ślubie a nie daj dzieci. Teraz to takie pseudo księżniczki bez zamków = jesteś tego warta ??? czego ??? kogo ??? poszukaj sobie normalnej bo już wiesz na co zwracać uwagę. Moim zdaniem kopa powinna dostać po tamtej zdradzie tym bardziej że nic ciebie z nią nie wiązało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×