Gość gość Napisano Listopad 23, 2018 Witam. Prosze o porade. Mam podwyższony poziom leukocytow norma do 10 a mam 11,4 Za to limfocyty norma do 3 a mam 4,40 co to moze znaczyć? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
ewa7283 0 Napisano czwartek o 13:05 Szukając profesjonalnego wyposażenia laboratoryjnego, natrafiłem na ofertę firmy Klimatest - https://www.klimatest.eu/ . Firma oferuje urządzenia i aparaturę przeznaczoną dla laboratoriów badawczo-rozwojowych oraz działów kontroli jakości, pomagając w realizacji precyzyjnych badań i analiz. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach