Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawelka1993

Niespełnione trzydziestki?

Polecane posty

Gość pawelka1993

Drogie Panie, mam pytanie! Od razu mówię, że kieruję je do pań, które czują się w jakiś sposób niespełnione, czegoś im brakuje w życiu, coś się wypaliło, rutyna itd. Nie będę się rozwodził, ale zastanawia mnie co się do tego przyczynia? Chcę szczerze porozmawiać, dlatego panie, które się nie wstydzą, a mają ochotę po prostu porozmawiać zapraszam na maila pawelka1993@gmail.com Orientacyjnie: mam 25 lat i jestem z Warszawy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś panie się wypowiedzią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niespełniona chyba w każdej kwestii. Mam bardzo kiepsko płatną pracę. Lubię ją, ale nie jestem w stanie się utrzymać za minimalną krajową. Bardzo długo studiowałam, zawsze wierzyłam, że wykształcenie da mi satysfakcjonujące zarobki i okazało się, że nie miałam racji. Lubie po liceum zarabiają 3 razy lepiej, niż ja - z tytułem naukowym. Nigdzie nie chcą mnie przyjąć, bo mam "za wysokie kwalifikacje". Dramat. Nie mam rodziny, przyjaciół. Nigdy nie miałam chłopaka na poważnie. Generalnie, miałam chłopaka raz w życiu, jeszcze na studiach. Nigdy nie byłam zakochana z wzajemnością. Nigdy nie byłam na randce. Nie jestem w stanie pojechać na wakacje, zrobić remontu, kupić ładnych ubrań, ani nawet iść do kosmetyczki. Nie stać mnie na to. I to jest chyba największa przyczyna mojego niespełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×