Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odblokowaliście forum

Polecane posty

Gość gość
nasrałbym ci do mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahhaha no gdybyś tylko mógł? Czy oprócz srania ,potrafisz coś jeszcze ? Staruchu z pokrowcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zapomniała ,potrafisz przebierać się za trupy i piertolić na ich konto, o miłości czystej ,bezwarunkowej ,nawet ci nie przeszkadza ,że po udarze ! jej się ? Bo tam nie wchodzi, więc nie wie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polepszyło jej się ? Bo tam nie wchodzi i nie wie ! Coś początek zjadło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz o Sarence boskiej coś napiszę ,bo nigdy tego waszego nicku nie wspominała ,ani nie pisała o nim ,aż do zeszłej soboty ! Wspaniała dama w kapeluszu ,nawet ten kapelusz wykorzystywany był przy postach, o tamtej ,tak dla kamuflażu ! Swego czasu była nawet prześladowana ,nie wiadomo przez kogo ,ciągle miała pretensje ,że jej posty kasują i faktycznie kasowali jeden po drugim ! Strasznie się pożarła z nickiem brunetki ,tak bardzo, że ta brunetka nie chciała się ,na jej forum pojawić ,za żadne skarby! cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szybko i niespodziewanie forum magii zamknięto ,że się z własnym profilem nie przeprosiła i profil zniknął ! W zamian za to zorganizowała oddzielny wątek trupi, dla tego z futerałem ,tfu z pokrowcem na ch ,żeby nie było nudno i trupi swąd, nie roznosił się po forum ! Jednak delikatna jest , prawda ? Reaguje na zapachy ! cdn !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas ubolewa nad tym ,że kopciuszka zniszczono ,czyżby Jolka i kawusia i inne, to za mało ? Przygotowuje, może grunt ,żeby kopciuszka ,elhorę ,etatową psycholożkę reanimować ,bo na forum nudno ? No fakt ,tyle lat starania , pracy ! Wielka szkoda , że "Ślązaczkę" z warkoczem grubym, udopiono !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej przepraszam ze się wracam ale czy to chodzi o forum - ,,Nowa Atlantyda"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze czysta ,skromna do zwady nie skora ,nigdy nie prowokowała sama ,unikała wątków o tamtej ,ale jednak coś w niej było, takiego nieświeżego ! Zastanawiające były awantury ,gdy jednemu system padł ,nie sam ,tylko mu pomogli ! cdn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 :10 A czy to nie jest wyrażenie napisane ? Zamiast pytać ,można sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale psychiatryk tu się odpierddala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O swoich bezeceństwach informowali ogół, poprzez swoje stalkerskie profile , żeby wszyscy brali to, jako wymysł urojeń schizofrenicznych chorych osób , oraz maja, ze swym kcb iiiiiiiiiiii brunetka ! Ta miała w tym zacięcie wielkie ! To pod tym profilem ujawniono na yt kanał o brokatach ,tipsach ,koszyczkach i kwiatkach ,żeby nie myślała sobie ,ze tylko ją inwigilują ,ale całą rodzinę również! Sarenka ,śliczna dama ,pozostawała czysta ! Taki choć jeden profil musiał im pozostać, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:27 Cóż innego ,możesz napisać gościu ? Z faktami się nie dyskutuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dyskutujesz sama ze sobą chora psychicznie pessdo :o lecz się kurfa na nogi bo wiadomo ze na łeb już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kim ty piszesz. O kogo chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:45 No wreszcie ktoś nie wytrzymał i rzygnął ! hahahahhaahhha no cóż innego tutaj i teraz możecie ?Tylko wyzywać i śnić o sraniu w gębę ! Ja piszę do was i o was ,nie rozmawiam ze sobą ,jeszcze mnie nie pogięło jak was sk******ny !Toż to widać przecież ! Zdenerwowanie odbiera wam resztki możliwości ,zrozumienia tekstu ? Nie w waszym guście ? Trudno ! Ja nikomu nie chcę się przypodobać,a najmniej takiemu bydłu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto się ma leczyć, o kogo chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.45 do kogo ty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu zgłupiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 Do mnie pisze ! Nic innego nie może zrobić, to do lekarza wysyła , jak zwykle ! Każdego ,kto im prawdą między oczy rzuca ,uważają za schizofrenika ! Tak już mają od dawna ,proszę się tym nie przejmować ,ja z tego sobie nic nie robię , robiąc swoje ! Nie mogą tutaj loli sawickiej odpalić ,to przynajmniej od p*zd powyzywają i tyle ! Mnie nie ubędzie ,znam swoją wartość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie, to znaczy? do kogo, jaki masz nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć nick ,trzeba być bywalcem forum ,nigdy za takiego się nie uważałam i nie uważam ! Nie sądzę ,aby była tutaj ,choć jedna osoba ,żeby nie wiedziała, kto ten wątek założył ,kto pisze i do kogo go kieruje ! Góra lecących pomyj ,na moją głowę, świadczy o tym ,że adresatom ,bardzo ten wątek ciąży i przeszkadza ! No, ale cóż na to poradzę ,prawda i to taka, zawsze sk*******w boli ! Wszak jeszcze ktoś niepowołany się tym zainteresuje ? Wiedzą ,że mogą być z tego duże kłopoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą która nie wie o co chodzi.Dlaczego to czytam to powiem za chwilę, może....Jest wymieniona Jola, Kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż trudno w to uwierzyć ! Tu też pełno mnie ,beze mnie pod różnymi nazwami , w zależności od nastroju stalkerów, od literki E począwszy ,a ostatnio po gościa agatkę, usiłowano mnie podciągnąć ,ujawniając moje prywatne sprawy ! Ciągnie się to lat dobrych już kilka i ciągle s********om mało i mało ! Co oznaczają ich nicki kawusia ,czy Jola ,toż to tylko ich , jedne z wielu ,a mają ich od liku ! Zgrupowani tam , udając światowców ,grzeczni ,czyści ,wręcz przeźroczyści wspominają dawne złote lata ,swojej przestępczej działalności ! Czuja się bezkarni ! Tu spamują gownem fora ,srają i zabawiają się cudzym kosztem i nie mogą przestać ,bo to całe ich życie ! Śmiem przypuszczać ,że już nie wiedzą kim naprawdę są ,stracili tożsamość , ale od przestępstw się nie odwrócili ! Nikt tu przypadkowy nie jest bezpieczny ,nie jestem, aż dla nich taka wyjątkowa ,każda osoba, może być obiektem ich ataku , tylko ja wiem o tym ,a ile osób żyje w nieświadomości ? Któż to wie ,tylko oni sami !TO PSYCHOPACI ! Tym żyją ,a jak żyją, to tak zdechną, zapewne ! Hakerzy ,hejterzy,filmowcy z ukrycia ,naciągacze cudzych telefonów i Bóg tylko wie, co jeszcze i oni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.12-:D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.12-:D :D:D:D :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.12-:D :D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.12-:D :D:D:D :D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14-12 zejdź ze szczytu Głupoty do potęgi entej na ziemię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie załatwiać w moim temacie swoich spraw i nie zaśmiecać mi go !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×