Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

źle się czuje bez pracy

Polecane posty

Gość gość

Ostatnie 2 miesiące spędziłam w domu . Źle sie czuje bez pracy , bez powiedzmy swoich pieniędzy na koncie . Na szczęście od 3 grudnia zaczynam inna race . Czy któraś z pań ma podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mam.siedze o w tyg. w meidzy czasie chcialam dorobic- firma zajmuje sie robieniem ozdob na swieta ale cos kombinowali i po 3 dniach zrezygnowalam.Ale prace zaczynam od 3 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja nie nudze sie bez pracy :) Mam tyle zajec, ze czasami mi czasu brakuje. I nie mowie tu o pracy @ kurki @ w domu :P Kase tez mam,na wspolnym koncie jest. Praca zarobkowa nie jest mi potrzebna by byc szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety jestem bez swoich pieniędzy od sierpnia. Nie mogę znaleźć nic sensownego, gdzie by nie było nocek czy tam pracy do 24:00 gdyż mąż pracuje na zmiany też i mogłoby to kolidować z opieką nad dzieckiem. W moim mieście i okolicach niestety ciężko o pracę w normalnych godzinach. Z mojej starej pracy niestety po urlopie macierzyńskim popracowałam miesiąc, poczym zostałam zwolniona. Ja głupia podpisałam rozwiązanie za porozumieniem stron i dopiero w grudniu dostanę zasiłek dla bezrobotnych. Jednak ciągle czegoś szukam. Ostatnio była fajna oferta w urzędzie pracy, poszłam tam, ale okazało się, że to dla ludzi długotrwałe bezrobotnych i po 30stym roku życia, eh. O staż też ciężko, gdyż 10 lat temu po liceum byłam na dwóch stażach i niby na razie nie jestem w pierwszej kolejności brana pod uwagę jeżeli chodzi o płatne staże. Chciałam iść na kurs florystyczny, ale też się nie kwalifikowałam, bo mam studia i doświadczenie zawodowe, a kurs był skierowany dla ludzi bez tego. No coz, tak się tylko chciałam wyżalić. Bez pracy i własnych pieniędzy czuje się jak nędzarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kase ale dla mnie za malo jakies 1400zł na meisac. bo mam male zlecenie oraz mam kase z opieki. razem ok 1350zł na miesiac, ale chce pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Tak myślę ze to pewnie kwestia przyzwyczajenia . Zawsze gdzieś tam pracowałam ,oprócz 3 lat kiedy byłam na wychowawczyni to zawsze miałam jakiś dochód . Teraz siedzę w domu i czuje ,ze mam za duzo wolnego czasu . Z nudów niestety więcej siedzę na kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre babki tak cale życie siedzą w domu . bezsensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimoze nie mam staje pracy to w okresie lernim pracowalam przy zbiorach. borowka maliny. czulam sie super. bo i kontakt z ludzmi byl i zarobilam. a teraz jak siuedze w domu to kapcanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się źle czuje bez pracy. Nie chodzi mi o własną pensje. Jestem nauczycielką, uwielbiam kontakt z uczniami, szkołę, moje kółko szachowe i jego entuzjastów, lubię dyskusje z młodzieżą. W żadnej innej pracy nigdy nie czułam się tak potrzebna i doceniana. Gdy byłam na przymusowym L4 niczego mi tak nie brakowało niż moich dzieciaków. Do pracy wróciłam 9 miesięcy po urodzeniu córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×