Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktośto ja

On mnie nie szanuje

Polecane posty

Gość Ktośto ja

Jestem z moim chlopakiem rok, po jakims czasie zaczął mnie wyzywać od szma..y, su.i I innych nawet gorszych okresleń. Najpierw robil to tylko po pijaku ale teraz zdarza sie to conajmniej raz w tygodniu, czuje sie jak jakas szmaciana lalka, ktora raz szanuje, pocaluje, przytuli a raz wyrzuca do smietnika. Dzisiaj mnie pierwszy raz uderzyl. Chwycil mnie z calej sily za wlosy przyparl do lozka, powiedzial , jeszcze raz mnie uderz "bo przedtem go uderzylam" . Ale juz nie wytrzymalam... najpierw nie chcial mnie pocalowac, potem nazwal mnie suk.. a nastepnie zaczelam go zaczepiac by mnie zauwazyl to probowal mi wykrecac konczyny, to nie jest normalne, nastepnie jakby wybuchl I chwycil mnie za wlosy, zaczal szarpac z calych sil I nie chcial przestac. Przez co boli mnie cala glowa. Potem powiedzial tylko "a potem kobiety sie dziwia ze je bijemy" I z wyrzutami sumienia, albo I nie poszedl spac na ziemie. Zamierzam wstac rano, pojsc do pracy I zamieszkac u rodzicow, ale ja wiem ze bedzie probowal mnie zatrzymac, prosze powiedzcie mi czy warto w to dalej brnąć czy mam go po prostu olac? Bardzo go kocham ale nie pozwole sie bic, zwlaszcza ze z ojcem tez nie bylo lekko. Nie jestem z tego typu kobiet ze dam sie bic, ale jak kazda kobieta wie, uczucia przewazają. Bede wdzieczna za kazda radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam: alboś ty kobieto naćpana albo niespełna rozumu. Siedzisz z gadem, który cie obija, prowokujesz "zaczepki", i pytasz się ,co masz robić bo przecież go kochasz. Siedź z nim i pozwalaj, żeby wytłukł co głupotę z tej tępej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loda
ijak machasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie wart ani sekundy Twojego zainteresowania nim. Rzucaj go zanim będzie dużo za późno (np. ciąża). Przyjdzie czas, że uprawiając z nim sex on zamiast na Ciebie, patrzył będzie na fotki innych lasek. Wybacz, ale on już wybrał. Ty jesteś dla niego tylko dziurką i materacem. Rzucaj go. Szanuj siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja też mnei nie szanuję, mówię "browar, klapki, gazeta, ale już!", a ona na mnie z ryjem... uspokaja się dopiero jak ją uspokoję siłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj ich, to normalne pożycie kobiety i mężczyzny, niepotrzebnie Go prowokujesz bo zrobi jak 14:40 i będzie miał rację. Musisz być dla Niego milsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta doskonała, jeszcze trochę dzika ale się z czasem wyrobi :-D M. Żeby E. taka była to by tak nie wydziwiała ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem M. że mnie podpuszczasz. To jest idealna kobieta? To jest patologia jakaś. Ja taka nie jestem, nie lubię tylko seksu dopochwowego i doustnego a poza tym jestem miła i delikatna, z nikim się nie biję, nie krzyczę i nie ubliżam. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś się szanowala to po pierwszej takiej akcji byś odeszła. Co za idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 dlaczego idiotka? Fajna jest, mi się podoba :-P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie autorka
Mnie w domu nikt nie bił i żaden facet też nigdy nie podniósł na mnie ręki. Chyba nieświadomie prowokujemy ludzi do zachowań, jakich juz doświadczyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:01 jeszcze nie spotkałaś właściwego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwy to taki co bije? Jak zwykle wszystko postawione na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucyfer. Rzuć dziada. 

I nie pozwalaj nikomu tak się traktować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×