Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża

Polecane posty

Gość gość

Zaczęłam brać teraz pierwsze tabletki antykoncepcyjne od 10 dnia cyklu. Po wzięciu 9 tabletki (czyli 18 dnia cyklu) kochałam się z chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia. Czy mogłam zajść w ciążę? Dodam, że brałam tabletki w odstępie Max 3 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki zaczyna się brać od pierwszego dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz mi powiedział, że mogę od tamtego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluś2
oczywiście że zaczyna się brać od 1 dnia cyklu, jakie to tabletki? czytałaś ulotkę? na mojej belarze jest napisane że można zacząć do 5 dnia cyklu max, potem najlepiej poczekać do początku kolejnego. Bo nie wiadomo wtedy kiedy tabletki tak naprawdę zaczną działać. Moim zdaniem powinnaś się dodatkowo jeszcze zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki się bierze od początku cyklu bo wtedy jest najmniejsze prawdopodobieństwo, że jest się już w ciąży . Zmień lekarza, bo najwyraźniej coś z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki antykoncepcyjne powinno się przyjmować pierwszego dnia cyklu, wtedy jesteś zabezpieczona od pierwszego dnia tak naprawdę. Jeśli zrobisz to po 5 dniach to wtedy trzeba się dodatkowo zabezpieczać. Nie wiem jakiego Ty masz ginekologa, ale najwyraźniej jest jakiś dziwny. Przeczytaj swoja ulotkę i jak chcesz się dowiedzieć czegoś na temat antykoncepcji to polecam artykuł http://antykoncepcjanamiare.pl/kiedy-nalezy-rozpoczac-stosowanie-tabletek-antykoncepcyjnych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża jest czymś pięknym więc nie martw się. No i co raz więcej mężczyzn uwielbia ciężarne. Więc nawet jak się coś takiego przydarzy to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×