Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety czy jak się zakochacie to idziecie do łóżka z innym

Polecane posty

Gość gość

jeżeli wam się chce a załóżmy jesteście na wstępnym etapie i z tym wybranym tego nie robicie z różnych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Jestem seryjną monogamistką, jak się zakocham to inni faceci nie istnieją, póki się nie odkocham a to może trwać nawet parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, skoro interesuje mnie iny to po co sie bzykac z kolejnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tak beznadziejna, ze przez ponad cztery lata nie spojrzałam na innego i po rozstaniu też nie moge, nie potrafię iść do łóżka z innym, kocham nadal byłego i nie mam pojęcia jak długo ten stan się utrzyma, po mojej pierwszej miłości , minęły ponad dwa lata , zanim spojrzałam na innego a to była malutka miłostka w porównaniu z tą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:06 a kiedy było rozstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Jezeli sie zakochamy to jest parcie tylko na tego faceta. Inni moga nie istniec. Pozadanie tylko tego (jak nie on, to nikt). Jeszcze moze jesli to milosc nieszczesliwa, I na bycie razem nie ma szans, to moze w ramach pociedzenia.. ale nigdy jak jest sie razem, nawet gdy na wstepnym etapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
ja byłam zakochana raz jedyny w mężu ale mnie zdradził ,teraz od 9 lat kocham kogoś i nie potrafię nawet spojrzeć na innego.Nie było niczego bo nie uznaję zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
..i co to w ogóle znaczy,,jak wam się chce''? chcieć to się może pić albo spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jaki pokaz hipokryzji. Sylwusia zawsze się szczyci i rzuca do każdego jaka to ona jest przypadną i wierna żona a nie dość że ja zdradził to żyje z nim od lat a patrzeć nie może. Szczyt katolickiej zenady i zaklamania. Pewnie gdyby po mordzie lał to też by była dumna ze tkwi w gownie. Fajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślubowała przed Bogiem to stul pysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×